Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 lipca 2009, 08:40

autor: Jiker

Cataclysm tytułem nowej gry Blizzarda?

Firma Blizzard Entertainment, znana m.in. z takich produkcji, jak World of Warcraft, serii Diablo i StarCraft, złożyła w amerykańskim Urzędzie Patentowym wniosek rejestracyjny nowego znaku towarowego – marki Cataclysm. Ujęto ją w trzech odrębnych kategoriach.

Firma Blizzard Entertainment, znana m.in. z takich produkcji, jak: World of Warcraft, serii Diablo i StarCraft, złożyła w amerykańskim Urzędzie Patentowym wniosek rejestracyjny nowego znaku towarowego – marki Cataclysm. Ujęto ją w trzech odrębnych kategoriach.

Cataclysm tytułem nowej gry Blizzarda? - ilustracja #1

Z informacji zawartych we wniosku wynika, że Cataclysm ma coś wspólnego zarówno z grami komputerowymi, jak i dobrami papierowymi (wśród których często wymienia się także różnego rodzaju poradniki), a także rozgrywką sieciową.

Istnieje spora szansa, że poznaliśmy w ten sposób tytuł następnej produkcji Blizzarda. Czy jest on związany z kolejnym MMOcRPG producenta, mającym zaprezentować nam zupełnie nowy świat? A może jest to nazwa bliżej nieokreślonego dzieła, opisanego jak dotąd tylko w jednej wiadomości pod koniec marca? Miejmy nadzieję, że kwestia ta zostanie rozwiązana w najbliższym czasie (choć w przypadku Blizzarda jest to oczywiście pojęcie mocno względne).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.