Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2011, 11:45

autor: Sarge

Alice: Madness Returns w złocie

W sieci pojawiła się informacja, że produkcja gry Alice: Madness Returns weszła w fazę „gold”. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że studio Spicy Horse oficjalnie zakończyło prace nad swoim dziełem, które teraz trafi do tłoczni.

W sieci pojawiła się informacja, że produkcja gry Alice: Madness Returns weszła w fazę „gold”. Oznacza to, że studio Spicy Horse oficjalnie zakończyło prace nad swoim dziełem i wysłało je do tłoczni.

To bardzo dobra informacja dla fanów przygód Alicji, której druga odsłona powinna ukazać się zgodnie z planem. Przypomnijmy, że tytuł ma zadebiutować 14 czerwca w Stanach Zjednoczonych, a najprawdopodobniej trzy dni później trafi do Europy. W Polsce zostanie on wydany przez firmę Electronic Arts Polska w angielskiej wersji językowej.

Alice: Madness Returns w złocie - ilustracja #1

Chętni mogą przedpremierowo zamawiać produkt w Sklepie GRY-OnLine. Edycja pecetowa jest tam dostępna za 129.90 złotych, podczas gdy posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360 muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 189.90 złotych.

Dodatkową gratką dla użytkowników Alice: Madness Returns na konsolach będzie możliwość pobrania American McGee’s Alice – pierwowzoru wydanego w 2000 roku tylko na komputery osobiste. Stosowny kod umieszczony zostanie w pudełku z grą. Dla posiadaczy używanych kopii lub osób niezainteresowanych nową odsłoną, alternatywą pozostanie możliwość zakupu klasyka na PlayStation Network i Xbox Live za równowartość 800 punktów Microsoftu lub 7.99 euro.

Alice: Madness Returns kontynuuje najlepsze elementy wspomnianego wyżej pecetowego hitu, charakteryzującego się specyficznym klimatem i projektem poszczególnych lokacji. Kilka dni temu został udostępniony nowy zwiastun nadchodzącego dzieła studia Spicy Horse – możecie go obejrzeć pod poniższym linkiem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.