Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 12 marca 2002, 12:17

Aktualizacja poradnika do Medal of Honor: Allied Assault (12/03/02)

Opublikowaliśmy dzisiaj drugą część poradnika do niewątpliwego hitu ostatnich dni – gry akcji Medal of Honor: Allied Assaut.

Opublikowaliśmy dzisiaj drugą część poradnika do niewątpliwego hitu ostatnich dni – gry akcji Medal of Honor: Allied Assaut.

Medal od Honor: Allied Assault to gra uważana przez jednych za substytut Ghost Recon, przez innych za lekko rozbudowaną wersję Return to Castle: Wolfenstein. Prawda leży tak naprawdę gdzieś pośrodku – nie jest to realny symulator pola walki, a już w żadnym wypadku uproszczona strzelanka. Ten „złoty środek” został wyważony na tyle trafnie, iż gra jest łasym kąskiem nie tylko dla wielkich fanów FPP, ale i innych, nie mających praktycznie nic wspólnego z tą gałęzią gier komputerowych, graczy. Niesamowita otoczka drugiej wojny światowej, niezła grafika, oszałamiający dźwięk, szczątkowy – aczkolwiek dający się „poczuć” – realizm, to wszystko składa się na tą jakże miodną grę.” – Zodiac

Do chwili obecnej opublikowaliśmy pełny opis pięciu misji dostępnych w grze, kolejnego, ostatniego już uaktualnienia możecie spodziewać się jeszcze w tym tygodniu.

Poradniki: Medal of Honor: Allied Assault