Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2017, 08:40

autor: Meehow

Age of Empires: Definitive Edition na 14-minutowym gameplayu

Podczas targów gamescom w Kolonii zarejestrowano 14-minutowy zapis rozgrywki z gry Age of Empires: Definitive Edition, odświeżonej wersji klasyka gatunku RTS z 1997 roku.

Podczas tegorocznej edycji targów gamescom w Kolonii serwis IGN zarejestrował 14-minutowy zapis rozgrywki z gry Age of Empires: Definitive Edition, odświeżonej wersji klasyka gatunku RTS, który co prawda ma już na karku okrągłe dwadzieścia lat, ale za sprawą remastera otrzyma nowe życie. Rzeczony materiał można obejrzeć powyżej.

Premiera Age of Empires: Definitive Edition odbędzie się 19 października na komputerach osobistych. Warto pamiętać, że firma Microsoft ma zamiar odświeżyć chyba nawet bardziej kultowe Age of Empires II oraz Age of Empires III. Nie można też zapomnieć, że studio Relic Entertainment – twórcy takich przebojowych serii gier strategicznych, jak Warhammer 40,000: Dawn of War czy Company of Heroes – pracuje nad Age of Empires IV, choć niestety nie wiadomo, kiedy należy spodziewać się jego premiery.

Age of Empires: Definitive Edition - Age of Empires: Definitive Edition na 14-minutowym gameplayu - wiadomość - 2017-08-24
Age of Empires: Definitive Edition
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Age of Empires: Definitive Edition

Age of Empires: Definitive Edition