Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2019, 17:52

Age of Empires 2 Definitive Edition - data premiery

Firma Microsoft ujawniła datę premiery Age of Empires II: Definitive Edition. Ponadto dzisiaj na Steamie zadebiutowała gra Age of Empires: Definitive Edition.

W Age of Empires II: Definitive Edition zagramy za trzy miesiące. - Age of Empires 2 Definitive Edition - data premiery - wiadomość - 2019-08-19
W Age of Empires II: Definitive Edition zagramy za trzy miesiące.
AOE II: DEFINITIVE EDITION W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Forgotten Empires
  2. Wydawca: Xbox Game Studios
  3. Gatunek: RTS
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: 14 listopada 2019 r.

Poznaliśmy wreszcie datę premiery Age of Empires II: Definitive Edition, czyli odświeżonej wersji klasycznego RTS-a z 1999 roku. Twórcy gry poinformowali, że zadebiutuje ona 14 listopada tego roku. Termin ujawniono podczas prezentacji firmy Microsoft zorganizowanej z okazji targów gamescom.

Gra zmierza wyłącznie na PC i będzie dostępna zarówno w Microsoft Store, jak i na Steamie. Co ciekawe, w przypadku drugiej z tych platform osoby posiadające Age of Empires II: HD Edition otrzymają 25-procentową zniżkę.

Age of Empires II: Definitive Edition dostępne będzie w dniu premiery także w ramach pecetowej wersji Xbos Game Pass. Gra pozwoli na wspólną zabawę użytkownikom Steama i Microsoft Store.

Ujawnienie daty premiery Age of Empires II: Definitive Edition nie jest jedyną atrakcją, jaką Microsoft przygotował dla fanów serii. Dzisiaj na Steamie zadebiutowało Age of Empires: Definitive Edition, czyli odświeżona wersja pierwszej części cyklu. Produkcję można kupić za 79,99 zł. Gra równolegle trafiła do pecetowego Xbox Game Pass.

Tak jak to będzie w przypadku odświeżonego wydania drugiej części, osoby, które kupią Age of Empires: Definitive Edition na Steamie, będą mogły się bawić z graczami, którzy nabyli ten tytuł w Microsoft Store.

  1. Oficjalna strona serii Age of Empires
  2. Age of Empires: Definitive Edition na Steamie