Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2019, 18:03

autor: Froozyy

Sierpniowy Xbox Game Pass - 8 złotych za dwa miesiące oraz lista gier

Microsoft przedstawił pełną listę gier, które zostaną dodane w sierpniu do Xbox Game Pass, oraz poinformował o trwającej promocji, w której za dwa miesiące abonamentu zapłacimy zaledwie 8 złotych.

Devil May Cry 5 w sierpniu trafi do Xbox Game Pass. - Sierpniowy Xbox Game Pass - 8 złotych za dwa miesiące oraz lista gier - wiadomość - 2019-08-19
Devil May Cry 5 w sierpniu trafi do Xbox Game Pass.

Na trwającej właśnie prezentacji Inside Xbox Microsoft przedstawił nam listę nowych gier, które będą dostępne od sierpnia dla subskrybentów Xbox Game Pass. Dodatkowo dowiedzieliśmy się o aktualnie trwającej promocji, dzięki której za pierwsze dwa miesiące abonamentu zapłacimy zaledwie 8 złotych. Dostępne produkcje prezentują się dość ciekawie i wielu graczy powinno zadowolić się przedstawionymi tytułami. W sierpniowym Xbox Game Pass pojawi się między innymi wydany w marcu Devil May Cry 5 czy też nadchodzący polski horror – Blair Witch.

Pełna lista gier dodawanych w sierpniu do Xbox Game Pass

Już od dzisiaj posiadacze abonamentu mogą zagrać w trzy nowe tytuły. Pozostałe produkcje pojawią się w określone dni sierpnia, a ich pełną listę możecie znaleźć poniżej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.