Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Torchlight II

Torchlight 2 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

AlexB, 16 lipca 2020, 14:49

Dziś od godziny 17:00 będzie można zdobyć na platformie Epic Games Store darmowy egzemplarz gry Torchlight 2. Jak na razie wciąż można przypisywać do swoich kont Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition oraz The Escapists 2.

Torchlight 2 – klasyczny hack’n’slash zmierza na konsole

Adrian Werner, 29 marca 2019, 09:06

Siedem lat po pecetowym debiucie na konsole wreszcie trafi Torchlight II, czyli popularny hack’n’slash studia Runic Games. Premiera konwersji odbędzie się jesienią tego roku.

Studio Runic Games, odpowiedzialne za serię Torchlight, zostało zamknięte

Góral, 4 listopada 2017, 11:09

Mamy złe wieści dla fanów serii Torchlight. Studio Runic Games zostało zamknięte. Dodatkowo jego właściciel, firma Perfect World Entertainment, znacznie zredukował liczbę osób pracujących nad sieciową grą akcji Gigantic w zespole Motiga.

Wieści ze świata (StarCraft II: Legacy of the Void, Torchlight III, EndWar Online) 2/9/2015

Draug, 2 września 2015, 15:25

Dziś piszemy m.in. o szansach na powstanie Torchlight III, starcie zamkniętych beta testów Tom Clancy’s EndWar Online oraz krakowskiej imprezie, podczas której będzie można poznać datę premiery i kolejne informacje nt. StarCraft II: Legacy of the Void oraz zobaczyć intro gry i finały World Championship Series. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Torchlight II – studio Runic Games nie ma w planach przeniesienia gry na konsole

Draug, 6 września 2013, 11:49

Studio Runic Games, twórcy udanego hack’n’slasha Torchlight 2, oznajmiło, że nie planuje stworzenia konsolowej wersji swojego dzieła. Dotyczy to zarówno platform sprzętowych obecnej, jak i następnej generacji.

Torchlight II sprzedał się w ponad 2 mln egzemplarzy

qjin, 26 lipca 2013, 08:58

Torchlight II, hack’n’slash studia Runic Games, przekroczył barierę 2 mln sprzedanych egzemplarzy – poinformował deweloper na swoim Twitterze. Gra rozeszła się tylu kopiach w ciągu 10 miesięcy.

Wieści ze świata (Torchlight II, DayZ, GDC 2013) 2/4/13

Sarge, 2 kwietnia 2013, 13:50

Dziś piszemy m.in. o frekwencji na imprezie Game Developers Conference 2013, wsparciu dla usługi Warsztat Steam w grze Torchlight II, a także konsolowych wersjach DayZ. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Najlepsze modyfikacje (01/02/2013) - m.in. DayZ: Origins, Torchlight II Synergies i Portal 2 WibiData

Adrian Werner, 1 lutego 2013, 21:30

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy takie projekty jak m.in. DayZ: Origins, Torchlight II Synergies, Crusader Kings II: Game of Thrones, Portal 2 WibiData czy Morrowind Rebirth.

Sprzedaż Torchlight II przekroczyła pułap miliona egzemplarzy

Adrian Werner, 1 stycznia 2013, 18:05

Studio Runic Games poinformowało, że gra Torchlight II rozeszła się już w ponad milionie egzemplarzy. Oznacza to, że tempo sprzedaży jest znacznie szybsze niż w przypadku części pierwszej.

Nowy patch do gry Torchlight II wprowadza polską wersję językową

Aver, 16 listopada 2012, 12:00

Na oficjalnym forum studia Runic Games pojawił się opis nowej aktualizacji do gry Torchlight II. Oprócz wprowadzenia kilku poprawek oraz zmian w balansie umiejętności, daje on możliwość wybrania polskiej wersji językowej w grze.

Polska premiera pudełkowej wersji Torchlight II

Ender, 5 października 2012, 18:40

Po dwóch tygodniach od premiery cyfrowej wersji Torchlight II, do sklepów trafia dziś pudełkowa wersja gry. Oficjalnym dystrybutorem tytułu w naszym kraju jest firma Cenega.

Wkrótce premiera pudełkowego wydania Torchlight II

luckie, 27 września 2012, 13:55

Firma Cenega zapowiedziała, że pudełkowe wydanie gry Torchlight II ukaże w Polsce 5 października. Wiadomość ta powinna ucieszyć osoby, które nie posiadają stałego połączenia z Internetem oraz wszystkich lubiących trzymać swoje gry na półce.

Demo gry Torchlight II dostępne. Twórcy mówią o swoich planach

Aver, 21 września 2012, 13:13

W przeciągu kilku dni w Internecie pojawiło się wiele wywiadów z twórcami gry Torchlight II. Studio Runic Games już planuje wydanie dodatkowej zawartości do tytułu, który zadebiutował wczoraj w cyfrowej dystrybucji, i myśli o stworzeniu nowej marki. Tymczasem z serwisu Steam i z oficjalnej strony gry można pobrać demo produkcji.

Światowa premiera cyfrowej wersji gry Torchlight II

Sarge, 20 września 2012, 12:15

Osoby zawiedzione poziomem Diablo III otrzymują alternatywę dla produkcji firmy Blizzard. Dzisiaj doczekaliśmy się bowiem światowej premiery gry Torchlight II, która również reprezentuje gatunek hack'n'slash. Dzieło studia Runic Games zbiera bardzo dobre opinie zarówno wśród testerów wersji beta, jak i w pojawiających się recenzjach końcowego produktu.

Wieści ze świata (Tony Hawk’s Pro Skater HD, Torchlight II) 19/9/12

Sarge, 19 września 2012, 13:35

Dziś piszemy m.in. o wynikach sprzedaży serii Kinect Sports, premierze pecetowej wersji Tony Hawk's Pro Skater HD, ścieżce dźwiękowej z gry Torchlight II, a także dodatku DLC do Forza Horizon. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Aliens: Colonial Marines, Diablo III, Torchlight II) 3/9/12

Sarge, 3 września 2012, 14:10

Dziś piszemy m.in. trybie multiplayer w grze Aliens: Colonial Marines, łatce 1.0.5 do Diablo III, wsparciu dla usługi Steam Workshop w Torchlight II, a także darmowym dodatku DLC do Sniper Elite V2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Studio Runic Games ujawniło datę premiery gry Torchlight II

Aver, 31 sierpnia 2012, 09:37

Twórcy gry Torchlight II ujawnili datę premiery tytułu. Studio Runic Games uczyniło to na oficjalnym forum gry na kilkanaście godzin przed rozpoczęciem targów PAX Prime w Seattle. Kontynuacja hack'n'slasha z 2009 roku ukaże się 20 września na PC.

Wieści ze świata (Torchlight II, Star Wars: KOTOR III) 27/8/12

Sarge, 27 sierpnia 2012, 13:10

Dziś piszemy m.in. o możliwości wydania Star Wars: Knights of the Old Republic III, dacie premiery gry Torchlight, a także fanowskim projekcie Super Mario Galaxy 2.5. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Torchlight II prawie cztery razy większy od pierwszej części

Sarge, 22 lipca 2012, 10:30

Torchlight II będzie prawie cztery razy większą produkcją od poprzedniej części, co przełoży się również na odpowiednio dłuższą żywotność nadchodzącego tytułu. Tak można wywnioskować z informacji opublikowanych na oficjalnej stronie internetowej gry.

Torchlight II ukaże się przed końcem lata?

Muninn, 20 lipca 2012, 08:40

Prezes studia Runic Games poinformował, że gra RPG Torchlight II ukaże się na rynku najprawdopodobniej jeszcze tego lata. W tej chwili proces tworzenia gry znajduje się w fazie szlifowania różnych elementów rozgrywki.

Torchlight II ciągle w produkcji. Termin premiery nieznany

Muninn, 18 lipca 2012, 10:03

Prezes studia Runic Games, twórców gry Torchlight II, podał na oficjalnym forum zespołu informacje na temat produkcji tytułu i planowanych zmian. Studio zajmuje się m.in. szlifowaniem rozgrywki oraz modyfikacją systemu umiejętności.

Diablo III napędza sprzedaż Torchlight II. Gra Blizzarda kiedyś miała być MMO

Hed, 17 czerwca 2012, 09:26

Torchlight II zyskał na premierze Diablo III – twierdzą twórcy gry ze studia Runic Games. Ich zdaniem zaważyły o tym różnice między obiema produkcjami. Szef dewelopera ujawnił też, że za jego kadencji w firmie Blizzard Diablo III miało być grą MMO.

Wieści ze świata (Torchlight II, Metal Gear Solid HD Collection, Dust 514) 18/5/12

Sarge, 18 maja 2012, 13:00

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wytrzymałościowym teście serwerów Torchlight II, dacie premiery Metal Gear Solid HD Collection w wersji na Playstation Vita, a także zapisach na beta testy gry Dust 514.

Wieści ze świata (Torchlight II, Forza Motorsport 4, Mass Effect 3) 26/4/12

Sarge, 26 kwietnia 2012, 13:35

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o steamowej przedsprzedaży Torchlight II, dodatku DLC do gry Forza Motorsport 4, weekendowej akcji dla fanów Mass Effect, a także zapowiadanym pakiecie Resistance: The Trilogy.

Gra Torchlight II zadebiutuje około miesiąc po premierze Diablo III

DogGhost, 10 kwietnia 2012, 09:48

Szef studia Runic Games zapowiedział, że produkcja Torchlight II ukaże się w sklepach najprawdopodobniej miesiąc po premierze gry Diablo III, czyli w połowie czerwca.