Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Torchlight II

Torchlight 2 za darmo w Epic Games Store

Agnieszka Adamus, 30 grudnia 2020, 17:04

Na Epic Games Store pojawiła się kolejna darmowa produkcja. Jest to Torchlight 2. Grę można odebrać do jutra.

Torchlight 2 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

AlexB, 16 lipca 2020, 14:49

Dziś od godziny 17:00 będzie można zdobyć na platformie Epic Games Store darmowy egzemplarz gry Torchlight 2. Jak na razie wciąż można przypisywać do swoich kont Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition oraz The Escapists 2.

Torchlight 2 – klasyczny hack’n’slash zmierza na konsole

Adrian Werner, 29 marca 2019, 09:06

Siedem lat po pecetowym debiucie na konsole wreszcie trafi Torchlight II, czyli popularny hack’n’slash studia Runic Games. Premiera konwersji odbędzie się jesienią tego roku.

Studio Runic Games, odpowiedzialne za serię Torchlight, zostało zamknięte

Góral, 4 listopada 2017, 11:09

Mamy złe wieści dla fanów serii Torchlight. Studio Runic Games zostało zamknięte. Dodatkowo jego właściciel, firma Perfect World Entertainment, znacznie zredukował liczbę osób pracujących nad sieciową grą akcji Gigantic w zespole Motiga.

Wieści ze świata (StarCraft II: Legacy of the Void, Torchlight III, EndWar Online) 2/9/2015

Draug, 2 września 2015, 15:25

Dziś piszemy m.in. o szansach na powstanie Torchlight III, starcie zamkniętych beta testów Tom Clancy’s EndWar Online oraz krakowskiej imprezie, podczas której będzie można poznać datę premiery i kolejne informacje nt. StarCraft II: Legacy of the Void oraz zobaczyć intro gry i finały World Championship Series. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Torchlight II – studio Runic Games nie ma w planach przeniesienia gry na konsole

Draug, 6 września 2013, 11:49

Studio Runic Games, twórcy udanego hack’n’slasha Torchlight 2, oznajmiło, że nie planuje stworzenia konsolowej wersji swojego dzieła. Dotyczy to zarówno platform sprzętowych obecnej, jak i następnej generacji.

Torchlight II sprzedał się w ponad 2 mln egzemplarzy

qjin, 26 lipca 2013, 08:58

Torchlight II, hack’n’slash studia Runic Games, przekroczył barierę 2 mln sprzedanych egzemplarzy – poinformował deweloper na swoim Twitterze. Gra rozeszła się tylu kopiach w ciągu 10 miesięcy.

Wieści ze świata (Torchlight II, DayZ, GDC 2013) 2/4/13

Sarge, 2 kwietnia 2013, 13:50

Dziś piszemy m.in. o frekwencji na imprezie Game Developers Conference 2013, wsparciu dla usługi Warsztat Steam w grze Torchlight II, a także konsolowych wersjach DayZ. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Najlepsze modyfikacje (01/02/2013) - m.in. DayZ: Origins, Torchlight II Synergies i Portal 2 WibiData

Adrian Werner, 1 lutego 2013, 21:30

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy takie projekty jak m.in. DayZ: Origins, Torchlight II Synergies, Crusader Kings II: Game of Thrones, Portal 2 WibiData czy Morrowind Rebirth.

Sprzedaż Torchlight II przekroczyła pułap miliona egzemplarzy

Adrian Werner, 1 stycznia 2013, 18:05

Studio Runic Games poinformowało, że gra Torchlight II rozeszła się już w ponad milionie egzemplarzy. Oznacza to, że tempo sprzedaży jest znacznie szybsze niż w przypadku części pierwszej.

Nowy patch do gry Torchlight II wprowadza polską wersję językową

Aver, 16 listopada 2012, 12:00

Na oficjalnym forum studia Runic Games pojawił się opis nowej aktualizacji do gry Torchlight II. Oprócz wprowadzenia kilku poprawek oraz zmian w balansie umiejętności, daje on możliwość wybrania polskiej wersji językowej w grze.

Polska premiera pudełkowej wersji Torchlight II

Ender, 5 października 2012, 18:40

Po dwóch tygodniach od premiery cyfrowej wersji Torchlight II, do sklepów trafia dziś pudełkowa wersja gry. Oficjalnym dystrybutorem tytułu w naszym kraju jest firma Cenega.

Wkrótce premiera pudełkowego wydania Torchlight II

luckie, 27 września 2012, 13:55

Firma Cenega zapowiedziała, że pudełkowe wydanie gry Torchlight II ukaże w Polsce 5 października. Wiadomość ta powinna ucieszyć osoby, które nie posiadają stałego połączenia z Internetem oraz wszystkich lubiących trzymać swoje gry na półce.

Demo gry Torchlight II dostępne. Twórcy mówią o swoich planach

Aver, 21 września 2012, 13:13

W przeciągu kilku dni w Internecie pojawiło się wiele wywiadów z twórcami gry Torchlight II. Studio Runic Games już planuje wydanie dodatkowej zawartości do tytułu, który zadebiutował wczoraj w cyfrowej dystrybucji, i myśli o stworzeniu nowej marki. Tymczasem z serwisu Steam i z oficjalnej strony gry można pobrać demo produkcji.

Światowa premiera cyfrowej wersji gry Torchlight II

Sarge, 20 września 2012, 12:15

Osoby zawiedzione poziomem Diablo III otrzymują alternatywę dla produkcji firmy Blizzard. Dzisiaj doczekaliśmy się bowiem światowej premiery gry Torchlight II, która również reprezentuje gatunek hack'n'slash. Dzieło studia Runic Games zbiera bardzo dobre opinie zarówno wśród testerów wersji beta, jak i w pojawiających się recenzjach końcowego produktu.

Wieści ze świata (Tony Hawk’s Pro Skater HD, Torchlight II) 19/9/12

Sarge, 19 września 2012, 13:35

Dziś piszemy m.in. o wynikach sprzedaży serii Kinect Sports, premierze pecetowej wersji Tony Hawk's Pro Skater HD, ścieżce dźwiękowej z gry Torchlight II, a także dodatku DLC do Forza Horizon. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Aliens: Colonial Marines, Diablo III, Torchlight II) 3/9/12

Sarge, 3 września 2012, 14:10

Dziś piszemy m.in. trybie multiplayer w grze Aliens: Colonial Marines, łatce 1.0.5 do Diablo III, wsparciu dla usługi Steam Workshop w Torchlight II, a także darmowym dodatku DLC do Sniper Elite V2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Studio Runic Games ujawniło datę premiery gry Torchlight II

Aver, 31 sierpnia 2012, 09:37

Twórcy gry Torchlight II ujawnili datę premiery tytułu. Studio Runic Games uczyniło to na oficjalnym forum gry na kilkanaście godzin przed rozpoczęciem targów PAX Prime w Seattle. Kontynuacja hack'n'slasha z 2009 roku ukaże się 20 września na PC.

Wieści ze świata (Torchlight II, Star Wars: KOTOR III) 27/8/12

Sarge, 27 sierpnia 2012, 13:10

Dziś piszemy m.in. o możliwości wydania Star Wars: Knights of the Old Republic III, dacie premiery gry Torchlight, a także fanowskim projekcie Super Mario Galaxy 2.5. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Torchlight II prawie cztery razy większy od pierwszej części

Sarge, 22 lipca 2012, 10:30

Torchlight II będzie prawie cztery razy większą produkcją od poprzedniej części, co przełoży się również na odpowiednio dłuższą żywotność nadchodzącego tytułu. Tak można wywnioskować z informacji opublikowanych na oficjalnej stronie internetowej gry.

Torchlight II ukaże się przed końcem lata?

Muninn, 20 lipca 2012, 08:40

Prezes studia Runic Games poinformował, że gra RPG Torchlight II ukaże się na rynku najprawdopodobniej jeszcze tego lata. W tej chwili proces tworzenia gry znajduje się w fazie szlifowania różnych elementów rozgrywki.

Torchlight II ciągle w produkcji. Termin premiery nieznany

Muninn, 18 lipca 2012, 10:03

Prezes studia Runic Games, twórców gry Torchlight II, podał na oficjalnym forum zespołu informacje na temat produkcji tytułu i planowanych zmian. Studio zajmuje się m.in. szlifowaniem rozgrywki oraz modyfikacją systemu umiejętności.

Diablo III napędza sprzedaż Torchlight II. Gra Blizzarda kiedyś miała być MMO

Hed, 17 czerwca 2012, 09:26

Torchlight II zyskał na premierze Diablo III – twierdzą twórcy gry ze studia Runic Games. Ich zdaniem zaważyły o tym różnice między obiema produkcjami. Szef dewelopera ujawnił też, że za jego kadencji w firmie Blizzard Diablo III miało być grą MMO.

Wieści ze świata (Torchlight II, Metal Gear Solid HD Collection, Dust 514) 18/5/12

Sarge, 18 maja 2012, 13:00

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wytrzymałościowym teście serwerów Torchlight II, dacie premiery Metal Gear Solid HD Collection w wersji na Playstation Vita, a także zapisach na beta testy gry Dust 514.

Wieści ze świata (Torchlight II, Forza Motorsport 4, Mass Effect 3) 26/4/12

Sarge, 26 kwietnia 2012, 13:35

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o steamowej przedsprzedaży Torchlight II, dodatku DLC do gry Forza Motorsport 4, weekendowej akcji dla fanów Mass Effect, a także zapowiadanym pakiecie Resistance: The Trilogy.

Gra Torchlight II zadebiutuje około miesiąc po premierze Diablo III

DogGhost, 10 kwietnia 2012, 09:48

Szef studia Runic Games zapowiedział, że produkcja Torchlight II ukaże się w sklepach najprawdopodobniej miesiąc po premierze gry Diablo III, czyli w połowie czerwca.

Twórcy Torchlight II chcą uniknąć starcia z Diablo III. Gra MMO raczej nieprędko

Hed, 25 stycznia 2012, 13:45

Twórca gry Torchlight II przekazał, że wolałby uniknąć bezpośredniej konfrontacji z Diablo III, ale nie zamierza spieszyć się, aby zdążyć przed konkurencją. Szef studia Runic Games wspomniał też o projekcie stworzenia produkcji MMO w uniwersum serii Torchlight. Najwyraźniej nieprędko dojdzie on do skutku.

Premiera Torchlight II po raz kolejny opóźniona

Kono, 18 listopada 2011, 09:43

Według wpisu na oficjalnej stronie gry Torchlight II, premiera najnowszego projektu studia Runic Games zostanie opóźniona. Oznacza to, że drugą grę z serii kolorowych hack'n'slashów przetestujemy dopiero w 2012 roku.

Runic Games zapewnia - Torchlight II jeszcze w tym roku

Kono, 21 października 2011, 08:58

Przedstawiciele studia Runic Games zapowiedzieli, że gra Torchlight ukaże się jeszcze w tym roku. Jedyną przeszkodą, która mogłaby zniwelować ten plan, jest śmierć lub choroba któregoś z deweloperów.

Wieści ze świata (Battlefield 3, Call of Duty: Modern Warfare 3, Dead Island) 5/09/11

Jiker, 5 września 2011, 13:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o limitowanej edycji Xboksa 360 MW3, dacie premiery Torchlight MMO, darmowym epizodzie Back to the Future dla posiadaczy PS3, a także dwupłytowym Battlefield 3 na X360. Zapraszamy do lektury.

Torchlight II w cenie „jedynki”

Olek, 27 sierpnia 2011, 11:45

Twórcy gry Torchlight II ujawnili jej startową cenę na rynku amerykańskim. Nabywcom sequela przyjdzie zapłacić 19,99 dolara, czyli dokładnie tyle samo, co za "jedynkę". Według zapewnień przedstawicieli studia Runic Games, to najlepszy stosunek jakości do ceny.

Torchlight na PC, Mac i Xboksa 360 sprzedał się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy

Kono, 7 lipca 2011, 08:20

Gra Torchlight sprzedała się w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy. Na ten sukces złożyły się wszystkie dostępne wersje gry (PC, Mac oraz Xbox 360).

Torchlight II z obsługą LAN i multiplayerem dla 50 osób

Wiz, 13 czerwca 2011, 09:00

Dobra wiadomość dla miłośników rozgrywek wieloosobowych. Torchlight II będzie posiadał tryb multiplayer obsługujący sieci LAN, a w grze będzie mogło wziąć udział nawet 50 osób.

Torchlight II - Runic Games prezentuje nowe lokacje i świeże screeny

Kono, 24 maja 2011, 12:06

Deweloperzy ze studia Runic Games ujawnili dzisiaj na oficjalnym blogu kilka ciekawych informacji dotyczących gry Torchlight II. Pierwszy wpis (okraszony nowymi screenshotami) opisuje główne zagadnienia związane ze światem, po którym przyjdzie nam wędrować.

Bardzo dobra sprzedaż konsolowego Torchlight

Kono, 16 marca 2011, 11:09

Przedstawiciele studia Runic Games poinformowali, że konsolowa wersja gry Torchlight, która zadebiutowała 9 marca na Xbox Live Arcade, zdołała wczoraj ustanowić nowy rekord sprzedanych egzemplarzy dla tego tytułu w ciągu jednego dnia. Na chwilę obecną wersja na Xbox Live Arcade cieszy się większą popularnością niż edycje na PC i Mac.

Premiera Torchlight II opóźniona

Kono, 9 lutego 2011, 18:16

Mamy złe wiadomości dla osób, które niecierpliwie wyczekują drugiej inkarnacji serii Torchlight na komputery osobiste. Szef studia Runic Games - Max Schaefer – w rozmowie z serwisem Digital Spy ujawnił, że Torchlight II ukaże się dopiero w lipcu bieżącego roku.

Nowe szczegóły o konsolowej konwersji Torchlight i pierwszy materiał filmowy

Jiker, 10 stycznia 2011, 08:12

Firma Runic Games, odpowiedzialna za sukces marki Torchlight, ujawniła na łamach serwisu GameFront kilka nowych szczegółów na temat konsolowej edycji swojego dzieła, która trafi do oferty Xbox Live Arcade na przełomie lutego i marca tego roku.

Torchlight II z kooperacją dla 8 graczy, premiera w maju

Olek, 7 stycznia 2011, 17:43

Ekipa studia Runic Games nie zwalnia tempa. Wczoraj informowaliśmy, że konsolowa wersja Torchlight zadebiutuje w usłudze Xbox Live Arcade w ramach akcji Home Party. Dzisiaj Max Schaefer ujawnił kilka nowych szczegółów na temat kontynuacji, w tym orientacyjną datę premiery. Torchlight II ukaże się najprawdopodobniej w maju.

Wieści ze świata (StarCraft II, Sniper: Ghost Warrior, The Settlers 7) 9/09/10

Jiker, 9 września 2010, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do Sniper: Ghost Warrior, The Settlers 7 i Metro 2033, nowym zestawie Xboksa 360 z Kinectem, becie LittleBigPlanet 2, demie Quantum Theory, a także wsparciu dla narzędzi edycyjnych w Torchlight II. Zapraszamy do lektury.

Trzecia część Torchlight jeszcze przed Diablo III?

Sarge, 25 sierpnia 2010, 10:35

Produkcje Blizzarda mają jedną charakterystyczną cechę – choć prezentują najwyższy poziom, to czekanie na ich wydanie zdaje się dłużyć w nieskończoność. Podobnego zdania jest prezes studia Runic Games odpowiedzialnego za dopiero co zapowiedziane Torchlight II. Jest nawet przekonany, że przed wydaniem Diablo III zobaczymy Torchlight III.

Konsolowy Torchlight jeszcze w tym roku

Hed, 22 sierpnia 2010, 11:17

Max Schaefer, szef studia Runic Games, chciałby wypuścić Torchlight w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3 przed końcem tego roku. Podobno ekipa odpowiedzialna za udaną produkcję prowadzi intensywne rozmowy z Microsoftem i Sony, więc wszystko jest na dobrej drodze, chociaż dokładna data wydania gry na konsole jest jeszcze nieznana.

Ponad 600 tysięcy nabywców Torchlight

Taven, 9 sierpnia 2010, 11:06

Pomimo że debiut Runic Games to hack’n’slash w starym stylu, pozbawiony graficznych fajerwerków i wydany wyłącznie na pecety – nie przeszkodziło mu to najwyraźniej odnieść ogromnego sukcesu finansowego i znaleźć ponad 600 tysięcy nabywców na całym świecie. Wyjątkowo zadowalającymi wynikami sprzedaży produkcji pochwalił się w wywiadzie dla serwisu Gamasutra CEO Runic Games, Max Schaefer.

Prace nad Torchlight MMO wstrzymane

Jiker, 6 sierpnia 2010, 09:44

Wonder Russell, odpowiadający w firmie Runic Games za kwestie marketingowe i PR-owe, oznajmił na łamach serwisu BigDownload, że produkcja gry MMO bazującej na uniwersum znanym z udanego action/RPG Torchlight została wstrzymana. Powodem takiego stanu rzeczy są zaawansowane prace nad kontynuacją jednej z największych niespodzianek ubiegłego roku.

Runic Games zapowiada Torchlight II

Jiker, 4 sierpnia 2010, 17:00

Runic Games dosyć nieoczekiwanie zapowiedziało oficjalną kontynuację gry Torchlight, czyli niezwykle udanego i bardzo dobrze sprzedającego się hack’n’slasha z 2009 roku. Torchlight II zadebiutuje na rynku wiosną 2011 roku. Nowe dzieło jednego z głównych twórców Diablo spróbuje zainteresować graczy kilkoma istotnymi nowościami, wśród których najciekawiej zapowiada się sieciowa kooperacja.