Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2012, 13:00

autor: Sarge

Wieści ze świata (Torchlight II, Metal Gear Solid HD Collection, Dust 514) 18/5/12

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wytrzymałościowym teście serwerów Torchlight II, dacie premiery Metal Gear Solid HD Collection w wersji na Playstation Vita, a także zapisach na beta testy gry Dust 514.

Take on Helicopters

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Take on Helicopters. Dzieło studia Bohemia Interactive możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje 19,99 euro (ok. 87 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Torchlight II

Dziś o godzinie 20:00 studio Runic Games rozpocznie wytrzymałościowy test serwerów gry Torchlight II, polegający na dopuszczeniu w tym czasie większej liczby graczy do beta testów. Akcja zakończy się 22 maja o 20:00. Jeśli chcecie mieć szansę wziąć w nich udział, pod tym adresem możecie jeszcze zgłosić swoją gotowość. Osoby, które zrobiły to wcześniej, być może otrzymały już wiadomość e-mail z informacją o przyjęciu do testów.

Wieści ze świata (Torchlight II, Metal Gear Solid HD Collection, Dust 514) 18/5/12 - ilustracja #1

Ubisoft

W ramach Oferty Weekendowej na platformie Steam o 33% przeceniono wszystkie gry firmy Ubisoft. Dodatkowo, codziennie pojawi się bardziej okazała zniżka na wybraną serię. Tym razem przeceniono cykl Tom Clancy’s Ghost Recon, który można zakupić 75% taniej za 7,49 euro (ok. 33 zł). Promocja na cały katalog firmy Ubisoft zakończy się 21 maja o godzinie 19:00, z kolei specjalna oferta serii Tom Clancy’s Ghost Recon przestanie obowiązywać dzisiaj o tej samej porze.

Insane

Danny Bilson z firmy THQ zakomunikował za pośrednictwem Twittera, że prace nad grą Insane nie zostały wstrzymane. Takie plotki zaczęły się ostatnio nasilać, jako że od dłuższego czasu nie słychać niczego nowego na temat tego tytułu. Produkcja studia Volition powstaje we współpracy z Guillermo Del Toro – reżyserem takich filmów jak Kręgosług diabła, czy Labirynt Fauna.

Metal Gear Solid HD Collection

Firma Konami ujawniła datę premiery Metal Gear Solid HD Collection w wersji na PlayStation Vita. Zestaw odświeżonych produkcji z PlayStation 2 zadebiutuje na rynku 12 czerwca (prawdopodobnie chodzi o Stany Zjednoczone). W przeciwieństwie do edycji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360, posiadacze PlayStation Vita otrzymają tylko drugą i trzecią odsłonę serii Metal Gear Solid w zestawie (zabraknie Metal Gear Solid: Peace Walker).

Wieści ze świata (Torchlight II, Metal Gear Solid HD Collection, Dust 514) 18/5/12 - ilustracja #2

Dust 514

Studio CCP Games rozpoczęło przyjmowanie zapisów na beta testy Dust 514 – darmowej gry MMO przygotowywanej z myślą o PlayStation 3. Chętni mogą rejestrować się na oficjalnej stronie internetowej, co jednak nie zagwarantuje udziału. Twórcy będą wysyłać zaproszenia tylko do części osób. Dust 514 ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: