Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2012, 13:55

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Wkrótce premiera pudełkowego wydania Torchlight II

Firma Cenega zapowiedziała, że pudełkowe wydanie gry Torchlight II ukaże w Polsce 5 października. Wiadomość ta powinna ucieszyć osoby, które nie posiadają stałego połączenia z Internetem oraz wszystkich lubiących trzymać swoje gry na półce.

Torchlight II

Cyfrowa wersja pecetowej produkcji Torchlight II dostępna jest już od tygodnia i szybko zdobyła dużą popularność wśród graczy. Firma Cenega Poland poinformowała właśnie, że Torchlight II pojawi na półkach polskich sklepów 5 października w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Za pachnące świeżutkim plastikiem pudełko z grą zapłacimy 79,99 złotych. Gra mimo wszystko będzie wymagała posiadania konta na Steamie.

Warto zaznaczyć, że wydanie to pojawi się tylko w trzech krajach: Polsce, Niemczech i Rosji, ale Polacy otrzymają je jako pierwsi. Jeśli jednak nie należycie do kolekcjonerów pudełek, zawsze możecie kupić Torchlight II w wersji elektronicznej w Sklepie GRY-OnLine za 69,90 złotych.

Torchlight II doczeka się pudełkowego wydania - ilustracja #2
Polskie pudełko gry Torchlight II

Torchlight II jest kontynuacją wydanego w 2009 roku hack’and’slasha od studia Runic Games. Przy tworzeniu tytułu udział brali ludzie, którzy wcześniej pracowali nad produkcją pierwszych dwóch części cyklu Diablo. Jeśli kojarzycie Diablo (zaraz, czy można nie kojarzyć Diablo?) to zrozumiecie, o co chodzi w Torchlight II. Rozgrywka polega na radosnym sieczeniu hord potworów samotnie bądź ze znajomymi w trybie online. Oczywiście jak na komputerowe RPG przystało, nie zabrakło możliwości stworzenia i rozwoju swojej postaci. Gra wychodzi naprzeciw osobom, którym przeszkadzały pewne elementy w Diablo IIIbawić się będzie można bez konieczności stałego połączenia z Internetem, a żaden serwis aukcyjny nie zapewni przewagi rozrzutnym graczom.