Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2012, 13:10

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Torchlight II, Star Wars: KOTOR III) 27/8/12

Dziś piszemy m.in. o możliwości wydania Star Wars: Knights of the Old Republic III, dacie premiery gry Torchlight, a także fanowskim projekcie Super Mario Galaxy 2.5. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Adventures of Shuggy

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę The Adventures of Shuggy. Dzieło studia Smudged Cat Games możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 1,74 euro (ok. 8 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Torchlight II

Studio Runic Games zapowiedziało, że na targach PAX Prime ujawni datę premiery gry Torchlight II. Do stosownego ogłoszenia powinno dojść w czwartek późnym wieczorem lub w piątek rano. Do niedawna mówiło się o tym, że gra zadebiutuje na rynku w czerwcu, ale ostatecznie przesunięto premierę na bliżej nieokreślony termin.

Wieści ze świata (Torchlight II, Star Wars: KOTOR III) 27/8/12 - ilustracja #1
Torchlight II to ciekawie zapowiadający się konkurent dla Diablo III

Sony Pictures Entertainment

Firma Sony Pictures Entertainment zarejestrowała wiele domen internetowych z nazwą „Console Wars” („Wojny Konsolowe”) w adresie. Choć początkowo mogłoby się wydawać, że jest to tylko zapowiedź kampanii marketingowej Sony przed pojawieniem się następcy PlayStation 3, to ostatecznie może chodzić nawet o film o powyższym tytule. Firma Sony Pictures Entertainment jest bowiem producentem oraz dystrybutorem filmów i programów telewizyjnych, należącym do koncernu Sony.

Star Wars: Knights of the Old Republic III

Jeden z reprezentantów studia Obsidian Entertanment napisał na forum Reddit, że zespół bardzo chciałby stworzyć grę Star Wars: Knights of the Old Republic III. Pytanie o tę kwestię zadał jeden z użytkowników niedługo po tym, jak druga część wysoko ocenianej produkcji pojawiła się w serwisie dystrybucji cyfrowej Steam. Trzecia odsłona do tej pory nie została oficjalnie zapowiedziana.

Super Mario Galaxy

Grupa fanów pracuje nad nieoficjalną kontynuacją gry Super Mario Galaxy 2. Projekt Super Mario Galaxy 2.5 to całkowicie amatorskie dzieło inspirowane poprzednimi dwoma odsłonami wysoko ocenianej platformówki na Wii. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun przygotowywanego tytułu, a z oficjalnego forum pobierzecie nawet jego wersję demonstracyjną do uruchomienia na zmodyfikowanej wersji konsoli Wii. Do działania wymagana jest pełna wersja Super Mario Galaxy 2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: