Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2015, 15:25

Wieści ze świata (StarCraft II: Legacy of the Void, Torchlight III, EndWar Online) 2/9/2015

Dziś piszemy m.in. o szansach na powstanie Torchlight III, starcie zamkniętych beta testów Tom Clancy’s EndWar Online oraz krakowskiej imprezie, podczas której będzie można poznać datę premiery i kolejne informacje nt. StarCraft II: Legacy of the Void oraz zobaczyć intro gry i finały World Championship Series. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Oferta dnia (do środy 2.09 do godz. 19:00):

Oferta dnia (do czwartku 3.09 do godz. 19:00):

  • Eden* – obniżka 60% – 7,99 euro (ok. 34 zł), WWW

Szaleństwo w środka tygodnia (do piątku 4.09 do godz. 19:00):

Oferta tygodniowa (do poniedziałku 7.09 do godz. 19:00) – obniżka cen 145 gier, WWW

Promocje GOG.com

Weekly Staff Picks: Braaaains! – przecena kilku gier z zombie w roli głównej (oferta ważna do czwartku 3 września do godz. 11:59), WWW:

StarCraft II: Legacy of the Void – event w Krakowie

Blizzard Entertainment ogłosił termin... ogłoszenia terminu premiery gry StarCraft II: Legacy of the Voidnastąpi to 13 września, wraz z prezentacją intra CGI oraz ujawnieniem kolejnej porcji informacji o nowościach w trzeciej części drugiej odsłony kultowej serii RTS-ów od „Zamieci”. Większość świata zapozna się z tymi materiałami za pośrednictwem transmisji na Twitchu, ale mieszkańcy Polski mają szansę wziąć udział w specjalnej imprezie z tej okazji. W dniach 12-13 września w Starej Zajezdni w Krakowie odbędzie się specjalne wydarzenie dla fanów StarCrafta, które połączy wspomniane wyżej ujawnienie nowości w temacie Legacy of the Void z rozegraniem na żywo finałów World Championship Series. Więcej informacji o imprezie – np. kiedy odbędą się poszczególne punkty programu i jak zdobyć bilety – znajdziecie pod tym adresem.

Wieści ze świata (StarCraft II: Legacy of the Void, Torchlight III, EndWar Online) 2/9/2015 - ilustracja #1

Torchlight III a plany Runic Games

W rozmowie z serwisem IGN studio Runic Games wypowiedziało się na temat szans na powstanie kolejnej odsłony popularnej hack’n’slashowej serii Torchlight. Niestety, wygląda na to, że nie ma co spodziewać się gry Torchlight III w najbliższej przyszłości – deweloper czuje się „wypalony” po tworzeniu tytułów należących do jednego gatunku bez przerwy przez parę lat, a poza tym nie sądzi, by był w stanie konkurować z Blizzardem i jego Diablo III. Dlatego Runic Games obecnie ma w planach opracowanie przygodowej gry akcji o tytule Hob – jej premiery można spodziewać się przed końcem 2016 roku. Kto wie, może po takiej przerwie twórcy zdecydują się wrócić do cyklu Torchlight?

Tom Clancy’s EndWar Online – start zamkniętej bety

Po ponad roku testowania w wersji alfa, Tom Clancy’s EndWar Online wkroczyło w fazę zamkniętej bety (wersja 0.6.0). 27 sierpnia został udostępniony na tę okoliczność nowy serwer (Bravo), zaś wczoraj do stadium bety zaktualizowano serwer dostępny do tej pory (Alpha). Wraz z przejściem do kolejnej fazy testów, inspirowana gatunkiem MOBA strategia od studia Ubisoft Shanghai została wzbogacona o dwóch dowódców dla każdej strony konfliktu, tryb PvE, obsługę wielu postaci na jednym koncie, nowy system VIP i inne udogodnienia. Jeśli chcecie dołączyć do beta testów omawianej gry, udajcie się na jej oficjalną stronę i kliknijcie „Enlist now”, licząc na to, że Ubisoft prędzej czy później Was wylosuje. Możecie też dopomóc szczęściu i zwiększyć swoje szanse na otrzymanie zaproszenia do zabawy, udzielając się aktywnie na forum dyskusyjnym tego tytułu i jego profilu na Facebooku.

Wieści ze świata (StarCraft II: Legacy of the Void, Torchlight III, EndWar Online) 2/9/2015 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Oprócz tego polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy: