Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Space Pirates and Zombies (PC)
OkładkaSpace Pirates and Zombies (PC)

Space Pirates and Zombies PC

Gra strategiczna rozgrywająca się w przestrzeni kosmicznej, zaprojektowana przez studio MiniMax Games. Zadaniem gracza w Space Pirates and Zombies jest eksploracja wygenerowanej losowo galaktyki i walka z rosnącą plagą zombie.

Strategiczne | science fiction | zombie | elementy RPG

Space Pirates and Zombies Premiera PC

15sierpnia2011

producent: MinMax Games Ltd. wydawca: MinMax Games Ltd. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Produkcja Space Pirates and Zombies (znana również pod skróconą nazwą S.P.A.Z) to osadzona w klimatach science-fiction gra strategiczna rozgrywająca się w przestrzeni kosmicznej. Zadaniem gracza jest eksploracja wygenerowanej losowo galaktyki i walka z rozprzestrzeniającą się w szybkim tempie plagą zombie. W trakcie obserwowanej z góry akcji, przejmujemy kontrolę nad niewielką flotą. Z czasem, gdy wykonujemy dynamicznie zmieniające się misje i zdobywamy niezbędne środki, możemy zwiększyć naszą armię.

Podczas walki korzystamy z widoku taktycznego, pozwalającego na sprawne wydawanie rozkazów większej liczbie jednostek. Dużą rolę w trakcie kampanii odgrywa rozwój technologiczny. Niszcząc kolejnych przeciwników nie tylko zdobywamy cenne punkty doświadczenia pozwalające na osiąganie kolejnych poziomów, ale również schematy odblokowujące nowe rodzaje statków kosmicznych. Dodatkowo eksplorując przestrzeń kosmiczną znajdujemy podzespoły poprawiające statystyki floty. Można je również kupić za gotówkę na rynku międzyplanetarnym.

Przestrzeń kosmiczna w grze studia MiniMax Games mieni się najróżniejszymi barwami. W trakcie starć obserwujemy kolorowe fale uderzeniowe eksplodujących statków. Zmaganiom gracza towarzyszy ambientowa ścieżka muzyczna przerywana odgłosami wystrzałów.

Gra Space Pirates and Zombies została wzbogacona o darmowe rozszerzenie Bounty Hunters zawierające między innymi 10 nowych statków łowców nagród, specjalny system respektu oraz 150 wyzwań.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,7 / 10 na podstawie 32 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Space Pirates and Zombies

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Space Pirates and Zombies Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256MB
  • 250 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7