Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Zombie Shooter (PC)

Zombie Shooter PC

Zombie Shooter to wyprodukowana przez studio Sigma-Team dynamiczna gra akcji z elementami cRPG. Gracz kieruje poczynaniami herosa, który musi uratować ludzkość przed plagą nieumarłych, będącą wynikiem nieudanego eksperymentu naukowego.

Zręcznościowe | zombie | widok izometryczny | elementy RPG

PC Windows
Okładka Zombie Shooter (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16kwietnia2008

Zombie Shooter jest kolejną prostą zręcznościówką autorstwa firmy Sigma Team do złudzenia przypominającą inne jej produkcje, a dokładniej serię Alien Shooter. Ponownie więc wcielamy się w rolę samotnego herosa, który musi uratować ludzkość przed tajemniczym zagrożeniem, a przy tym pokonać całe hordy przeciwników, z tą jednak różnicą, że tym razem na naszej drodze staną nie obcy, ale zombie, a terenem misji stały się kolejne poziomy sekretnego laboratorium naukowego. Oczywiście doszło w nim do wielkiej tragedii - naukowcy w swoich badaniach posunęli się za daleko, a potem nie potrafili już poradzić sobie z plagą bezmyślnych nieumarłych i wkrótce sami zasilili jej szeregi. Teraz musimy zrobić wszystko, aby zaraza nie wydostała się na zewnątrz kompleksu i nie rozprzestrzeniła po całym świecie. Przy okazji poznamy też co naprawdę zaszło w dniu katastrofy.

Na początku musimy wybrać jedną z dwóch postaci, a kiedy już zdecydujemy, którą chcemy pokierować od razu zostajemy wrzuceni w wir akcji. Zabawa ogranicza się do eksterminacji setek przeciwników jednocześnie i zbierania pozostawionych przez nich bonusów, takich jak amunicja, apteczki, zbroje. Ponadto za zabijanie wrogów nagradzani jesteśmy punktami doświadczenia i pieniędzmi – te pierwsze wydajemy na zwiększenie statystyk prowadzonego bohatera, a za zebrane fundusze przed kolejną misją kupujemy ulepszenia do posiadanych broni i dodatkowe życia. Oprócz przejścia kampanii możemy również sprawdzić się w trybach Survive i Gun Stand, gdzie po prostu musimy jak najdłużej odpierać ataki zombiaków.

Akcja w Zombie Shooter prezentowana jest w rzucie izometrycznym, a naszym bohaterem sterujemy przy pomocy klawiatury i myszki. Dość uboga oprawa audiowizualna i proste projekty poziomów również od razu przywodzą na myśl wspomnianą serię Alien Shooter.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 107 głosów czytelników.

Gry podobne do Zombie Shooter

Wymagania wiekowe Zombie Shooter

16+

Wymagania sprzętowe Zombie Shooter

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 800 MHz, 128 MB RAM, karta grafiki 16 MB (Riva TNT2 lub lepsza), Windows 98/Me/2000/XP

Zapłać dowolną kwotę za pakiet gier niezależnych w ramach akcji The Indie Gala

wiadomość6 grudnia 2011

Ruszyła akcja The Indie Gala, pozwalająca za dowolną kwotę zaopatrzyć się w pakiet gier niezależnych na PC. Jest to doskonała okazja na uzupełnienie swojej kolekcji, a także wsparcie organizacji charytatywnych.

Shadow Ops: Red Mercury potrzebuje testerów

wiadomość17 czerwca 2004

Poszukiwacze wszelkiej maści buraczków – uwaga! Studio developerskie Zombie VR Studios, odpowiedzialne za popełnienie gry z gatunku first person shooter (FPS), zatytułowanej Shadow Ops: Red Mercury, szuka chętnych osób na stanowisko beta testera dla ww. pozycji.