Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2011, 08:58

autor: Kono

Runic Games zapewnia - Torchlight II jeszcze w tym roku

Przedstawiciele studia Runic Games zapowiedzieli, że gra Torchlight ukaże się jeszcze w tym roku. Jedyną przeszkodą, która mogłaby zniwelować ten plan, jest śmierć lub choroba któregoś z deweloperów.

Fani gry Torchlight z niecierpliwością oczekują na kolejne wiadomości dotyczące kontynuacji jednej z najciekawszych gier typu hack’n’slash ostatnich lat. Uspokoi ich więc informacja, że Torchlight II zadebiutuje najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

Taka wiadomość pojawiła się na stronie RunicGamesFanSite.com. Przedstawiciele studia Runic Games ogłosili, że premiera Torchlight II odbędzie się w listopadzie lub grudniu bieżącego roku. Jedyną przeszkodą, która może uniemożliwić spełnienie tych obietnic, jest „choroba lub śmierć”.

Runic Games zapewnia - Torchlight II jeszcze w tym roku  - ilustracja #1

Z wyjaśnieniem tego zagadkowego stwierdzenia pośpieszył specjalista do spraw społeczności studia Runic Games – Wonder Russell. „W dalszym ciągu jesteśmy na dobrej drodze, by wydać grę w 2011 roku. Jednak aby to zrobić musimy dotrzymać wszystkich terminów, które sobie narzuciliśmy. Jeśli ma się ekipę tak małą jak nasza, to grypa jednego z trzech programistów może oznaczać poważne opóźnienia”.

Przypominamy, że Torchlight II jest grą typu hack’n’slash osadzoną w bajkowym świecie fantasy. Tytuł w pierwszej kolejności zostanie wydany drogą elektroniczną tylko na pecetach. Cena produkcji studia Runic Games w Stanach Zjednoczonych będzie wynosić około 20 dolarów, więc najprawdopodobniej Europejczykom przyjdzie za nią zapłacić równowartość 20 euro (około 80 zł).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.