Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2011, 09:12

autor: sathorn

Prison Architect - zaprojektuj więzienie w nowej grze tworców Darwinia i DEFCON

Od kilku dni wiemy, że Brytyjczycy ze studia Introversion pracują nad nowym tytułem. Dziś uchylono rąbka tajemnicy, okrywającej ten projekt. Gra nazywa się Prison Architect i pozwoli nam zbudować, a następnie zarządzać więzieniem.

Parę dni temu informowaliśmy Was o tym, że studio Introversion, odpowiedzialne m.in. za gry Darwinia czy Uplink, zawiesiło pracę nad grą Subversion i zajęło się innym, tajemnicznym projektem. Tytuł, nad którym obecnie pracują Brytyjczycy to Prison Architect.

Prison Architect - zaprojektuj więzienie w nowej grze tworców Darwinia i DEFCON - ilustracja #1

Informacji na temat gry wciąż jest jak na lekarstwo. Póki co wiemy jedynie, że naszym zadaniem będzie zbudowanie i zarządzanie więzieniem. Znając dotychczasowe dokonania studia Introversion (Uplink, Darwinia, DEFCON, Multiwinia), możemy spodziewać się więcej niż zwykłego sima.

Udostępniono jeden zrzut ekranu, z którego niestety niewiele można wyczytać. Uwagę bacznego obserwatora zwrócić może oprawa wizualna. Podobnie jak w poprzednich grach studia jest ona bardzo prosta, Introversion odeszło jednak od swoich tradycyjnych neonowych barw.

Przypomnijmy, że gra weźmie udział w głównym konkursie na imprezie 2012 Independent Game Festival, która odbędzie sięw dniach 5-9 marca 2012 roku w San Francisco. Miejmy jednak nadzieję, że na kolejne informacje o Prison Architect nie przyjdzie nam czekać tak długo.

 

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.