Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2011, 08:35

autor: sathorn

Introversion zawiesza prace nad Subversion i zapowiada inny tytuł

Studio deweloperskie Introversion ogłosiło, że zawiesza prace nad Subversion. Brytyjczycy chcą bardziej skupić się na innym tajemnicznym projekcie.

Ekipa Introversion, odpowiedzialna za takie gry jak Uplink czy Darwinia, ogłosiła zawieszenie prac nad z dawna wyczekiwanym Subversion.

Introversion zawiesza prace nad Subversion i zapowiada inny tytuł - ilustracja #1

Chris Delay, główny projektant w Introversion tak opisuje powody podjęcia tej decyzji: „Po sześciu latach tworzenia gry na pół gwizdka zapomnieliśmy już czym tak naprawdę Subversion miało być [...] W samym jądrze gry jest wielka dziura, którą staraliśmy się załatać eksperymentalnymi systemami i ambitnymi technikaliami, jednak bez powodzenia.”

Subversion nie jest jednak zupełnie skreślone. Firma zapewnia, że gra pojawi się w dalszej przyszłości, póki co możemy jednak o tym tytule zapomnieć.

Na szczęście deweloper pracuje nad kolejnym projektem. Póki co nie znamy żadnych szczegółów, jednak gra ta została zgłoszona do 2012 Independent Games Festival, co sugeruje, że niedługo będzie przynajmniej w części grywalna.

Obecnie nie wiemy nic na temat tajemniczego projektu poza tym, że kolejny tytuł studia Introversion nie będzie miał nic wspólnego z poprzednimi grami tego dewelopera.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Subversion

Subversion