Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2012, 18:40

Polska premiera pudełkowej wersji Torchlight II

Po dwóch tygodniach od premiery cyfrowej wersji Torchlight II, do sklepów trafia dziś pudełkowa wersja gry. Oficjalnym dystrybutorem tytułu w naszym kraju jest firma Cenega.

Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj oficjalną premierę w naszym kraju miała pudełkowa wersja Torchlight II. Oznacza to, że wszyscy gracze, którzy do tej pory zwlekali z kupnem tytułu, ponieważ był dostępny jedynie w dystrybucji cyfrowej, mogą wreszcie postawić go na swojej półce, zapoznając się bliżej z najpoważniejszym konkurentem Diablo III. Szerzej o zaletach i wadach produkcji napisaliśmy w naszej recenzji, która może pomóc niezdecydowanym w zakupie, podobnie jak dostępne od jakiegoś czasu demo.

Oficjalnym dystrybutorem Torchlight II w Polsce jest firma Cenega. Sugerowana cena gry, dostępnej jedynie w standardowej edycji, wynosi 69,90 zł. Wydanie na fizycznym nośniku trafia tylko do trzech wybranych krajów: Polski, Niemiec i Rosji. We wszystkich regionach tytuł dostępny jest jednak jedynie w języku angielskim i nie posiada innych wersji językowych. To samo tyczy się jego cyfrowych edycji, sprzedanych np. w serwisie Steam.

  1. Oficjalna strona Torchlight II
  2. Recenzja gry Torchlight II - hack'n'slash od współtwórców Diablo