Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 lipca 2020, 17:05

autor: AlexB

Torchlight 2 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś od godziny 17:00 będzie można zdobyć na platformie Epic Games Store darmowy egzemplarz gry Torchlight 2. Jak na razie wciąż można przypisywać do swoich kont Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition oraz The Escapists 2.

[Aktualizacja] Torchlight II jest już dostępne za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast od 23 lipca będzie można zdobyć dwie gry – RPG akcji Next Up Hero oraz przygodówkę Tacoma.

Dziś mamy 16 lipca, zatem zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami od godziny 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store będzie można przypisać do swojego konta zupełnie za darmo grę Torchlight II. Na razie jednak wciąż można zdobyć bezpłatnie egzemplarze gier udostępnionych w ubiegłym tygodniu - Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition oraz The Escapists 2.

Torchlight 2 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
Chętni na grę w Torchlight II?

Torchlight II jest opracowaną przez studio Runic Games kontynuacją produkcji z gatunku hack'n'slash z 2009 roku. Tytuł, który może pochwalić się między innymi dynamiczną rozgrywką i kolorową oprawą graficzną, przypadł do gustu zarówno odbiorcom, jak i recenzentom. W serwisie Metacritic średnia ocena jego pecetowej wersji wyliczona na podstawie opinii serwisów branżowych wynosi 88/100.

  1. Torchlight II na platformie Epic Games Store

Jak na razie nie wiemy, jakie gry zostaną udostępnione za darmo w Epic Games Store w przyszłym tygodniu. Gdy tylko takowa informacja się pojawi, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona gry Torchlight II
  2. Recenzja gry Torchlight II - hack'n'slash od współtwórców Diablo
  3. Torchlight II - poradnik do gry