Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Warhammer Online: Age of Reckoning

Dlaczego wciąż wracamy do martwych MMORPG? Chodzi o coś więcej niż nostalgię

Patryk Manelski, 6 października 2023, 17:08

Czy do dobrej zabawy w MMO potrzebne są tłumy osób? Niektóre społeczności udowadniają, że nie. Czasem wystarczy garstka graczy w martwej produkcji, aby tchnąć w nią życie. I nie zawsze nostalgia odgrywa w tym wszystkim kluczową rolę.

Warhammer Online: Return of Reckoning od ponad 7 lat żyje dzięki fanom

Hubert Śledziewski, 27 czerwca 2021, 18:30

Return of Reckoning, tworzona przez fanów i dostępna w fazie alfa kontynuacja gry MMORPG Warhammer Online: Age of Reckoning, której serwery zamknięto w 2013 roku, wciąż jest wzbogacana o nową zawartość i stanowi nie lada gratkę dla miłośników Starego Świata.

Warhammer Online: Age of Reckoning mógłby przetrwać w szczątkowej formie

Krzysztof Mysiak, 24 grudnia 2013, 11:59

Były twórca gry Warhammer Online: Age of Reckoning zasugerował firmie Electronic Arts, że mogłaby udostępnić graczom pozostałości po wyłączonej niedawno produkcji. Byłby to klient bez połączenia z serwerami, który nie oferowałby żadnej formy rozgrywki, ale pozwalałby przynajmniej zwiedzać Stary Świat.

Warhammer Online: Age of Reckoning zakończy żywot dziś w nocy

Kamil Zwijacz, 18 grudnia 2013, 09:44

Dziś w nocy z powodu wygaśnięcia umowy licencyjnej swój żywot zakończy gra MMO Warhammer Online: Age of Reckoning. Do końca zabawy pozostało jeszcze kilkanaście godzin.

Warhammer Online: Age of Reckoning za darmo dla dotychczasowych graczy

Łukasz Szliselman, 4 listopada 2013, 09:51

Warhammer Online: Age of Reckoning zakończy swój żywot w grudniu. Do tego czasu wszyscy dotychczasowi fani produkcji mogą grać bez płacenia abonamentu. Twórcy przygotowali też dodatkowe atrakcje, które pomogą jeszcze bardziej nacieszyć się ostatnimi chwilami gry.

Przegląd MMO (20/09/2013) – m.in. Camelot Unchained, Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, TERA

Michał Marian, 20 września 2013, 22:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. kolejną porcję szczegółów na temat Camelot Unchained, wznowienie sprzedaży cyfrowych wersji Final Fantasy XIV: A Realm Reborn oraz niespodziankę przygotowaną przez amerykańskiego wydawcę TERA.

Warhammer Online: Age of Reckoning zakończy żywot w grudniu tego roku

Krzysztof Mysiak, 19 września 2013, 08:24

Poinformowano, że 18 grudnia bieżącego roku nastąpi zamknięcie serwerów gry Warhammer Online: Age of Reckoning. Jest to spowodowane wygaśnięciem umowy między studiem Mythic Entertainment a firmą Games Workshop.

Wieści ze świata (BioWare Mythic, The Cursed Crusade, Square Enix) 13/10/11

Piotr Doroń, 13 października 2011, 13:27

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o konsolowym demie The Cursed Crusade, planach BioWare Mythic, a także technologii nowej generacji firmy Square Enix.

Wieści ze świata (Killzone 3, Warhammer Online, R.U.S.E.) 18/11/10

Piotr Doroń, 18 listopada 2010, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do R.U.S.E., Quake Live i Warhammer Online, wznowieniu klasycznej strzelaniny Yars’ Revenge, premierze Alien Breed 3: Descent, rozszerzeniu dostępu do bety Killzone 3, a także rychłym debiucie platformy do odbioru usługi OnLive. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops, God of War II, Warhammer Online) 5/11/10

Piotr Doroń, 5 listopada 2010, 12:27

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Call of Duty: Black Ops, darmowych utworach z soundtracka nail’d, sprzedaży 100 milionach egzemplarzy gier z serii FIFA, a także wdrożeniu płatnych przedmiotów do Warhammer Online. Zapraszamy do lektury.

Przegląd gier MMO (20/10/2010)

Remigiusz Maciaszek, 20 października 2010, 12:07

Dzisiaj w Przeglądzie przeczytacie o Star Wars: The Old Republic, Warhammer Online: Age of Reckoning, a także Vindictus i Guild Wars 2. Rzucimy również okiem na system reforging w World of Warcraft.

Wieści ze świata (Halo: Reach, Dead Space 2, Warhammer Online) 24/09/10

Piotr Doroń, 24 września 2010, 11:11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o drugiej rocznicy powstania Warhammer Online, beta testach trybu sieciowego Dead Space 2, statystykach Halo: Reach, a także potencjalnych ekranizacjach kolejnych gier studia Team Ico. Zapraszamy do lektury.

Zapowiedziano dodatek do Warhammer Online

Piotr Doroń, 19 sierpnia 2010, 13:50

Carrie Gouskos, przedstawicielka firmy BioWare Mythic (a wcześniej dziennikarka serwisu GameSpot.com), ujawniła w rozmowie z redakcją serwisu OnRPG kilka szczegółów na temat rozszerzenia do Warhammer Online: Age of Reckoning. Będzie ono rozbudowywać moduł RvR, stanowiący o sile jednego z najbardziej niedocenionych produktów z gatunku MMOcRPG.

Cena Warhammer Online spadła do zera

Piotr Doroń, 26 marca 2010, 08:50

Firmy GOA oraz Mythic Entertainment podjęły kolejną decyzję w sprawie słabnącej popularności gry MMO Warhammer Online: Age of Reckoning. Po udostępnieniu niekończącego się triala (aczkolwiek posiadającego pewne ograniczenia, m.in. dotyczące maksymalnego poziomu doświadczenia), przyszła pora na kolejne interesujące rozwiązanie.

Przegląd gry MMO (02/03/2010)

Remigiusz Maciaszek, 2 marca 2010, 11:13

Po raz kolejny witam w Przeglądzie MMO i zapraszam do czytania. Minęły kolejne dwa tygodnie, a w świecie masywnych gier online buczy jak w ulu. Nie wiem czy powodem jest nadchodząca wiosna, ale ilość informacji na temat MMO jest po prostu przytłaczająca. Jak zwykle, bo staje się to już normą, więcej czasu poświęcam sortowaniu informacji niż ich zdobywaniu.

Przegląd gier MMO (03/02/2010)

Remigiusz Maciaszek, 3 lutego 2010, 10:08

Serdecznie zapraszam do najnowszego Przeglądu MMO. Na tapecie sporo pozycji MMO z gatunku science fiction, który w znacznym stopniu, aczkolwiek przypadkowo zdominował dzisiejszy artykuł. W menu mamy więc Global Agendę, postapokaliptyczne Fallen Earth oraz Earthrise. Honoru fantastyki broni Warhammer Online wspierany przez darmową acz zaskakującą jakościowo Allods Online. Pozwoliłem sobie również na realizację moich felietonowych zapędów w tekście „Czy jesteśmy skazani na WoW?”.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Aion, Final Fantasy VIII) 17/12/09

Piotr Doroń, 17 grudnia 2009, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: święta w grach MMO, start bety Pets vs. Monsters, wznowienie Ultimy VI, promocje dla graczy wracających do Warhammer Online i inne. Zapraszamy do lektury.

Electronic Arts: straty, cięcia, powrót Need for Speed i Medal of Honor

Szymon Liebert, 10 listopada 2009, 08:36

Firma Electronic Arts opublikowała raport dotyczący wyników finansowych za miniony okres biznesowy (od lipca do września tego roku) i przedstawiający plany na przyszłość. Okazuje się, że jeden z czołowych wydawców wciąż traci pieniądze, ale ma kilka asów w rękawie. Wśród nich wymienić można Need for Speed w wykonaniu studia Criterion oraz powrót Medal of Honor.

Warhammer Online: Age of Reckoning – bezpłatny dostęp bez ograniczenia czasowego

Maciej Myrcha, 1 listopada 2009, 12:15

Firma Mythic rozesłała właśnie do subskrybentów październikowy numer newslettera, zawierający całkiem sporo nowości dotyczących ich obecnie flagowego produktu, Warhammer Online: Age of Reckoning. Najważniejsza informacja dotyczy oczywiście najnowszego patcha do wspomnianej gry, jednak nie można przejść obojętnie obok przedłużenia bezpłatnego okresu rozgrywki!

Wieści ze świata (Brutal Legend, The Beatles: Rock Band, Final Fantasy XIII) 1/09/09

Piotr Doroń, 1 września 2009, 15:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: firmware 3.00 dla PlayStation 3, demo Brutal Legend, obchody rocznicowe Warhammer Online, The Beatles: Rock Band i koszt zakupu praw do muzyki liverpoolskiej czwórki i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Lost Planet 2, Colin McRae: DiRT 2, Warhammer Online) 20/08/09

Piotr Doroń, 20 sierpnia 2009, 14:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: obchody rocznicy Warhammer Online, premiera wersji demonstracyjnych Lost Planet 2 i DiRT 2, LittleBigPlanet na PSP bez trybu multiplayer, o zamówieniach przedpremierowych i procesorze PS3 Slim, LEGO Rock Band także na Nintendo DS i inne. Zapraszamy do lektury.

Będzie dodatek do Warhammer Online

Maciej Śliwiński, 15 sierpnia 2009, 13:20

Mimo tego, że Warhammer Online nie cieszy się zbyt dużą popularnością wśród graczy, studio Mythic należące do koncernu Electronic Arts planuje dalej rozwijać ten tytuł. Właśnie zapowiedziano, że w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się dodatku do gry.

Chińczycy jednak będą handlować wirtualnym złotem

Maciej Śliwiński, 2 lipca 2009, 11:16

Wszystko wskazuje na to, że doniesienia serwisów informacyjnych i radość wielu graczy MMO z powodu zakazania farmowania złota przez chińskich rząd okazały się przedwczesne. Z dokładnej analizy nowego prawa, wynika, że taki proceder będzie dalej możliwy.

Farmowanie złota zakazane w Chinach

Maciej Śliwiński, 30 czerwca 2009, 08:18

Władze Chin poszły na wojnę z firmami zajmującymi się handlem wirtualnym złotem. Nowe prawo wprowadzone przez tamtejszy rząd zakazuje wymiany komputerowej waluty na prawdziwą gotówkę. Oznacza to wielki cios dla firm trudniących się farmowaniem złota, większość z nich bazuje bowiem na chińskich pracownikach.

Biust dźwignią handlu!

Maciej Śliwiński, 13 czerwca 2009, 11:10

Drogi Czytelniku, mamy dla Ciebie zagadkę. Co zrobić, by rozreklamować swoją stronę, dedykowaną mężczyznom w różnym wieku, spędzającym dużo czasu przy komputerze i przy okazji grającym w MMO. Nie wiecie? Rozwiązanie w dalszej części newsa.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (21 kwietnia 2009)

Piotr Doroń, 21 kwietnia 2009, 10:30

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Crysis Wars, nowy zestaw Xboksa 360, debiut Survival Packa do Left 4 Dead, film Stranglehold dopiero za kilka lat, kolejny live event w Warhammer Online i inne. Zapraszamy do lektury.

EA Mythic łączy serwery Warhammer Online

Piotr Doroń, 11 marca 2009, 08:20

Ostatnie informacje z obozów Funcom oraz EA Mythic nie napawają optymizmem. Okazuje się, że zarówno Age of Conan: Hyborian Adventures, jak i Warhammer Online: Age of Reckoning nie radzą sobie najlepiej w obliczu trwałej potęgi World of Warcraft. Objawia się to choćby we wprowadzaniu w życie procesu zmniejszania liczby serwerów.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 marca 2009)

Piotr Doroń, 10 marca 2009, 12:25

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: magazyn GamePro zajmie się produkcją gier, SCEE pozwie twórców reklamy społecznej, prawdopodobna data premiery kolejnego DLC do Burnout Paradise, PhysX także na Wii, zapowiedziano Star Trek D-A-C i inne. Zapraszamy do lektury.

Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.11

Filip Grabski, 9 marca 2009, 13:00

Plebiscyt na Grę Roku 2008, a teraz przedstawiamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! oraz ze zbiorów GOL Video pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Ostatni tydzień zabawy rozpoczynamy kolejną trójką.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (6 marca 2009)

Piotr Doroń, 6 marca 2009, 11:59

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatka do Empire: Total War, europejski trial Warhammer Online, Brytyjczycy kupują konsole Sony, darmowy weekend Unreal Tournament III, obniżka ceny abonamentu Xbox Live i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 marca 2009)

Piotr Doroń, 4 marca 2009, 10:50

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Warhammer Online, czwartkowa premiera DLC do Burnout Paradise, milion dolarów dla Eda Boona i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (27 lutego 2009)

Piotr Doroń, 27 lutego 2009, 11:32

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: DLC do Skate 2, darmowa mapa do Call of Duty: World at War, potwierdzono Worms Armaggedon Decade, spadek ceny Warhammer Online: Age of Reckoning i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 lutego 2009)

Filip Grabski, 18 lutego 2009, 11:00

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: oficjalne forum Warhammer Online, zwolnienia w Rare, demo Afro Samurai na XBLA, technologia amBX w grze EndWar, nagroda za całokształt twórczości dla Hideo Kojimy i inne. Zapraszamy do lektury.

Gra Roku 2008: Najlepsza gra MMO – kategoria dodatkowa

Filip Grabski, 10 lutego 2009, 18:00

Już po raz trzeci zapraszamy Was do udziału w naszym plebiscycie – początek głosowania już 16 lutego. Tym razem Grę Roku 2008 będziecie wybierać spośród 50 najważniejszych i najpopularniejszych tytułów wydanych w naszym kraju w minionym roku.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (6 lutego 2009)

Filip Grabski, 6 lutego 2009, 10:30

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: intelowski procesor graficzny w PS4, brak Blizzarda na E3, Warhammer Online w Rosji, nowe kolory PSP i pecetowy port Dark Sector. Tradycyjnie – to nie wszystko. Zapraszamy do lektury.

Electronic Arts w liczbach

Szymon Liebert, 4 lutego 2009, 10:56

Wraz z informacjami o nowych datach premier wielu głośnych hitów, firma Electronic Arts podsumowała również wyniki sprzedaży swoich kilku kluczowych produktów wydanych w ostatnim kwartale tego roku finansowego. Poznaliśmy także ogólną sytuację korporacji na światowych rynkach i wyniki finansowe za ten okres. Chociaż ogólnie zanotowano straty, wzrosła jakość wydawanych przez firmę gier.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 lutego 2009)

Filip Grabski, 2 lutego 2009, 10:45

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: o oficjalnym forum Warhammera Online, osiągnięcia do zdobycia w Street Fighter IV, kondycja finansowa wydawcy World of Goo i inne ciekawostki. Zapraszamy do lektury.

Pierwsze rozszerzenie do Warhammer Online

Maciej Śliwiński, 30 stycznia 2009, 08:46

Szykuje się dodatek do popularnej gry MMORPG, wydanego przez Electronic Arts Warhammer Online: Age of Reckoning. Kilka dni temu informowaliśmy o plotkach dotyczących zmian w WAR, zapowiadając jednocześnie, że więcej szczegółów ujawnionych zostanie 29 stycznia.

Nowa klasa postaci w Warhamer Online?

Maciej Śliwiński, 20 stycznia 2009, 09:43

W sieci pojawiły się kolejne informacje dotyczące zmian i nowości, które może wprowadzić kolejny patch do Warhammer Online: Age of Reckoning. Gracze prawdopodobnie otrzymają nową klasę postaci, możliwość edycji wyglądu, oraz nowy system przejmowania terenu - Zone Domination.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (15 stycznia 2009)

Filip Grabski, 15 stycznia 2009, 11:02

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: remake gameboyowego Final Fantasy na DS, premiera łatki do Left 4 Dead, steamowa przeglądarka stron WWW, nowe ubrania dla avatarów dla X360, nowa edycja Księgi Rekordów Guinnessa dla graczy, Mirror’s Edge na Steamie oraz inne interesujące sprawy. Zapraszamy do lektury.

Przedłuż swój abonament, zapraszając znajomych do Warhammer Online

Robert Duraj, 21 grudnia 2008, 12:37

EA Mythic po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy, spędzających wolny czas w świecie Warhammera. Tym razem uruchamia usługę Recruit-a-Friend, którą wykorzystuje m.in. gra EVE Online.

Koniec roku, czyli początek podsumowań

Szymon Liebert, 20 grudnia 2008, 13:25

Końcówka roku ma to do siebie, że zaczynamy zastanawiać się nad minionymi miesiącami. Tym samym, w sieci zaczęły pojawiać się liczne podsumowania i rankingi, przedstawiające między innymi najlepsze gry elektroniczne na poszczególne platformy. Dzisiaj przykładowo poznaliśmy opinię GameSpy i IGN w tej kwestii. Jakie były więc najlepsze produkcje wydane w 2008 roku zdaniem tych serwisów?

Ekspansja Electronic Arts na Steam rozpoczęta

Szymon Liebert, 20 grudnia 2008, 09:43

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o prawdopodobnym wykorzystaniu przez Electronic Arts systemu elektronicznej dystrybucji Steam. Dzisiaj wiemy, że rzeczywiście cała sprawa jest faktem i już niedługo kilka spośród gorących tytułów tego wydawcy będzie dostępnych na platformie dystrybucyjnej firmy Valve. Współpraca obejmie najprawdopodobniej także przyszłe produkty.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 grudnia 2008)

Piotr Doroń, 18 grudnia 2008, 11:32

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: startuje live event w Warhammer Online, Kevin Conroy w Batman: Arkham Asylum, Edge wybiera najlepsze gry 2008 roku, edycja kolekcjonerska X-Blades i inne. Zapraszamy do lektury.

Nowy live event w Warhammer Online

Filip Grabski, 15 grudnia 2008, 11:55

Co mają wspólnego ze sobą: gry online, beczki piwa, eksplozje i obchodzenie nowego roku? Według twórców sieciowego Warhammera – Age of Reckoning, bardzo dużo. Dlatego też zapraszają wszystkich graczy do udziału w nowym, świątecznym live evencie.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (12 grudnia 2008)

Piotr Doroń, 12 grudnia 2008, 13:15

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: zabawa w sklep zoologiczny, plotki o sprzedaży Electronic Arts, Valve wraca do wspierania Team Fortress 2, NXE sukcesem, Warhammer Online załatany, patch do Gothic 3: Forsaken Gods jeszcze w tym roku i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 grudnia 2008)

Piotr Doroń, 9 grudnia 2008, 11:40

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Deadly Creatures z gwiazdorską obsadą, Warhammer Online jeszcze bez dodatku, Pizza Morgana epizodyczną przygotówką, kolekcja cyklu Onimusha, pecetowy Fallout 3 z teksturami w wysokiej rozdzielczości i inne. Życzymy miłej lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 listopada 2008)

Piotr Doroń, 18 listopada 2008, 12:14

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: startuje Heavy Metal, rekordowo w World of Warcraft, kolejny dodatek do Metal Gear Online już za tydzień, finanse Infogrames, bardzo dobre wyniki LittleBigPlanet, Square Enix otwiera się na Zachód, piąty dodatek do Everquesta II. Życzymy miłej lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (14 listopada 2008)

Piotr Doroń, 14 listopada 2008, 13:29

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Warhammer Online również w Korei, Red Alert 3 w wersji na 360-tkę debiutuje na rynku, zapowiedziano Evasive Space, pecetowy Pyroblazer dostępny, nowy epizod American McGee’s Grimm, plotki o LittleBigPlanet na PSP. Życzymy miłej lektury.

Warhammer Online - zagraj nowymi klasami postaci jeszcze przed ich premierą

Filip Grabski, 30 października 2008, 14:55

Odnoszący sukcesy MMORPG osadzony w świecie Warhammera – Age of Reckoning już wkrótce wzbogaci się o kolejne atrakcje. W listopadzie odbędzie się pierwsza specjalna impreza (live event) w świecie Wojennego Młota.