Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Warhammer Online: Age of Reckoning

Warhammer Online: Age of Reckoning mógłby przetrwać w szczątkowej formie

Draug, 24 grudnia 2013, 11:59

Były twórca gry Warhammer Online: Age of Reckoning zasugerował firmie Electronic Arts, że mogłaby udostępnić graczom pozostałości po wyłączonej niedawno produkcji. Byłby to klient bez połączenia z serwerami, który nie oferowałby żadnej formy rozgrywki, ale pozwalałby przynajmniej zwiedzać Stary Świat.

Warhammer Online: Age of Reckoning zakończy żywot dziś w nocy

Góral, 18 grudnia 2013, 09:44

Dziś w nocy z powodu wygaśnięcia umowy licencyjnej swój żywot zakończy gra MMO Warhammer Online: Age of Reckoning. Do końca zabawy pozostało jeszcze kilkanaście godzin.

Warhammer Online: Age of Reckoning za darmo dla dotychczasowych graczy

luckie, 4 listopada 2013, 09:51

Warhammer Online: Age of Reckoning zakończy swój żywot w grudniu. Do tego czasu wszyscy dotychczasowi fani produkcji mogą grać bez płacenia abonamentu. Twórcy przygotowali też dodatkowe atrakcje, które pomogą jeszcze bardziej nacieszyć się ostatnimi chwilami gry.

Przegląd MMO (20/09/2013) – m.in. Camelot Unchained, Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, TERA

moir, 20 września 2013, 22:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. kolejną porcję szczegółów na temat Camelot Unchained, wznowienie sprzedaży cyfrowych wersji Final Fantasy XIV: A Realm Reborn oraz niespodziankę przygotowaną przez amerykańskiego wydawcę TERA.

Warhammer Online: Age of Reckoning zakończy żywot w grudniu tego roku

Draug, 19 września 2013, 08:24

Poinformowano, że 18 grudnia bieżącego roku nastąpi zamknięcie serwerów gry Warhammer Online: Age of Reckoning. Jest to spowodowane wygaśnięciem umowy między studiem Mythic Entertainment a firmą Games Workshop.

Wieści ze świata (BioWare Mythic, The Cursed Crusade, Square Enix) 13/10/11

Jiker, 13 października 2011, 13:27

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o konsolowym demie The Cursed Crusade, planach BioWare Mythic, a także technologii nowej generacji firmy Square Enix.

Wieści ze świata (Killzone 3, Warhammer Online, R.U.S.E.) 18/11/10

Jiker, 18 listopada 2010, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do R.U.S.E., Quake Live i Warhammer Online, wznowieniu klasycznej strzelaniny Yars’ Revenge, premierze Alien Breed 3: Descent, rozszerzeniu dostępu do bety Killzone 3, a także rychłym debiucie platformy do odbioru usługi OnLive. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops, God of War II, Warhammer Online) 5/11/10

Jiker, 5 listopada 2010, 12:27

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Call of Duty: Black Ops, darmowych utworach z soundtracka nail’d, sprzedaży 100 milionach egzemplarzy gier z serii FIFA, a także wdrożeniu płatnych przedmiotów do Warhammer Online. Zapraszamy do lektury.

Przegląd gier MMO (20/10/2010)

Rock Alone, 20 października 2010, 12:07

Dzisiaj w Przeglądzie przeczytacie o Star Wars: The Old Republic, Warhammer Online: Age of Reckoning, a także Vindictus i Guild Wars 2. Rzucimy również okiem na system reforging w World of Warcraft.

Wieści ze świata (Halo: Reach, Dead Space 2, Warhammer Online) 24/09/10

Jiker, 24 września 2010, 11:11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o drugiej rocznicy powstania Warhammer Online, beta testach trybu sieciowego Dead Space 2, statystykach Halo: Reach, a także potencjalnych ekranizacjach kolejnych gier studia Team Ico. Zapraszamy do lektury.

Zapowiedziano dodatek do Warhammer Online

Jiker, 19 sierpnia 2010, 13:50

Carrie Gouskos, przedstawicielka firmy BioWare Mythic (a wcześniej dziennikarka serwisu GameSpot.com), ujawniła w rozmowie z redakcją serwisu OnRPG kilka szczegółów na temat rozszerzenia do Warhammer Online: Age of Reckoning. Będzie ono rozbudowywać moduł RvR, stanowiący o sile jednego z najbardziej niedocenionych produktów z gatunku MMOcRPG.

Cena Warhammer Online spadła do zera

Jiker, 26 marca 2010, 08:50

Firmy GOA oraz Mythic Entertainment podjęły kolejną decyzję w sprawie słabnącej popularności gry MMO Warhammer Online: Age of Reckoning. Po udostępnieniu niekończącego się triala (aczkolwiek posiadającego pewne ograniczenia, m.in. dotyczące maksymalnego poziomu doświadczenia), przyszła pora na kolejne interesujące rozwiązanie.

Przegląd gry MMO (02/03/2010)

Rock Alone, 2 marca 2010, 11:13

Po raz kolejny witam w Przeglądzie MMO i zapraszam do czytania. Minęły kolejne dwa tygodnie, a w świecie masywnych gier online buczy jak w ulu. Nie wiem czy powodem jest nadchodząca wiosna, ale ilość informacji na temat MMO jest po prostu przytłaczająca. Jak zwykle, bo staje się to już normą, więcej czasu poświęcam sortowaniu informacji niż ich zdobywaniu.

Przegląd gier MMO (03/02/2010)

Rock Alone, 3 lutego 2010, 10:08

Serdecznie zapraszam do najnowszego Przeglądu MMO. Na tapecie sporo pozycji MMO z gatunku science fiction, który w znacznym stopniu, aczkolwiek przypadkowo zdominował dzisiejszy artykuł. W menu mamy więc Global Agendę, postapokaliptyczne Fallen Earth oraz Earthrise. Honoru fantastyki broni Warhammer Online wspierany przez darmową acz zaskakującą jakościowo Allods Online. Pozwoliłem sobie również na realizację moich felietonowych zapędów w tekście „Czy jesteśmy skazani na WoW?”.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Aion, Final Fantasy VIII) 17/12/09

Jiker, 17 grudnia 2009, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: święta w grach MMO, start bety Pets vs. Monsters, wznowienie Ultimy VI, promocje dla graczy wracających do Warhammer Online i inne. Zapraszamy do lektury.

Electronic Arts: straty, cięcia, powrót Need for Speed i Medal of Honor

Hed, 10 listopada 2009, 08:36

Firma Electronic Arts opublikowała raport dotyczący wyników finansowych za miniony okres biznesowy (od lipca do września tego roku) i przedstawiający plany na przyszłość. Okazuje się, że jeden z czołowych wydawców wciąż traci pieniądze, ale ma kilka asów w rękawie. Wśród nich wymienić można Need for Speed w wykonaniu studia Criterion oraz powrót Medal of Honor.

Warhammer Online: Age of Reckoning – bezpłatny dostęp bez ograniczenia czasowego

Elrond, 1 listopada 2009, 12:15

Firma Mythic rozesłała właśnie do subskrybentów październikowy numer newslettera, zawierający całkiem sporo nowości dotyczących ich obecnie flagowego produktu, Warhammer Online: Age of Reckoning. Najważniejsza informacja dotyczy oczywiście najnowszego patcha do wspomnianej gry, jednak nie można przejść obojętnie obok przedłużenia bezpłatnego okresu rozgrywki!

Wieści ze świata (Brutal Legend, The Beatles: Rock Band, Final Fantasy XIII) 1/09/09

Jiker, 1 września 2009, 15:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: firmware 3.00 dla PlayStation 3, demo Brutal Legend, obchody rocznicowe Warhammer Online, The Beatles: Rock Band i koszt zakupu praw do muzyki liverpoolskiej czwórki i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Lost Planet 2, Colin McRae: DiRT 2, Warhammer Online) 20/08/09

Jiker, 20 sierpnia 2009, 14:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: obchody rocznicy Warhammer Online, premiera wersji demonstracyjnych Lost Planet 2 i DiRT 2, LittleBigPlanet na PSP bez trybu multiplayer, o zamówieniach przedpremierowych i procesorze PS3 Slim, LEGO Rock Band także na Nintendo DS i inne. Zapraszamy do lektury.

Będzie dodatek do Warhammer Online

Maciej Śliwiński, 15 sierpnia 2009, 13:20

Mimo tego, że Warhammer Online nie cieszy się zbyt dużą popularnością wśród graczy, studio Mythic należące do koncernu Electronic Arts planuje dalej rozwijać ten tytuł. Właśnie zapowiedziano, że w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się dodatku do gry.

Chińczycy jednak będą handlować wirtualnym złotem

Maciej Śliwiński, 2 lipca 2009, 11:16

Wszystko wskazuje na to, że doniesienia serwisów informacyjnych i radość wielu graczy MMO z powodu zakazania farmowania złota przez chińskich rząd okazały się przedwczesne. Z dokładnej analizy nowego prawa, wynika, że taki proceder będzie dalej możliwy.

Farmowanie złota zakazane w Chinach

Maciej Śliwiński, 30 czerwca 2009, 08:18

Władze Chin poszły na wojnę z firmami zajmującymi się handlem wirtualnym złotem. Nowe prawo wprowadzone przez tamtejszy rząd zakazuje wymiany komputerowej waluty na prawdziwą gotówkę. Oznacza to wielki cios dla firm trudniących się farmowaniem złota, większość z nich bazuje bowiem na chińskich pracownikach.

Biust dźwignią handlu!

Maciej Śliwiński, 13 czerwca 2009, 11:10

Drogi Czytelniku, mamy dla Ciebie zagadkę. Co zrobić, by rozreklamować swoją stronę, dedykowaną mężczyznom w różnym wieku, spędzającym dużo czasu przy komputerze i przy okazji grającym w MMO. Nie wiecie? Rozwiązanie w dalszej części newsa.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (21 kwietnia 2009)

Jiker, 21 kwietnia 2009, 10:30

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Crysis Wars, nowy zestaw Xboksa 360, debiut Survival Packa do Left 4 Dead, film Stranglehold dopiero za kilka lat, kolejny live event w Warhammer Online i inne. Zapraszamy do lektury.

EA Mythic łączy serwery Warhammer Online

Jiker, 11 marca 2009, 08:20

Ostatnie informacje z obozów Funcom oraz EA Mythic nie napawają optymizmem. Okazuje się, że zarówno Age of Conan: Hyborian Adventures, jak i Warhammer Online: Age of Reckoning nie radzą sobie najlepiej w obliczu trwałej potęgi World of Warcraft. Objawia się to choćby we wprowadzaniu w życie procesu zmniejszania liczby serwerów.