Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2008, 14:55

Warhammer Online - zagraj nowymi klasami postaci jeszcze przed ich premierą

Odnoszący sukcesy MMORPG osadzony w świecie Warhammera – Age of Reckoning już wkrótce wzbogaci się o kolejne atrakcje. W listopadzie odbędzie się pierwsza specjalna impreza (live event) w świecie Wojennego Młota.

Odnoszący sukcesy MMORPG osadzony w świecie WarhammeraAge of Reckoning już wkrótce wzbogaci się o kolejne atrakcje. W listopadzie odbędzie się pierwsza specjalna impreza (live event) w świecie Wojennego Młota.

W czym rzecz? 18 listopada rozpocznie się (i będzie trwał przez 2 tygodnie – do 2.12.2008) pierwszy live event nazwany Heavy Metal. Po zalogowaniu się gracze ujrzą nową zakładkę, która będzie codziennie aktualizowana nowymi zadaniami dla chętnych. Nagrodą za wykonywanie questów będzie wpływ (influence), tak samo, jak to jest w przypadku normalnych, publicznych questów. Poziomy wpływu do zdobycia będą trzy – bazowy (gracz otrzyma specjalne trofeum Heavy Metal), zaawansowany (ekskluzywna peleryna Heavy Metal) oraz elitarny z ostateczną nagrodą, jaką jest możliwość przedpremierowego zagrania nowymi klasami postaci (by dostąpić tego zaszczytu trzeba logować się codziennie i wykonać wszystkie przygotowane przez twórców zadania).

Warhammer Online - zagraj nowymi klasami postaci jeszcze przed ich premierą - ilustracja #1
Cześć, jestem Imperialnym Rycerzem, zaprzyjaźnimy się?

O nowych lokatorach Warhammera Online pisaliśmy jakiś czas temu. Teraz, dzięki opisanym wyżej konkursom i zadaniom, najlepsi będą mogli zasmakować zabawy z skórze Empire’s Knight of the Blazing Sun (Armia Porządku) lub Dark Elf Black Guard (Armia Zniszczenia) na tydzień przed ich oficjalnym debiutem. Dodatkowym bonusem podczas planowanego wydarzenia będzie nowy scenariusz – Reikland Factory (obecny tylko przez te 2 tygodnie) dostępny dla wszystkich graczy. Uczestnicy zabawy otrzymają dzięki temu dziesięcioprocentowy bonus do zdobywanych punktów sławy (renown).

No to co? Czas ostrzyć miecze i rozgrzewać gardziele do wojennych okrzyków – Heavy Metal nadchodzi!

Warhammer Online - zagraj nowymi klasami postaci jeszcze przed ich premierą - ilustracja #2
Hej, jestem Czarny Strażnik Elfów, jestem tu nowy.