Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2008, 13:15

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (12 grudnia 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: zabawa w sklep zoologiczny, plotki o sprzedaży Electronic Arts, Valve wraca do wspierania Team Fortress 2, NXE sukcesem, Warhammer Online załatany, patch do Gothic 3: Forsaken Gods jeszcze w tym roku i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: zabawa w sklep zoologiczny, plotki o sprzedaży Electronic Arts, Valve wraca do wspierania Team Fortress 2, NXE sukcesem, Warhammer Online załatany, patch do Gothic 3: Forsaken Gods jeszcze w tym roku i inne. Zapraszamy do lektury.

My Pet Shop

Square Enix ujawniło datę amerykańskiej premiery swojej pierwszej produkcji kierowanej bezpośrednio do dziewczynek. My Pet Shop ukaże się na konsolę Nintendo DS w pierwszym kwartale 2009 roku. Rozgrywka będzie polegać na prowadzeniu sklepu zoologicznego.

Disney

Koncern Disney zastanawia się podobno na wykupieniem koncernu Electronic Arts. Miałoby do tego dojść 2009 roku. Szalonych plotek nigdy nie dość. Spekulacje zamieścił The Wall Street Journal.

Team Fortress 2

Valve wznowiło wsparcie dla sieciowej strzelaniny Team Fortress 2. Dokonało tego poprzez publikację aktualizacji usuwającej kilka napotkanych błędów oraz rozbudowującej umiejętności Inżyniera oraz Szpiega. Kolejne łatki już wkrótce.

Nvidia

Na łamach serwisu Guru3D opublikowane zostały nowe sterowniki do kart graficznych firmy Nvidia. Uwaga – aktualnie jest to tylko wersja beta, która może cechować się pewnymi niedociągnięciami. Niemniej jednak ich instalacja powinna wpłynąć pozytywnie na jakość działania m.in. pecetowej wersji GTA IV. Przypominamy, że niedawno podobny ruch wykonało ATI.

New Xbox Experience

New Xbox Experience okazało się sukcesem, wynika z informacji podanych przez Majora Nelsona. Aktualnie z usługi korzysta 14 milionów posiadaczy Xboxa 360, którzy, wykorzystując zaproponowane w niej funkcje, wpłynęli na wzrost liczby przyjaciół o 33%.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Firma EA Mythic załatała MMOcRPG Warhammer Online: Age of Reckoning. Tutaj możecie się zapoznać z listą najważniejszych zmian wprowadzanych przez tę aktualizację.

American McGee’s Grimm

W ramach oferty serwisu e-dystrybucji GameTap zadebiutował piętnasty, spośród 24, epizod American McGee's Grimm – gry czerpiącej garściami z baśni braci Grimm. Tytuł najnowszego odcinka to The Pied Piper. Wszyscy zainteresowani znajdą opublikowane do tej pory epizody na łamach wymienionego wyżej serwisu.

Gothic 3: Forsaken Gods

Jeszcze w tym roku opublikowana zostanie łatka do Forsaken Gods. O tym jak strasznie zabugowane jest najnowsze dzieło Trine Game Studios możecie przeczytać w naszej recenzji.

Teenage Mutant Ninja Turtles

Z informacji opublikowanych przez serwis 1UP wynika, że w produkcji znajduje się bijatyka oparta na marce Teenage Mutant Ninja Turtles. Miałaby się ona ukazać wyłącznie na konsoli Nintendo Wii. Czekamy na kolejne informacje.

Fallout 3

W sieci udostępniona została lista Trofeów, które będzie można zdobyć w Fallout 3 w wersji na PlayStation 3. Póki co nie wiemy niestety kiedy Trofea zostaną dodane do gry.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach:

Bratz: Forever Diamondz

Pokemon Ranger: Shadows of Almia

Prince of Persia

gry