Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweGCNNDSPS2
Okładka Bratz: Forever Diamondz (GCN)

Bratz: Forever Diamondz

Gra, w której rozpoczynamy karierę projektantki mody. Do wyboru otrzymujemy jedną z czterech dziewczyn. Produkcja składa się z wielu różnych wydarzeń i atrakcji. Podczas zabawy projektujemy stroje na pokazy, bierzemy udział w konkursach, robimy makijaż, itp.

Przygodowe

Okładka Bratz: Forever Diamondz (GCN)

producent: Blitz Games

wydawca: THQ Inc.

data premiery gry:

20wrz2006

NDS PS2 GCN
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bratz: Forever Diamondz to gra oparta na filmie Bratz Passion 4 Fashion Diamondz, który opowiada historię czterech lalek: Yasmin, Cloe, Sasky i Jade. Pozycja ta skierowana jest głównie do małych dziewczynek, ale zaciekawi również tych, którzy chcą przez chwilę poczuć się jak dziecko.

Gracz ma do wyboru cztery postacie, którymi może grać (Yasmin, Cloe, Sasha, Jade). Naszym zadaniem jest poszukiwanie utalentowanych projektantów, którzy przygotują zestaw strojów na ekskluzywny pokaz. Użytkownik bierze również udział w konkursie jazdy na lodzie i musi zrobić wszystko, aby zaimponować sędziom. Dodatkową atrakcją jest opcja adopcji zwierzaka, którego można potem trenować, ubierać i wystawiać na pokazach. Nasze bohaterki zwiedzają nowoczesne lokale i szukają błękitnych monet. Zadania otrzymują za pośrednictwem telefonu komórkowego. Gra jest lekka i przyjemna. Użytkownik przenosi się na chwile do fascynującego świata mody, gdzie może podpatrzeć najnowsze trendy. Do wyboru mamy trzy lokacje: Nowy Jork, Florydę i Stylesville, czyli dom naszych bohaterek. Jeśli nie lubimy grać w samotności, Bratz: Forever Diamond oferuje trzy gry, w które można zagrać z innym użytkownikiem (Pairz, Change Outfits, Top Trumps).

Cała gra utrzymana jest w słodkiej, rózowo-cukierkowej konwencji. Muzyka jest żywa i rytmiczna. Dobrze uzupełnia całość.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Bratz: Forever Diamondz

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Bratz: Forever Diamondz

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
Nintendo GameCube

Nintendo GameCube

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
NDS
PS2
GCN