Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mass Effect: Legendary Edition

Mass Effect: Legendary Edition - wyciek daty premiery

AlexB, 11 stycznia 2021, 16:26

W jednym z singapurskich sklepów wystartowała przedsprzedaż Mass Effect: Legendary Edition. Według informacji zawartej na karcie produktu, będzie on miał swoją premierę 12 marca. Data ta pojawia się również we wpisie na Twitterze innego sklepu, który operuje w Indonezji.

Nowy Mass Effect z grafikami koncepcyjnymi - fani typują drugą Andromedę

Karol Laska , 17 listopada 2020, 17:00

Ostatnie dni przyniosły światu parę nowych szkiców koncepcyjnych z niedawno zapowiedzianej kolejnej części Mass Effecta. Nie zdradzają one zbyt wiele, choć fani typują, że powinniśmy spodziewać się kontynuacji Andromedy.

Replika Normandii za prawie 1000 zł - zobacz nowe gadżety z Mass Effect

Bebop, 8 listopada 2020, 13:57

Przy okazji zapowiedzi zremasterowanej trylogii Mass Effect oraz nowej odsłony serii, Dark Horse zaprezentowało kolejne gadżety z tego uniwersum. Wśród nich jest replika Normandii SR-1 za prawie 1000 zł.

Mass Effect Edycja Legendarna oficjalnie; premiera na wiosnę

Paweł Musiolik, 7 listopada 2020, 11:57

Zgodnie z przewidywaniami, BioWare zapowiedziało Mass Effect Edycję Legendarną. Zbiorcze wydanie trylogii kosmicznych gier RPG pojawi się w 2021 roku.

Mass Effect Legendary Edition - w sobotę możliwa zapowiedź remasterów

Adrian Werner, 3 listopada 2020, 12:41

W sobotę odbędzie się N7 Day, czyli święto fanów Mass Effect. Zorganizowany zostanie panel z aktorami i możliwe, że w jego trakcie zapowiedziane zostanie Mass Effect: Legendary Edition, czyli zestaw zremasterowanych wersji trzech pierwszych odsłon serii.

Mass Effect Legendary Edition otrzymało kategorię wiekową w Korei

Entelarmer, 14 października 2020, 16:05

Mass Effect: Legendary Edition pojawiło się na stronie koreańskiej agencji przyznającej kategorie wiekowe grom. Jest to kolejne potwierdzenie istnienia zremasterowanej trylogii kosmicznego cyklu i może zwiastować rychłą zapowiedź pakietu.

Plotka: remaster Mass Effect Trilogy zalicza opóźnienie

Entelarmer, 26 września 2020, 10:05

Jeff Grubb z serwisu VentureBeat poinformował o przesunięciu premiery rzekomego pakietu Mass Effect: Legendary Edition. Odświeżona kosmiczna trylogia studia BioWare ma ukazać się dopiero w przyszłym roku.

Mass Effect Trilogy Remaster ma mieć podtytuł Legendary Edition

Vergil, 22 września 2020, 16:06

Remaster trylogii Mass Effect podobno otrzyma podtytuł, który nie będzie brzmiał „Remastered”. Poza tym pojawiły się doniesienia, zgodnie z którymi kompilacja miałaby początkowo ominąć konsolę Nintendo Switch.

Mass Effect Trilogy Remastered w portugalskim sklepie

Dameredet, 16 września 2020, 19:55

Pre-ordery zremasterowanej trylogii Mass Effect weszły do oferty portugalskiego sklepu. Zniknęły jednak tak szybko, jak się pojawiły. Jest to kolejny tego typu przypadek na przestrzeni ostatnich tygodni.

Październikowa premiera Mass Effect Trilogy Remastered niepewna

Karol Laska , 30 sierpnia 2020, 10:46

Jeden z dziennikarzy growych zapewnia, że wcześniejsze plotki o remasterze trylogii Mass Effecta są prawdziwe. Premiera gry jest zaplanowana na październik 2020, ale może ulec zmianie.

Pre-ordery Mass Effect Trilogy Remastered anulowane

Adrian Werner, 16 sierpnia 2020, 09:37

Mamy złe wieści dla osób, które liczyły, że rozpoczęcie przyjmowania zmówień przedpremierowych na Mass Effect Trilogy Remastered zwiastuje rychłą zapowiedź tej kolekcji. Sklepy sieci GAME właśnie anulowały te pre-ordery.

Mass Effect Trilogy Remastered - fani wskazują na październikową premierę

Aquma, 12 sierpnia 2020, 13:10

W sieci pojawiła się kolejna plotka na temat remastera trylogii Mass Effect. Według doniesień produkcja może zostać zapowiedziana we wrześniu i zadebiutować pod koniec października tego roku.

Plotka: remaster Mass Effecta dostępny w przedsprzedaży

Karol Laska , 8 sierpnia 2020, 10:29

Internauci złożyli w brytyjskich sklepach zamówienia przedpremierowe na produkt o enigmatycznej nazwie DEP PS4 N7. Między innymi końcówka sugeruje, że może być to remaster trylogii Mass Effect.

Mass Effect Trilogy Remaster - insider dementuje ostatnie plotki

Froozyy, 27 czerwca 2020, 15:31

Kilka dni temu w sieci pojawiły się szczegółowe przecieki dotyczące remastera trylogii Mass Effect. Według nich wszystkie części miały zostać przeniesione na silnik Frostbite. Plotki te zdementował jednak zaufany branżowy insider.

Plotka: remaster trylogii Mass Effect z premierą w przyszłym roku

Pri, 7 maja 2020, 10:33

W ostatnim raporcie finansowym EA zapowiedziało remaster jednej ze swoich gier. Portal VentureBeat donosi, że odświeżona zostanie trylogia Mass Effect.

Duża szansa na remaster Mass Effect; więcej o Andromedzie w grudniu

Yossarian, 17 sierpnia 2016, 11:49

Z krótkiego fragmentu rozmowy z wiceprezesem Electronic Arts, opublikowanego przez serwis Game Informer, wynika, że firma planuje wydać remaster jednej ze swoich gier. Wybór wydaje się oczywisty. Ponadto dowiedzieliśmy się, co dzieje się z grą Mass Effect: Andromeda i kiedy możemy liczyć na konkretne materiały z niej.