Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2021, 08:46

Mass Effect: Legendary Edition z fanowską łatką; patch eliminuje wiele bugów

Mass Effect: Legendary Edition otrzymało pierwszy tzw. community patch. Fanowska aktualizacja eliminuje wiele trapiących produkcję bugów.

W SKRÓCIE:
  • W sieci pojawił się community patch do Mass Effect: Legendary Edition.
  • Naprawia on błędy występujące w pierwszej odsłonie trylogii.
  • Łatka obsługuje wszystkie wersje językowe gry.

W sieci pojawił się pierwszy community patch do Mass Effect: Legendary Edition. Fanowska łatka skupia się na poprawkach w pierwszej części trylogii RPG od BioWare. Według twórców jest ona duchowym spadkobiercą ME1Recalibrated – podobnego patcha stworzonego z myślą o oryginalnym wydaniu pierwszej odsłony cyklu z 2007 roku.

LE1 Community Patch skupia się na poprawkach bugów. Po jego zainstalowaniu w produkcji nie usłyszymy już błędnych dialogów i nie zobaczymy nieodpowiednych tekstur. Wyeliminowano także problemy związane z windami oraz wiele innych. Patch nie likwiduje jednak niedoróbek występujących w dwóch kolejnych częściach trylogii wchodzącej w skład Legendary Edition.

Łatkę znaleźć można w serwisie Mod DB oraz zainstalować za pomocą aplikacji ME3Tweaks Mod Manager. Obsługuje ona wszystkie wersje językowe gry. Polscy fani tytułu nie powinni mieć więc z nią żadnych problemów. Rozmiar community patcha to nieco ponad 580 MB.