Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2021, 09:33

Mass Effect: Legendary Edition może trafić do oferty Game Pass

Najprawdopodobniej wkrótce do oferty Xbox Game Passa trafi Mass Effect: Legendary Edition. Tak przynajmniej wynika z przeróbki okładki tej kolekcji w Microsoft Store.

Wiele wskazuje na to (dzięki, XGP.pl), że wkrótce do oferty abonamentowej usługi Xbox Game Pass trafi Mass Effect: Legendary Edition, czyli zestaw zremasterowanych wersji trzech klasycznych RPG-ów science-fiction studia BioWare.

Źródłem tych spekulacji jest strona serwisu Microsoft Store. Obecnie trwa tam promocja pozwalająca taniej kupić ME: Legendary Edition. Na okładce tej produkcji, w dolnym prawym rogu, można zobaczyć logo Game Passa. Nie pojawia się ono na karcie tej kolekcji, więc najpewniej ktoś się pospieszył i dodał je zbyt wcześnie do miniaturki okładki.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Mass Effect: Legendary Edition może trafić do oferty Game Pass - ilustracja #1

Oczywiście, może to być zwykły błąd, chociaż ciężko wyobrazić sobie, jak ktoś omyłkowo mógłby dodać tam logo Game Passa.

Mass Effect: Legendary Edition to świetna kolekcja, ale brakuje w niej DLC Pinnacle Station do pierwszego DLC. Jeśli jednak macie pecetowe wydanie gry, możecie dodać fanowską wersję tego dodatku za pomocą moda. Więcej na ten temat dowiecie się z naszego artykułu poświęconego tej modyfikacji:

  1. Mass Effect: Legendary Edition - fani odtworzyli brakujące DLC Pinnacle Station

Jeśli nie zamierzacie korzystać z Game Passa i po prostu chcecie kupić sobie ten tytuł na własność, to w ramach obecnej promocji w Microsoft Store nabędziecie go za 173,39 złotego, czyli o 40% taniej, niż wynosi cena standardowa. Oferta ta obejmuje jedynie wydania kolekcji na konsole Xbox One i Xbox Series X/S.

Przypomnijmy, że Mass Effect: Legendary Edition ukazało się 14 maja tego roku. W produkcję można zagrać na pecetach oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S i PlayStation 5.

  1. Recenzja Mass Effect: Legendary Edition – drogo, ale dobrze
  2. Strona internetowa studia BioWare
  3. Strona internetowa marki Mass Effect

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.