Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2021, 21:34

Mass Effect: Legendary Edition wkrótce z opcją wyboru angielskich głosów

Firma Electronic Arts zapowiedziała kolejny patch dla Mass Effect: Legendary Edition. Wraz z nim gracze będą mogli włączyć angielskie głosy „niezależnie od kraju”.

Electronic Arts uległo presji graczy narzekających na skromne opcje językowe w Mass Effect: Legendary Edition. Przedstawiciel EA o pseudonimie EA_Cekiel poinformował, że „na początku czerwca” pojawi się aktualizacja, która pozwoli m.in. włączyć „angielskiego lektora niezależnie od kraju”. EA_Cekiel nie podał na razie żadnych innych informacji, aczkolwiek wspomniał, że ta opcja będzie tylko jedną z „różnych aktualizacji”, które otrzymamy w nadchodzącej łatce. Pozostaje czekać na listę zmian i debiut patcha.

  1. Oficjalna strona gry Mass Effect: Legendary Edition
  2. Recenzja Mass Effect: Legendary Edition - drogo, ale dobrze
  3. Kocham Mass Effecta, ale nie potrzebuję filmu w tym uniwersum

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej