Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2021, 21:30

autor: Entelarmer

Mass Effect: Edycja legendarna - można już ustawić polskie napisy i angielskie głosy

Mass Effect: Edycja legendarna otrzymał nową aktualizację. Wraz z nią polscy (i nie tylko) gracze nareszcie mogą grać z angielskim dubbingiem z przetłumaczonymi napisami.

Electronic Arts dotrzymało słowa: gracze w końcu mogą ustawić angielskie głosy z napisami w dowolnym wspieranym języku (np. polskim) w Mass Effect: Edycji legendarnej. Gra otrzymała ważącą około 6-10 GB aktualizację (w zależności od platformy), a wraz z nią nowe opcje językowe.

Brak możliwości ustawienia angielskiego dubbingu i napisów z swoim ojczystym języku (np. francuskim czy polskim) był solą w oku wielu nabywców kolekcji Mass Effect. Narzekali m.in. rodzimi gracze, zwłaszcza że na pudełku gry wyraźnie figurowała informacja o polskich napisach.

Pomijając opcje językowe, aktualizacja naprawia też różnorakie błędy we wszystkich tytułach wchodzących w skład Edycji legendarnej. Gry mają działać o wiele lepiej na różnych konfiguracjach pecetów, a deweloperzy usunęli też garść bugów, w tym te prowadzące do przymusowego zamykania programu. Pełną listę zmian po polsku może sprawdzić na oficjalnej stronie Electronic Arts.

  1. Oficjalna strona gry Mass Effect: Legendary Edition
  2. Recenzja Mass Effect: Legendary Edition - drogo, ale dobrze
  3. Kocham Mass Effecta, ale nie potrzebuję filmu w tym uniwersum