Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2022, 16:27

Mass Effect: Legendary Edition pojutrze w Xbox Game Pass

Poznaliśmy listę gier, które trafią do Game Passa w pierwszej połowie stycznia. Największym hitem bez wątpienia będzie Mass Effect: Edycja legendarna. Poza tym zagramy także m.in. w Outer Wilds czy Spelunky 2.

Poznaliśmy listę tytułów, które trafią do usług Xbox Game Pass, PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate w pierwszej połowie stycznia. Microsoft bez dwóch zdań postarał się o mocne otwarcie roku – w ramach subskrypcji zagramy bowiem w takie tytuły jak odświeżony pakiet Mass Effect: Edycja legendarna, klimatyczne Outer Wilds i arcytrudne Spelunky 2. Co więcej, oferta Game Passa zostanie dziś wzbogacona o The Pedestrian, czyli interesującą hybrydę platformówki i gry logicznej, a także cechującą się nietypowymi mechanizmami przedstawicielkę tego ostatniego gatunku zatytułowaną Gorogoa. Pełną listę produkcji, które trafią do usług „zielonych”, a także tych, które je opuszczą (wraz z platformami i datami), znajdziecie poniżej.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Nowości w Game Passie:

Game Pass wkrótce opuszczą:

Część tytułów jest regularnie usuwana z Game Passa i nie inaczej będzie w pierwszej połowie stycznia. Znikną m.in. osadzona na Dzikim Zachodzie strategia taktyczna Desperados III, sympatyczna przygodówka akcji Ghost of a Tale, trzecia pełnoprawna odsłona cyklu jRPG Kingdom Hearts czy kultowa quasi-średniowieczna „piaskownica” Mount & Blade: Warband. Natomiast kolejne pozycje, które będą dostępne w Game Passie, zostaną ujawnione mniej więcej w połowie stycznia.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.