Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Embr (PC)

Embr PC

Humorystyczna, nastawiona na kooperację zręcznościówka FPP. Maks. 4 graczy wciela się w strażaków, pracujących dla tytułowej organizacji obywatelskiej, zajmującej się przeprowadzaniem akcji ratunkowych. Za powstanie Embr odpowiada Muse Games.

Zręcznościowe | FPP | humorystyczne | straż pożarna | ratownictwo | indie | kooperacja

PC Windows
Okładka Embr (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21maja2020

wczesny dostęp

2021

2021

Steam

Embr to utrzymana w humorystycznej konwencji, nastawiona na kooperację gra akcji, która pozwala wcielić się w strażaków pracujących dla tytułowej organizacji. Za produkcję odpowiada Muse Games, a wydaniem zajęło się Curve Digital.

Fabuła

Akcja przedstawiona w Embr dzieje się w świecie, gdzie straż pożarna przestała być państwowa. Zamiast niej funkcjonuje natomiast prywatna organizacja Embr Respondr. Gracz wciela się w jej pracownika, a jego zadaniem jest zapewnienie usług ratowniczych o jak najwyższej jakości.

Mechanika

Rozgrywka w Embr skupia się na gaszeniu pożarów. Gracz, wraz z maksymalnie trzema innymi osobami, może podjąć się zlecenia i ruszyć na ratunek pogorzelcom. Twórcy przygotowali szeroki wachlarz sprzętu, który pomoże uporać się z żywiołem, oraz zabezpieczyć miejsce zdarzenia. Posiadany ekwipunek można także ulepszać, tak by cechował się coraz większą skutecznością.

W czasie wykonywania poszczególnych zadań gracz ma do wykonania określone cele. Oprócz samego gaszenia pożaru musi on także między innymi uratować mieszkańców płonącego budynku. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ misje należy wykonywać w określonym czasie, a nie wszystkie pomieszczenia są łatwo dostępne. Często, aby dostać się do konkretnej części budynku, trzeba zniszczyć drzwi lub wyłączyć zasilanie.

Dodatkowo w grze zaimplementowano specjalny sklep, w którym gracze mogą kupować sprzęt, obiekty kosmetyczne oraz nowe pojazdy.

Tryby gry

Embr pozwala na zabawę w pojedynkę oraz na maksymalnie czteroosobową kooperację.

Kwestie techniczne

Embr oferuje kreskówkową i kolorową oprawę graficzną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Cena gry w dniu premiery: 71,99 PLN

Wymagania wiekowe Embr

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Embr

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5-9600K 3.7 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 6 GB GeForce GTX 1060 lub lepsza, 8 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Minimalne: Intel Core i5-6600 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 2500 3.6 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 8 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10 64-bit