Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Champions Online

Cryptic Studios w rękach chińskiej firmy Perfect World

Sarge, 31 maja 2011, 11:45

Dwa tygodnie temu koncern Atari zapowiedział zakończenie współpracy ze studiem Cryptic. Poszukiwania chętnego kupca nie trwały zbyt długo – po twórców licznych gier MMO zgłosiła się chińska firma Perfect World.

10 razy więcej graczy w nowym Champions Online

Olek, 18 lutego 2011, 14:44

Jaki jest najlepszy sposób, by zwiększyć zainteresowanie (a także zyski) z płatnej gry MMO? Zmienić jej model biznesowy i udostępnić na zasadzie „free-to-play”! Dobry przykład stanowi dzieło studia Cryptic. W ciągu trzech tygodni odkąd w Champions Online można zagrać za darmo, liczba graczy wzrosła o ponad 1000%.

Champions Online już za darmo

Olek, 25 stycznia 2011, 19:51

Dobra wiadomość dla miłośników produkcji z gatunku MMO, którzy stronią od tytułów objętych obowiązkowymi płatnościami i abonamentami. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami studio Cryptic zmieniło dziś model biznesowy gry Champions Online. Gracze mogą już pobierać klienta z Champions Online: Free for All.

Wieści ze świata (Dragon Age 2, Dead Space 2, Deluxe Ski Jump) 21/01/11

Jiker, 21 stycznia 2011, 12:27

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o panie wydawniczym Ubisoft na Nintendo 3DS, dożywotniej subskrypcji w Champions Online i Star Trek Online, braku europejskiej wersji The Last Story, zbliżającym się debiucie czwartej odsłony Deluxe Ski Jump, a także walce z piractwem na Xboksie 360. Zapraszamy do lektury.

Champions Online stanie się darmowy jeszcze w tym miesiącu

Hed, 12 stycznia 2011, 08:45

Studio Cryptic poinformowało na oficjalnej stronie Champions Online, że gra zmieni model finansowy jeszcze w tym miesiącu. Dokładnie 25 stycznia wszyscy zainteresowani będą mogli wykreować swojego bohatera i dołączyć do zabawy za darmo. Do tej pory wcielenie się w czempiona wymagało kupienia pełnej wersji tytułu i opłacania abonamentu.

Wieści ze świata (Champions Online, RailWorks 2, Angry Birds) 15/11/10

Jiker, 15 listopada 2010, 14:36

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do RailWorks 2, filmowej wersji Saints Row, kolejnej obniżce PSP Go w Wielkiej Brytanii, a także konwersji bestsellerowego Angry Birds na PS3, X360 i Wii. Zapraszamy do lektury.

Star Trek Online - wprowadzenie modelu darmowego uzależnione od wyników Champions Online

Adrian Werner, 7 listopada 2010, 11:47

Kilka dni temu informowaliśmy, że w przyszłym roku Champions Online dołączy do coraz większej grupy gier wykorzystujących model darmowy z opcjonalnymi mikropłatnościami. Od razu zaczęto pytać, czy podobny los czeka również drugą grę studia Cryptic, czyli Star Trek Online. Szef firmy postanowił się do tego ustosunkować.

Star Trek Online - gracze mogą już tworzyć własne przygody

Adrian Werner, 31 października 2010, 10:34

W typowych produkcjach MMO ograniczeni jesteśmy do zabawy misjami zaprojektowanymi przez autorów gry i ich pula prędzej czy później zawsze ulega niestety wyczerpaniu. Studio Cryptic znalazło metodę na poradzenie sobie z tym problemem i zamierza pozwolić grającym w Star Trek Online na własnoręczne tworzenie nowych przygód.

Champions Online za darmo w przyszłym roku

Adrian Werner, 27 października 2010, 08:47

Ostatnimi czasy coraz więcej produkcji MMO przestawia się z abonamentów na rzecz jednej z wariacji modelu darmowego. Studio Cryptic ogłosiło właśnie, że w przyszłym roku do długiej już listy gier tego typu dołączy Champions Online.

Wieści ze świata (Battlefield: Bad Company 2, Kane & Lynch 2, Vanquish) 1/09/10

Jiker, 1 września 2010, 10:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o pierwszych urodzinach Champions Online, premierze Battlefield: Bad Company 2 – Ultimate Edition, dodatkach do Crackdown 2, Split/Second i Kane & Lynch 2, debiucie dema Vanquish, a także konwersji Puzzle Quest 2 na PSP. Zapraszamy do lektury.

Atari poprawia swoje wyniki finansowe dzięki grom MMO

omadaha, 26 maja 2010, 11:40

Firma Atari ogłosiła, że na koniec roku fiskalnego, który zakończył się 31 marca 2010, udało jej się zmniejszyć ogólne straty finansowe z 272.4 milionów dolarów w poprzednim okresie rozliczeniowym (około 915.4 miliona złotych) do 23.8 milionów dolarów (około 80.1 milionów złotych). Poprawa sytuacji finansowej firmy jest wynikiem nowej strategii rynkowej i koncentracji na grach online.

Demo Star Trek Online wypuszczone, informacje o następnym projekcie Cryptic już wkrótce

Adrian Werner, 8 maja 2010, 07:59

Równo tydzień temu Cryptic Studios obiecało wypuszczenie wersji demonstracyjnej Star Trek Online. Teraz te obietnice zostały spełnione i każdy gracz może samodzielnie przekonać się, czy warto na dłużej zabawić w tym uniwersum.

Konsolowy Champions Online wstrzymany

Hed, 25 marca 2010, 08:18

Plany studia Cryptic odnośnie przeniesienia Champions Online na konsolę Xbox 360 uległy weryfikacji, o czym poinformowano na oficjalnym forum gry. Producent zarzucił pomysł na rzecz pecetowej wersji produkcji, której pełen potencjał ma zamiar pokazać w przyszłości. Posiadacze konsol pożegnali się więc z możliwością tworzenia zwariowanych „czempionów”.

Darmowy weekend promocją dodatku do Champions Online

Hed, 22 marca 2010, 07:30

W tym tygodniu gracze będą mieli okazję wypróbować grę Champions Online, stworzoną przez Cryptic Studios (znane ostatnio także z Star Trek Online). Wszystko za sprawą planowanego darmowego weekendu, który rozpocznie się 26 marca, czyli w piątek i potrwa do poniedziałku. Autorzy produkcji chcą w ten sposób zareklamować i pokazać atrakcje nowego dodatku.

Wieści ze świata (Uncharted 2: Among Thieves, FIFA 11, Champions Online) 11/02/10

Jiker, 11 lutego 2010, 14:24

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Rise of Prussia, złoty Sail Simulator 2010, nowości w City of Heroes i Champions Online, ścieżka dźwiękowa do Uncharted 2, europejski termin debiutu Resonance of Fate i inne. Zapraszamy do lektury.

Trial Champions Online pojawi się dzisiaj

Hed, 21 grudnia 2009, 10:45

Firma Atari zapowiedziała demo Champions Online, czyli najnowszej produkcji studia Cryptic, które pracuje również nad grą Star Trek Online. Chociaż na oficjalnej stronie tytułu nie ma jeszcze konkretnych informacji na temat próbki, to wiemy, że będzie ona dostępna dzisiaj i pozwoli zwiedzić początkową lokację, stworzyć dwie postacie oraz nabić 15 poziom doświadczenia.

Wieści ze świata (Fight Night Round 4, Tekken 6, Puzzle Quest) 27/11/09

Jiker, 27 listopada 2009, 13:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera dodatku do Section 8, szczegółowo o nowym DLC do Fight Night Round 4, nowe informacje o EVE Online: Dominion, darmowy weekend w Champions Online, oficjalna zapowiedź kontynuacja Puzzle Quest: Challenge of the Warlords i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Pro Evolution Soccer 2010, No More Heroes, Champions Online) 20/11/09

Jiker, 20 listopada 2009, 12:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowy weekend z Champions Online, zapowiedź aktualizacji Pro Evolution Soccer 2010, pierwsze screeny z No More Heroes na X360 i PS3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Team Fortress 2, DJ Hero, Champions Online) 30/10/09

Jiker, 30 października 2009, 14:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Team Fortress 2, darmowe Unity Indie, data premiery konwersji Resident Evil 0, pierwsze DLC do DJ Hero, finanse Capcom i Square Enix i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (S.T.A.L.K.E.R., Uncharted, Król Artur) 27/10/09

Jiker, 27 października 2009, 12:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl za 5 euro, darmowy weekend z Champions Online, data premiery Króla Artura, CrimeCraft w Europie i bez abonamentu, 50% obniżka ceny trzech DLC do World at War i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (OnLive, Champions Online, God of War Collection) 3/09/09

Jiker, 3 września 2009, 14:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: OnLive w fazie zamkniętych beta-testów, zapowiedź pierwszej gry wyłącznie na Nintendo DSi, Blood Moon pierwszą aktualizacją Champions Online, pierwsze urodziny serwisu GOG.com i inne. Zapraszamy do lektury.

Champions Online w amerykańskich sklepach

Hed, 1 września 2009, 20:04

Na oficjalnej stronie nowej gry Billa Ropera, czyli Champions Online, poinformowano, że właśnie trafiła ona do amerykańskich sklepów. Europejscy gracze będą mogli zakupić produkcję w najbliższy piątek (w Polsce niestety nie ma ona dystrybutora). Tym samym rusza kolejna po City of Heroes propozycja MMO opowiadająca o przygodach super-bohaterów wymyślonych przez graczy.

Wieści ze świata (Champions Online, Fable II, Guild Wars 2) 18/08/09

Jiker, 18 sierpnia 2009, 13:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: awaryjny Xbox 360, start otwartych beta-testów Champions Online, data premiery Fairytale Fights, plotki o Fable II Game of the Year Edition, rozgrywka LEGO Rock Band i inne. Zapraszamy do lektury.

Champions Online ozłocone

Hed, 15 sierpnia 2009, 11:49

Najnowsza produkcja Cryptic Studios, czyli Champions Online, weszła w fazę Gold, a więc trafiła do tłoczni, by niedługo przypuścić szturm na sklepy. Produkcja trafi do sprzedaży już 1 września, chociaż wcześniej wypróbują ją wybrane osoby. Tymczasem wciąż nie wiemy kiedy pojawi się wersja gry na Xboksa 360, która od zawsze była brana pod uwagę. Podobno rozmowy w tej sprawie są w toku.

Wieści ze świata (X-Wing vs. Tie Fighter, Gran Turismo, Forza Motorsport 3) 5/08/09

Jiker, 5 sierpnia 2009, 12:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Crytek rozważa ucieczkę z Niemiec, plotki o wznowieniu marki X-Wing vs. Tie Fighter, 3 miliony Nintendo DSi w Japonii, wyniki finansowe Namco Bandai, pojazdy w Gran Turismo na PSP i Forza Motorsport 3 i inne. Zapraszamy do lektury.