Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2009, 13:30

Wieści ze świata (Fight Night Round 4, Tekken 6, Puzzle Quest) 27/11/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera dodatku do Section 8, szczegółowo o nowym DLC do Fight Night Round 4, nowe informacje o EVE Online: Dominion, darmowy weekend w Champions Online, oficjalna zapowiedź kontynuacja Puzzle Quest: Challenge of the Warlords i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera dodatku do Section 8, szczegółowo o nowym DLC do Fight Night Round 4, nowe informacje o EVE Online: Dominion, darmowy weekend w Champions Online, oficjalna zapowiedź kontynuacja Puzzle Quest: Challenge of the Warlords i inne. Zapraszamy do lektury.

Section 8

Firmy TimeGate Studios oraz SouthPeak Games opublikowały w ramach Games for Windows LIVE płatny dodatek do taktycznej strzelaniny FPP Section 8. Seek and Destroy Map Pack rozbudowuje grę o trzy nowe mapy i kosztuje 6,99 dolarów.

Fight Night Round 4

Premiera nowego DLC do gry bokserskiej Fight Night Round 4 odbędzie się na początku przyszłego miesiąca. Dodatek będzie można nabyć za równowartość 9,99 euro (PS3) lub 800 punktów MS (X360). W jego skład wejdą trzej nowi bokserzy - Evander Holyfield, Sonny Liston oraz Bernard Hopkins (zobaczcie zwiastun) – a także dwa tryby rozgrywki: Old School Rules i Ring Rivalries. W tym samym czasie udostępniona zostanie nowa aktualizacja dzieła Electronic Arts. Szczegóły na jej temat znajdziecie w tym miejscu.

Wieści ze świata (Fight Night Round 4, Tekken 6, Puzzle Quest) 27/11/09 - ilustracja #1

EVE Online

Islandzka firma CCP ujawniła kilka nowych informacji na temat Dominion, jedenastego dodatku do kosmicznego MMO EVE Online. Darmowe rozszerzenie, którego premiera zaplanowana została na 1 grudnia tego roku, wprowadzi do gry m.in. nowe planety, statki i misje dla frakcji piratów. Twórcy poprawią także działanie poczty, a także zamieszczą w grze wewnętrzną przeglądarkę stron internetowych. Więcej szczegółów na temat dodatku znajdziecie na łamach jego oficjalnego serwisu. Waszej uwadze polecamy również zwiastun produkcji.

Tekken 6

Firma Namco Bandai opublikowała darmową aktualizację dla bijatyki Tekken 6. Wraz z jej instalacją poprawie ulega czas reakcji postaci na ruchy wykonywane przez gracza. Update rozbudowuje również system wyszukiwania przeciwników w trybie online (można teraz ustalać konkretne cechy), optymalizuje pingi, a także dopuszcza możliwość rezygnacji z pojedynku zanim nastąpi jego początek. Przy okazji Japończycy potwierdzili, że tryb kooperacji dla trybu Scenario Campaign zostanie udostępniony jako dodatek DLC jeszcze tej zimy.

Rock Band

Firma Harmonix, producent gier z serii Rock Band, przyznała, że start platformy Rock Band Network (tylko Xbox 360 i PlayStation 3), mającej umożliwić zespołom muzycznym i fanom muzyki zarabianie na swojej twórczości dzięki publikacji własnych utworów w ramach gier z serii Rock Band, odbędzie się w pierwszych miesiącach 2010 roku. Pod koniec tego roku zostanie natomiast uruchomiona otwarta beta. Pamiętajcie jednak, że zanim dołączycie do grona twórców będziecie musieli uiścić kilka stosunkowo wysokich opłat.

Champions Online

Firma Cryptic Studios przypomina o starcie darmowego weekendu z grą Champions Online. Promocja wystartowała wczoraj i potrwa do końca tego miesiąca. W tym samym organizowany jest live event Nemesis Confrontation, w którym gracze stawiają czoła przybyszom z obcego wymiaru, podejmującym próbę opanowania świata gry.

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords

Australijskie studio Infinite Interactive poinformowało o rozpoczęciu prac nad kontynuacją wielkiego hitu Puzzle Quest: Challenge of the Warlords, wydanego na niemal wszystkie liczące się platformy. W chwili obecnej Puzzle Quest: Challenge of the Warlords 2 (tytuł roboczy) powstaje z myślą o Xboksie 360. Więcej informacji poznamy za sprawą styczniowego numeru magazynu GamePro.

Nintendo Wii

Z informacji zawartych w najnowszym raporcie firmy badawczej BMO Capital Markets wynika, że Amerykanki spośród konsol najnowszej generacji preferują Nintendo Wii. Na platformę japońskiego koncernu zagłosowało aż 80% spośród przepytanych kobiet. Xboksa 360 wskazało 11%, z kolei PlayStation 3 tylko 9%.

Moonbase Alpha

Amerykańska NASA oznajmiła, że demo gry MMO Astronaut: Moon, Mars and Beyond, o której pisaliśmy po raz pierwszy w lutym 2009 roku, zostanie opublikowane na początku 2010 roku. Demonstracja zostanie zatytułowana Moonbase Alpha i umożliwi nam lot na Księżyc, na którym wykonany zadania zlecone przez amerykańską Narodową Agencję Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej. Więcej informacji na temat projektu dostarczy Wam jego oficjalna strona internetowa.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3

DC Universe Online

Dante's Inferno

Daniel X: The Ultimate Power

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Battlefield: Bad Company 2 Gramy!

Gramy w S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci Gramy!

Mass Effect 2 - Adept

Mass Effect 2 - Tali

Kingdom Under Fire II

EVE Online: The Second Genesis - Dominion

Bayonetta - transformacje

gry