Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Rust

Aktualizacja gry Rust wprowadza tryb dla nowicjuszy oraz dostawcze drony

Ness, 6 lutego 2021, 18:19

Bijąca, w ostatnim czasie, rekordy popularności gra Rust otrzymała przedwczoraj dużą aktualizację. Wprowadza ona oczekiwany przez wielu tryb dla nowicjuszy oraz system dostawy za pomocą dronów.

Rust otrzyma drony i tryb dla nowicjuszy

Adrian Werner, 31 stycznia 2021, 10:21

Jeden z deweloperów gry Rust zdradził, że za kilka dni produkcja otrzyma aktualizację, która wprowadzi drony dostawcze oraz tryb softcore, zaprojektowany z myślą o mniej doświadczonych graczach.

Rust to przykład siły streamerów i influencerów, gra nadal rządzi na Steam

Adrian Werner, 25 stycznia 2021, 09:15

Gra Rust obroniła pozycję największego bestsellera Steam minionego tygodnia. Produkcję na wyżyny popularności wywindowali streamerzy.

Rust ciągle rośnie i bije kolejny rekord

Karol Laska , 19 stycznia 2021, 19:34

Rust ani myśli się zatrzymywać i nadal przyciąga mnóstwo graczy z całego świata. Tytuł święci kolejne sukcesy na Steamie i bije ustanowione przez siebie rekordy.

Cyberpunk 2077 pokonany przez Rust, ale nadal sprzedaje się wyśmienicie

Adrian Werner, 18 stycznia 2021, 08:49

Sieciowy survival Rust zrzucił Cyberpunka 2077 z tronu największego bestsellera serwisu Steam, kończąc tym samym wielotygodniową dominację gry studia CD Projekt RED.

Rust z dużymi dochodami i kolejnym rekordem aktywności na Steam

aadamus, 10 stycznia 2021, 18:27

Rust nadal cieszy się ogromną popularnością. W sobotę gra ustanowiła trzeci w tym tygodniu rekord aktywności. Taki obrót spraw okazał się również owocny dla producentów, którzy zanotowali ogromne dochody.

Rust już pobił swój rekord na Steamie. Gra rządzi też na Twitchu

Adrian Werner, 8 stycznia 2021, 12:14

Rekord aktywności Rust przetrwał tylko kilka dni. Nowy został ustanowiony zeszłej nocy. W grę na Steamie bawiło się po raz pierwszy ponad 200 tys. osób.

Rust - eksplozja popularności na Twitch, nowy rekord na Steamie

Adrian Werner, 5 stycznia 2021, 12:37

Rust przeżywa obecnie złoty okres. Gra przebiła próg miliona widzów na Twitchu i ustanowiła nowy rekord aktywności na Steamie.

Rust uczcił piąte urodziny nową aktualizacją, dodającą elektryczność

Jakub Mirowski, 8 grudnia 2018, 11:06

Survivalowy sandbox studia Facepunch, Rust, za trzy dni będzie obchodził piątą rocznicę debiutu w Steam Early Access. Przy tej okazji twórcy podzielili się paroma informacjami na temat gry (np. wynikami sprzedaży) i wypuścili nową łatkę, dodającą komponenty elektryczne.

Latające balony przyciągnęły rekordową liczbę graczy w Rust

Aquma, 5 listopada 2018, 11:26

W Rust gra w ostatnich dniach rekordowa liczba osób – licznik graczy dobił do 71 tys. Wszystko dzięki nowej aktualizacji, która dodała do gry latające balony.

Rust - dziś premiera wersji 1.0 [news zaktualizowany]

Góral, 8 lutego 2018, 16:12

Rust, jedna z najgłośniejszych gier typu survival sandbox, zadebiutuje dziś na Steamie w wersji 1.0. Wraz z nią cena produkcji wzrośnie do około 120 zł.

Rust w lutym opuści fazę wczesnego dostępu

AlexB, 23 stycznia 2018, 10:05

Rust ostatecznie opuszcza wczesny dostęp. Wersja 1.0 popularnej gry survivalowej nastawionej na rozgrywkę wieloosobową od studia Facepunch zadebiutuje 8 lutego. Jak zdradził jednak przedstawiciel studia, odbędzie się to „bez większego zamieszania”.

Rust – 6% graczy zwróciło tytuł

Movis, 29 czerwca 2017, 08:10

Garry Newman – jeden z czołowych deweloperów gry Rust – ogłosił na Twitterze, ile osób zdecydowało się zwrócić jego grę survivalową po mniej niż dwóch godzinach rozgrywki. Jak się okazuje, swoje pieniądze odzyskało prawie 330 tys. graczy.

Rust wkrótce opuści fazę wczesnego dostępu

Jakub Mirowski, 23 maja 2017, 09:25

Garry Newman, założyciel studia Facepunch, zapowiedział na swoim blogu, że gra Rust wkrótce opuści fazę wczesnego dostępu, w której znajduje się od końcówki 2013 roku.

Rust – ponad 3,5 miliona sprzedanych egzemplarzy

Arantasar, 15 kwietnia 2016, 13:35

Szef studia Facepunch – Garry Newman – w rozmowie z dziennikiem The Guardian ujawnił, że gra Rust, choć wciąż tkwi w Early Access, znalazła już ponad 3,5 miliona nabywców. Jednocześnie odniósł się do krytyki ze strony graczy, którym nie podoba się losowo przydzielona płeć i kolor skóry postaci, wprowadzona wraz z niedawną aktualizacją.

Rust - sprzedano ponad 3 mln egzemplarzy

Adrian Werner, 27 grudnia 2015, 10:59

Twórcy survivalowego sandboksa Rust pochwalili się, że sprzedaż gry przekroczyła próg trzech milionów egzemplarzy. Tytuł ten od kilku lat pozostaje w fazie alfa w ramach programu Steam Early Access.

Na Steamie otworzono pierwszy sklep z wirtualnymi przedmiotami

Góral, 5 listopada 2015, 12:51

Facepunch Studios, zespół odpowiedzialny za popularną survivalową produkcję Rust, otworzył na Steamie sklepik z rozmaitymi wirtualnymi przedmiotami do wykorzystania w grze. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa, która ma ułatwić życie deweloperom wykorzystującym w swoich tytułach mikropłatności.

Rust - znamy powody przebudowy sieciowego survivalu

Jakub Mirowski, 26 czerwca 2014, 12:12

Rust, sieciowy survival, dostępny w usłudze Wczesny Dostęp na Steamie, zostaje zbudowany praktycznie od nowa. Jak tłumaczy Garry Newman z Facepunch Studios, powodem takiej decyzji były zbyt duże problemy z poprzednim kodem, stworzonym na potrzeby zupełnie innej produkcji.

Rust - survival od twórców Garry's Mod zarobił 30 mln dolarów

Góral, 22 lutego 2014, 20:00

Założyciel studia Facepunch, Garry Newman, poinformował na Twitterze, że popularna gra Rust zarobiła już 30 mln dolarów. Nowa produkcja twórców Garry's Mod okazała się więc wielkim sukcesem, nawet pomimo faktu, że to dopiero jej wczesna wersja.

Rust z milionem nabywców po dwóch miesiącach na Steamie

luckie, 11 lutego 2014, 09:32

Rust sprzedało się do tej pory w liczbie przekraczającej milion kopii. Survival MMO Garry’ego Newmana jest dostępne w Steam Early Access od dwóch miesięcy – w tym czasie gra osiągnęła wyższy wynik sprzedaży niż Garry’s Mod w ciągu 5 lat.

Rust, survival od twórców Garry's Mod, kupiony 750 tysięcy razy w ciągu półtora miesiąca

luckie, 31 stycznia 2014, 12:16

Nowa gra twórców Garry's Mod – Rust – znalazła 750 tysięcy nabywców w ciągu półtora miesiąca od debiutu na Steam Early Access. Garry Newman jest zaskoczony tak dużą popularnością swojego symulatora przetrwania i obiecuje jak najszybciej rozwiązać za wynikłe z tego problemy – m.in. falę cheaterów.

Rust zarobił już 40% kwoty, którą Garry’s Mod zarobił w ciągu 9 lat

Orbech, 20 stycznia 2014, 13:23

Twórca studia Facepunch - Garry Newman, poinformował, że jego najnowsza gra Rust w systemie Steam Early Access zarobiła już 40% kwoty jaką popularny, oparty na silniku Source Garry’s Mod osiągnął w ciągu 9 lat swojego istnienia.

Rust – już ponad 150 tys. osób kupiło wersję alfa survivalowego sandboksa autorów Garry’s Mod

Adrian Werner, 5 stycznia 2014, 18:10

Znane z Garry’s Mod studio Facepunch pochwaliło się sukcesem swojej najnowszej gry, czyli survivalowego sandboksa Rust. Wczesną wersję projektu zakupiło już ponad 150 tysięcy osób w ramach usługi Steam Early Access.

Rust - nowa gra twórców Garry's Mod weszła w fazę otwartych alfa testów

Adrian Werner, 16 czerwca 2013, 17:05

Ruszyły otwarte testy wersji alfa sandboksowego survivala Rust. Nad projektem pracują twórcy popularnego Garry’s Mod.