Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2021, 11:19

Rust z klimatem disco lat 80. w nowym DLC

Sandboksowy survival Rust otrzymał nowe DLC o nazwie Voice Props, które dodaje do gry sporo elementów przenoszących graczy w klimat dyskoteki z lat 80.

W SKRÓCIE:
  1. Studio Facepunch wraz z najnowszą aktualizacją Rusta przygotowało DLC Voice Props, które przenosi graczy w klimat lat 80.
  2. Dodatek zawiera wiele przedmiotów z epoki: odtwarzacze kaset, boomboksy, a także wiele dyskotekowych gadżetów.

Do świata gry Rust zawitało nowe DLC - Voice Props, a wraz z nim klimat disco lat 80. Dodatek daje nam możliwość wyposażenia się w przedmioty kojarzące się z szalonymi dyskotekami ery kaseciaków i boomboksów.

Pośród wielu przedmiotów zawartych w Voice Props na uwagę zasługują wszelkiego rodzaju odtwarzacze dźwięku, jak wcześniej wspomniane odtwarzacze kaset oraz stacjonarne bądź przenośne boomboksy, które pozwolą nam na puszczanie muzyki lub słuchanie radia internetowego. Wśród gadżetów znajdują się także megafony i mikrofony, służące do modulowania naszego głosu na voice chacie.

Pośród gadżetów sprezentowanych nam przez studio Facepunch znalazł się także oldskulowy telefon komórkowy (tzw „cegła”), dzięki któremu będziemy mogli komunikować się z innymi posiadaczami telefonów przenośnych oraz stacjonarnych. Dodano także możliwość odsłuchiwania wiadomości zostawionych na poczcie głosowej.

Rust z klimatem disco lat 80. w nowym DLC - ilustracja #1
Jest kula dyskotekowa, jest impreza! Źródło: Facepunch

Nie można by mówić o latach 80. bez dyskoteki, zatem w Voice Props pojawią się gadżety, dzięki którym będzie można urządzić sobie potańcówkę. Pojawi się kula dyskotekowa wraz z laserami, a także specjalny parkiet, na którym będzie można przetestować nowe taneczne ruchy.

Pełną listę zmian oraz świeżo dodanych przedmiotów i funkcjonalności możecie zobaczyć na karcie Rust na Steamie.

Michał Ciężadlik

Michał Ciężadlik

Półprofesjonalny muzyk, którego zajawka zaczęła się w dzieciństwie i żyje do tej pory. Za dzieciaka myślał, że zostanie gwiazdą rocka (i po dziś dzień ma niewielką nadzieję, że to się spełni). Był w kilku zespołach w okresie liceum i studiów, ale z żadnym nie odniósł sukcesów, lecz po części żyje z muzyki – niestety, grając do kotleta i na weselach. Studiuje dziennikarstwo i swoje pierwsze kroki stawiał w radiu, lecz nie zagrzał tam długo miejsca, wolał poszukać czegoś innego. Imał się różnych zawodów, często zupełnie niezwiązanych z zawodem; przez kilka lat był nawet barmanem. Do Gry-Online.pl trafił w grudniu 2020 roku i od tamtej pory jest lojalnym padawanem Newsroomu, chociaż współpracował również z Friendly Fire, gdzie zajmował się TikTokiem. W grach obecnie preferuje multi nad singla; w CS:GO spędził łącznie ponad 1100h, w League of Legends prawdopodobnie drugie tyle, chociaż dobrą grą singlową również nie pogardzi.

więcej