Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dreamfall Chapters

Wieści ze świata (Dreamfall: Chapters, Guardians of the Galaxy: The Telltale Series) 25/7/2017

Krzysztof Sobiepan, 25 lipca 2017, 11:15

Dziś piszemy o premierze „wersji reżyserskiej” gry Dreamfall: Chapters na PC i dacie premiery trzeciego epizodu przygodówki Marvel's Guardians of the Galaxy od Telltale Games. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (20-26 lutego 2017 r.)

Adrian Werner, 27 lutego 2017, 12:15

Miniony tydzień okazał się kolejnym owocnym dla polskiego runku gier. Do sprzedaży trafił 911 Operator, obejrzeliśmy nowy zwiastun obiecującej strzelanki Ruiner, SUPERHOT VR wygrało nagrodę D.I.C.E., a tania seria Extra Klasyka wzbogaciła się o kilka nowych produkcji. Do tego zapowiedziano polskie wydania Dead Rising 4 (Cenega) i Dreamfall Chapters na konsole (Techland).

Pecetowe wydanie Dreamfall: Chapters otrzyma dużą aktualizację

Janusz Guzowski, 6 stycznia 2017, 15:00

Przedstawiciele studia Red Thread Games zapowiedzieli, że 24 marca – razem z debiutem konsolowym – pecetowa edycja gry Dreamfall: Chapters otrzyma dużą aktualizację. Poprawka zatytułowana The Final Cut wprowadzi szereg ulepszeń w grafice, udźwiękowieniu i mechanice produkcji, tak by nie odbiegać od wersji na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Dreamfall Chapters ukaże się 24 marca 2017 roku na Xboksie One i PlayStation 4

Kamil Zwijacz, 4 grudnia 2016, 12:23

Firma Deep Silver ujawniła, że konsolowe wydanie przygodówki Dreamfall Chapters zadebiutuje 24 marca 2017 roku. Gra dostępna będzie na PlayStation 4 i Xboksie One w cenie 29,99 euro.

Dreamfall Chapters Book Five: Redux - zadebiutował ostatni odcinek epizodycznej przygodówki

Adrian Werner, 18 czerwca 2016, 15:38

Studio Red Thread Games wypuściło piąty i ostatni odcinek epizodycznej przygodówki Dreamfall: Chapters. Ponadto z tej okazji gra została przeceniona w serwisie Steam o 66%.

Ostatni odcinek Dreamfall: Chapters ukaże się 17 czerwca

Adrian Werner, 10 czerwca 2016, 09:25

Dowiedzieliśmy się, że 17 czerwca do sprzedaży trafi Dreamfall: Chapters - Book Five: Redux, czyli ostatni odcinek epizodycznej przygodówki studia Red Thread Game. Ujawnieniu daty premiery towarzyszyła publikacja nowego zwiastuna.

Wieści ze świata (Demon’s Souls, Dreamfall: Chapters, WB. Games Montreal, Mirage: Arcane Warfare) 30/11/2015

Krzysztof Mysiak, 30 listopada 2015, 12:45

Dziś piszemy m.in. o możliwym wydaniu Demon’s Souls na PS4, dacie premiery IV epizodu Dreamfall: Chapters, dwóch niezapowiedzianych grach AAA w świecie DC od studia Warner Bros. Games Montreal oraz zarejestrowaniu przez twórców Chivalry znaku handlowego Mirage: Arcane Warfare. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Dreamfall: Chapters, Final Fantasy VI, Dragon’s Lair: The Movie, Knight Squad) 26/11/2015

Krzysztof Mysiak, 26 listopada 2015, 13:30

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji poprawiającej grafikę i optymalizację w Dreamfall: Chapters, możliwym wydaniu Final Fantasy VI na PC, niepowodzeniu pierwszej zbiórki pieniędzy na film Dragon’s Lair i planach rozpoczęcia drugiej oraz o milionie pobrań gry Knight Squad. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dreamfall: Chapters – rozdział czwarty opóźniony. Gra przesiada się na Unity 5

Łukasz Szliselman, 14 października 2015, 10:55

Czwarty epizod gry Dreamfall: Chapters ukaże się kilka tygodni później. Studio Red Thread Games wyjaśniło, że obecnie trwają prace nad przeniesieniem tej trójwymiarowej przygodówki na nowszą wersję silnika - Unity 5.

Dreamfall: Chapters – poznaliśmy datę premiery trzeciego epizodu

Paweł Krzystyniak, 22 czerwca 2015, 14:00

Studio Red Thread Games, autorzy Dreamfall: Chapters, ujawniło datę premiery trzeciego epizodu tej przygodówki. Zadebiutuje on już w najbliższy czwartek, 25 czerwca.

Udostępniono drugi epizod Dreamfall: Chapters

Marcin Skierski, 13 marca 2015, 13:25

Drugi epizod przygodówki Dreamfall: Chapters został udostępniony z dwudniowym opóźnieniem w stosunku do wcześniej obiecanego terminu. Cała gra została podzielona łącznie na pięć odcinków.

Dreamfall: Chapters - ujawniono datę premiery drugiego epizodu

Piotr Bicki, 19 lutego 2015, 17:15

Studio Red Thread Games ujawniło konkretną datę premiery drugiego epizodu gry Dreamfall: Chapters – ufundowanej przez internautów za pośrednictwem Kickstartera kontynuacji Najdłuższej Podróży i Dreamfall: The Longest Journey. Odcinek ukaże się 10 marca.

Dreamfall: Chapters – ujawniono statystyki graczy po pierwszym epizodzie

Luc, 26 stycznia 2015, 10:00

W dwa miesiące po premierze Dreamfall: Chapters, twórcy zdecydowali się na ujawnienie danych, zebranych na podstawie decyzji podejmowanych podczas przygody. Poznaliśmy m.in. średnią długość rozgrywki, a także łączną ilość dokonanych wyborów.

Dreamfall: Chapters - drugi odcinek "wkrótce"; zobacz nowy zwiastun

Jakub Mirowski, 26 listopada 2014, 23:10

Studio Red Thread Games pokazało dziś graczom zwiastun do drugiego odcinka swojej gry przygodowej, Dreamfall: Chapters. Kolejny epizod nazywać się będzie Rebels, a jego premiery możemy spodziewać się "już wkrótce".

Dreamfall: Chapters – pierwszy epizod doczekał się premiery

Jakub Madej, 22 października 2014, 13:54

Mimo początkowych problemów z wydaniem pierwszego epizodu Dreamfall: Chapters, gra ostatecznie ujrzała światło dzienne. Błędy zostały wyeliminowane i produkcję studia Red Thread Games możemy zakupić poprzez platformę Steam.

Dreamfall: Chapters – premiera pierwszego epizodu gry opóźniona [news uaktualniony]

Krzysztof Nieradko, 21 października 2014, 21:00

Studio Red Thread Game ujawniło dosłownie w ostatniej chwili, że dzisiejsza premiera pierwszego epizodu gry Dreamfall: Chapters, która nastąpić miała dokładnie o godzinie 20:00 czasu polskiego, została odwołana. Powodem obsuwy jest kilka krytycznych błędów, na które producenci natrafili w finalnej wersji omawianej produkcji.

Dreamfall: Chapters bez polskiego wydawcy i lokalizacji

Jakub Mirowski, 12 października 2014, 11:26

Pomimo wcześniejszych zapowiedzi Dreamfall: Chapters nie ukaże się w polskiej wersji językowej. W dystrybucję tytułu na terenie naszego kraju miały być zaangażowane firmy CDP.pl i IMGN.pro, jednak po zmienieniu modelu gry na epizodyczny żadna z nich nie planuje obecnie wydania dzieła studia Red Thread Games w Polsce.

Dreamfall: Chapters – pierwszy epizod gry ukaże się 21 października

Krzysztof Nieradko, 30 września 2014, 20:16

Studio Red Thread Game ujawniło datę premiery pierwszego epizodu Dreamfall: Chapters. Book One: Reborn ukaże się w wersji na komputery osobiste 21 października tego roku. Informacja ta pojawiła się za sprawą publikacji nowego materiału wideo, w którym autorzy opowiadają o ostatnich tygodniach tworzenia gry.

Dreamfall: Chapters - poznaliśmy wymagania sprzętowe

Adrian Werner, 29 lipca 2014, 13:35

Studio Red Thread Games opublikowało wymagania sprzętowe gry Dreamfall: Chapters, czyli jednej z najbardziej wyczekiwanych przygodówek tego roku.

Dreamfall: Chapters wydawane będzie w epizodach. Pierwszy ukaże się jesienią

Kamil Zwijacz, 27 czerwca 2014, 18:48

Studio Red Thread Games poinformowało, że gra przygodowa Dreamfall: Chapters zostanie podzielona na pięć epizodów. Pierwszy z nich, Dreamfall Chapters Book One: Reborn, ukaże się jesienią bieżącego roku. W ten sposób deweloper nie dopuści do opóźnienia premiery i wyda bardziej dopieszczony projekt.

Dreamfall Chapters na blisko półgodzinnym gameplayu

Kamil Zwijacz, 21 grudnia 2013, 11:52

Twórcy gry Dreamfall Chapters opublikowało nowe nagranie z rozgrywką w nadchodzącej produkcji. Trzecia odsłona kultowej serii przygodówek ukaże się pod koniec przyszłego roku na komputerach PC.

PGA 2013 - IMGN.pro ujawni nowe projekty i pokaże Dreamfall Chapters w Poznaniu

Szymon Liebert, 16 października 2013, 15:49

Dreamfall Chapters zostanie pokazany na imprezie Poznań Game Arena. Informację potwierdziła firma IMGN.pro, która w Poznaniu zamierza zaprezentować bliżej swoje dotychczasowe osiągnięcia i przyszłe projekty, szykowane między innymi we współpracy z autorami Euro Truck Simulator 2.

Wieści ze świata (Dreamfall: Chapters, Assassin's Creed IV, Limbo) 27/6/13

Marcin Skierski, 27 czerwca 2013, 14:15

Dziś piszemy m.in. o konsolowych wersjach Dreamfall: Chapters, konkursie dla fanów Assassin's Creed IV: Black Flag, wynikach sprzedaży Limbo i edycji na iOS, a także aktualizacji 4.46 do konsoli PlayStation 3. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dreamfall Chapters - zapis prezentacji z imprezy Rezzed

Adrian Werner, 24 czerwca 2013, 11:37

W sieci pojawił się zapis prezentacji gry Dreamfall Chapters, która zorganizowana została w miniony weekend w trakcie imprezy Rezzed. Pokazano podczas niej obszerne fragmenty rozgrywki.

Ragnar Tørnquist chce Dreamfall Chapters na PlayStation 4

Szymon Liebert, 21 kwietnia 2013, 14:18

Ragnar Tørnquist potwierdził na festiwalu Digital Dragons, że zamierza wydać grę Dreamfall Chapters na konsoli PlayStation 4. Deweloper przyznał, że nic jeszcze nie jest pewne, ale do stworzenia konwersji na platformę Sony raczej dojdzie. Tørnquist ujawnił także, że w grze znajdzie się co najmniej jedna postać polskiego pochodzenia.

Twórcy Dreamfall: Chapters zebrali ponad 1,5 miliona dolarów

Szymon Liebert, 11 marca 2013, 10:23

Ponad półtora miliona dolarów otrzymało od fanów studio Red Thread Games na produkcję gry Dreamfall: Chapters. Deweloper podziękował uczestnikom akcji na Kickstarterze i zapewnił, że będzie regularnie informował o postępach prac.

Wieści ze świata (Wonderbook: Księga Czarów, Dreamfall: Chapters) 8/3/13

Marcin Skierski, 8 marca 2013, 14:35

Dziś piszemy m.in. o sprzedaży gry Wonderbook: Księga Czarów, otwartych lokacjach w przygodówce Dreamfall: Chapters, nieudanych zbiórkach pieniędzy w serwisie Kickstarter, a także nowych informacjach dotyczących PlayStation 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dreamfall: Chapters w pełnej polskiej wersji językowej

Marcin Skierski, 6 marca 2013, 09:45

Tworzona przez studio Red Thread Games gra przygodowa Dreamfall: Chapters ukaże się m.in. w polskiej wersji językowej, przygotowywanej przez firmę CDP.pl. W serwisie Kickstarter cały czas trwa zbiórka pieniędzy na produkcję tego tytułu. Jeśli uda się zebrać odpowiednią kwotę, twórcy stworzą także wersje na platformy mobilne z systemem iOS lub Android.

Ukazał się nowy trailer Dreamfall: Chapters

Przemysław Bartula, 1 marca 2013, 10:55

Studio Red Thread Games zaprezentowało rozbudowany trailer Dreamfall: Chapters. Kolejna gra z serii The Longest Journey powstanie dzięki funduszom zebranym na Kickstarterze.

Wieści ze świata (Dreamfall: Chapters, Minecraft, The Farm 51) 25/2/13

Marcin Skierski, 25 lutego 2013, 13:15

Dziś piszemy m.in. o zbiórce pieniędzy na produkcję przygodówki Dreamfall: Chapters, nadchodzącej aktualizacji gry Minecraft oraz sekretnym projekcie polskiego studia The Farm 51. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dreamfall: Chapters – twórcy pokazują nową lokację, cyberpunkowe Europolis

Michał Kułakowski, 22 lutego 2013, 17:50

Producenci gry Dreamfall: Chapters podzielili się z graczami nowym filmem pokazującym kolejną lokację, jaka będzie dostępna w finalnej wersji tytułu. Materiał wideo przedstawia Europolis, cyberpunkowe miasto-państwo, zajmujące tereny dawnych Niemiec, Belgii, Holandii, Polski i Republiki Czeskiej.

Wieści ze świata (Dreamfall: Chapters, Metal Gear Rising: Revengeance) 22/2/13

Marcin Skierski, 22 lutego 2013, 13:20

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Metal Gear Rising: Revengeance, nowym zwiastunie przygodówki Dreamfall: Chapters, a także filmie Deus Ex. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dreamfall Chapters: The Longest Journey – komentarz redakcji GRY-OnLine.pl

Łukasz Szliselman, 18 lutego 2013, 19:11

Dzięki wsparciu fanów Dreamfall Chapters: The Longest Journey zostanie w końcu stworzone. Redaktorzy GRY-OnLine.pl, Verminus i Łosiu, komentują sukces produkcji na Kickstarterze.

Sukces Kickstartera projektu Dreamfall Chapters: The Longest Journey

Adrian Werner, 17 lutego 2013, 12:25

Mamy dobre wieści dla fanów przygodówek. Kickstarter Dreamfall Chapters: The Longest Journey przekroczył już wymaganą kwotę minimalną. Autorzy ujawnili kolejne progi zbiórki, które umożliwią dalszą rozbudowę projektu.

Pokazano prototyp Dreamfall: Chapters – The Longest Journey

Szymon Liebert, 15 lutego 2013, 13:53

Studio Red Thread Games pokazało pierwszy prototype gry Dreamfall: Chapters – The Longest Journey, która walczy o fundusze na Kickstarterze. Produkcja będzie łączyła mechanikę klasycznych przygodówek z bardziej otwartymi lokacjami.

Wieści ze świata (Dreamfall Chapters, Warframe, Battlefield 3) 14/2/13

Marcin Skierski, 14 lutego 2013, 14:20

Dziś piszemy m.in. o grze planszowej inspirowanej serią Mass Effect, otwartych beta testach Warframe, podwójnym doświadczeniu w strzelaninie Battlefield 3, a także aktorce podkładającej głos w przygodówce Dreamfall Chapters. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dreamfall Chapters – zbiórka pieniędzy na Kickstarterze rozpoczeta

Michał Kułakowski, 8 lutego 2013, 18:14

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, twórcy Dreamfall Chapters rozpoczęli zbiórkę pieniędzy w serwisie Kickstarter, które pomogą w ukończeniu produkcji gry. Deweloper stara się pozyskać aż 850 tysięcy dolarów, w zależności od wysokości wpłaty graczy obiecuje przy tym, między innymi, fizyczne i cyfrowe kopie gry, artbooki oraz soundtrack.

Pierwszy screen z Dreamfall Chapters: The Longest Journey

Łukasz Szliselman, 25 stycznia 2013, 11:58

Studio Red Thread Games zaprezentowało pierwszy screen z Dreamfall Chapters: The Longest Journey. Poza obrazkiem przedstawiającym miasto Marcuria jesienią, twórcy ujawnili kilka nowych informacji o grze.

Dreamfall Chapters bez systemu walki i struktury epizodycznej

Adrian Werner, 10 listopada 2012, 19:52

Poznaliśmy wreszcie pierwsze konkrety odnośnie Dreamfall Chapters. Wśród nich znalazły się informacje, że gra powróci do przygodówkowych korzeni serii i porzuci dawne epizodyczne plany. Twórcy zapowiedzieli też, że zamierzają skorzystać z Kickstartera.

Dreamfall: Chapters – ruszają prace nad kontynuacją Dreamfall: The Longest Journey

Aleksander Kaczmarek, 1 listopada 2012, 20:46

Firma Funcom poinformowała o zawarciu umowy licencyjnej z niedawno utworzonym studiem Red Thread Games. Dotyczy ona produkcji gry Dreamfall: Chapters, czyli wyczekiwanej od dawna kontynuacji cenionego cyklu przygodówek.