Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Battlefield 4

Premium do Battlefield 1 i Battlefield 4 znów za darmo, zapowiedź wydarzenia X018 – wieści

Movis, 26 września 2018, 12:52

Dziś piszemy o powtórnym darmowym udostępnieniu przepustki Premium do gier Battlefield 1 i Battlefield 4 oraz zbliżającym się wydarzeniu dla fanów Xboksa One w Meksyku. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Przepustki Premium do Battlefielda 1 i Battlefielda 4 dostępne za darmo

Ender, 11 września 2018, 21:47

W ramach trwającej do 18 września promocji wszyscy posiadacze Battlefielda 1 i Battlefielda 4 mogą pobrać za darmo Przepustki Premium, odblokowujące dostęp do wszystkich płatnych zestawów DLC. Akcja obejmuje kopie gier na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także na komputerach PC.

Polska Grupa Zbrojeniowa „nieświadomie” wykorzystała grafikę z Battlefield 4

Osti, 29 sierpnia 2018, 08:01

Okazało się, że Polska Grupa Zbrojeniowa wykorzystywała w swoim newsletterze grafikę z gry Battlefield 4 bez porozumienia z Electronic Arts.

Battlefield 1: Apokalipsa dostępna za darmo

Movis, 1 sierpnia 2018, 11:47

Firma Electronic Arts rozdaje prezenty w ramach przygotowań do premiery Battlefield V. Gracze Battlefield 1 za darmo mogą pobrać dodatek Apokalipsa, a posiadacze Battlefield 4 liczyć zaś mogą na Wojnę na morzu i Chińską nawałnicę.

Battlefield 1: Niespokojne wody i Battlefield 4: Drugie uderzenie za darmo

ElMundo, 26 czerwca 2018, 19:58

Electronic Arts nie zapomina o miłośnikach wcześniejszych odsłon serii Battlefield. Dodatki Battlefield 1: Niespokojne wody oraz Battlefield 4: Drugie uderzenie zostały udostępnione za darmo na PC i konsolach.

Battlefield 4 do wypróbowania za darmo na Originie

Aquma, 7 czerwca 2018, 11:42

Na platformie Origin dostępna jest próbna wersja Battlefielda 4, która umożliwia nieskrępowaną zabawę we wszystkich trybach gry – przez 7 dni.

Battlefield 1: W imię cara i Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka za darmo

Vergil, 22 maja 2018, 15:44

W przededniu oficjalnej zapowiedzi gry Battlefield V Electronic Arts przypomniało graczom o poprzednich częściach serii. Dodatki Battlefield 1: W imię cara oraz Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka zostały udostępnione za darmo na PC i konsolach.

EA o grach jako usługach – „nieograniczona" monetyzacja

Entelarmer, 15 listopada 2017, 11:13

Blake Jorgensen, dyrektor finansowy Electronic Arts, wypowiedział się na temat mikropłatności w grach. Według niego traktowanie gier jako usług pozwala na czerpanie „nieograniczonych" zysków z wydanych tytułów. Koncern rozważa nawet dodanie podobnych rozwiązań do starszych produkcji, począwszy od Battlefielda 4.

Dodatki do Battlefield 4 udostępnione za darmo na konsolach [AKTUALIZACJA: również na PC]

Vergil, 14 września 2016, 18:30

Premiera Battlefield 1 zbliża się wielkimi krokami, zatem nikogo nie powinno dziwić, że Electronic Arts dwoi się i troi, by oczy graczy ponownie skierowały się w stronę serii. Tym razem udostępniono za darmo pięć najważniejszych dodatków do Battlefield 4 w wersji na konsole obecnej i poprzedniej generacji oraz na pecety.

Wieści ze świata (Latobranie, Titanfall 2, Battlefield 4, Ghost Recon Phantoms, Halo Online, Fallout Shelter) 26/8/2016

Draug, 26 sierpnia 2016, 14:12

Dziś piszemy m.in. o drugim dniu Latobrania na Muve.pl, starcie drugiej fazy beta-testów Titanfall 2, nowym interfejsie w Battlefield 4 (zamiast Battleloga), wyłączeniu serwerów Ghost Recon Phantoms, anulowaniu Halo Online, kontynuacji marek THQ przez THQ Nordic, aktualizacji 1.7 do Fallout Shelter i wersji demo Phoenix Wright: Ace Attorney - Spirit of Justice. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Battlefield 4: Chińska nawałnica – dodatek DLC dostępny za darmo

Makek, 3 sierpnia 2016, 11:45

W ramach wydarzenia „Droga do Battlefield 1” firma Electronic Arts udostępniła za darmo kolejne DLC do gry Battlefield 4. Tym razem jest to dodatek zatytułowany Chińska nawałnica, który możecie pobrać bez opłat do 9 sierpnia.

Battlefield 4: Wojna na morzu – dodatek DLC dostępny za darmo

Makek, 20 lipca 2016, 12:48

W ramach tzw. „Drogi do Battlefielda 1” firma Electronic Arts udostępniła za darmo kolejne DLC do gry Battlefield 4. Tym razem jest to dodatek zatytułowany Wojna na morzu, który możecie pobrać bez opłat do 26 lipca.

Battlefield 4 dostanie nowy interfejs, pozbawiony Battleloga

Adrian Werner, 25 czerwca 2016, 10:16

Studio DICE pracuje nad nowym interfejsem do Battlefield 4. Dzięki niemu nie będziemy już musieli korzystać z serwisu Battlelog i serwery odnajdziemy bezpośrednio wewnątrz gry. System ten dodany zostanie potem również do Battlefield Hardline.

Dodatki do Battlefielda 4 i Battlefielda Hardline za darmo na Originie

Góral, 4 maja 2016, 08:44

Firma Electronic Arts rozdaje za darmo na platformie Origin dwa dodatki - Zęby smoka (Dragon's Teeth) do Battlefielda 4 oraz Rabunek (Robbery) do Battlefielda Hardline. Dodatkowo do 10 maja trwa promocja na gry z serii Battlefield.

Battlefield 4 – koniec aktualizacji na serwerach testowych, koniec nowej treści?

Hed, 12 marca 2016, 21:01

Przedstawiciel EA DICE LA ogłosił, że na testowych serwerach Battlefielda 4 nie pojawi się już żadna nowa treść. Ta deklaracja może oznaczać tyle, że gracze nie uświadczą nowej zawartości w grze, nie licząc dodatków i aktualizacji zapowiedzianych wcześniej.

Battlefield 4 – zobacz porównanie remake’u mapy Dragon Valley z oryginałem

Arantasar, 17 grudnia 2015, 11:02

Kanał Candyland przygotował zestawienie odświeżonej wersji mapy Smocza Dolina (Dragon Valley) wydanej jako DLC Klasyczne Operacje do gry Battlefield 4 z oryginalną wersją z Battlefielda 2. Materiał pozwala uchwycić zmiany w konstrukcji areny oraz różnice graficzne obu produkcji.

Battlefield 4 otrzymał darmowe DLC Klasyczne Operacje oraz świąteczną aktualizację

luckie, 15 grudnia 2015, 09:07

Battlefield 4 otrzymał darmową paczkę DLC Klasyczne Operacje (Legacy Operations) oraz świąteczną aktualizację. Dodatek wprowadza odświeżoną wersję mapy Smocza Dolina (Dragon Valley) z Battlefielda 2.

Battlefield 4 z kolejnym darmowym DLC

Entelarmer, 13 listopada 2015, 10:42

Studio DICE zapowiedziało kolejne darmowe DLC do gry Battlefield 4. Legacy Operations udostępni odświeżoną wersję mapy Dragon Valley z drugiej odsłony serii.

Battlefield 4 - dziś premiera dodatku Operacje społecznościowe

shav, 27 października 2015, 10:28

Jesienna aktualizacja Battlefield 4, poza zmianami balansującymi rozgrywkę i poprawkami, wprowadzi do gry także nową mapę, która dostępna będzie dla wszystkich graczy bez dodatkowych opłat.

Battlefield 4 – aktualizacja Night Operations już dostępna

Meehow, 2 września 2015, 11:50

Wczoraj zadebiutowała duża aktualizacja z nową zawartością do gry Battlefield 4, nazwana Night Operations. Wraz z nią udostępniony został Letni Patch, który wprowadza sporo zmian i poprawek do rozgrywki.

Battlefield 4 - aktualizacja Night Operations zadebiutuje 1 września

Entelarmer, 31 sierpnia 2015, 09:30

Firma Electronic Arts ujawniła datę premiery kolejnej aktualizacji gry Battlefield 4. Night Operations zadebiutuje wraz z Letnim Patchem już 1 września.

Battlefield 4 z licznymi ulepszeniami i nową mapą we wrześniu

Meehow, 6 sierpnia 2015, 10:50

Jak wynika z informacji udzielonych przez studio EA DICE, we wrześniu udostępniona zostanie aktualizacja Night Operations, która wprowadzi zupełnie nową mapę nocną, a także kilka usprawnień do standardowych trybów.

Battlefield 4 - ukazała się wiosenna aktualizacja; sprawdź listę zmian

Góral, 27 maja 2015, 12:23

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą, studio DICE zaktualizowało wczoraj grę Battlefield 4. Przy okazji opublikowano pełną listę zmian, która jest dość spora, gdyż oprócz trybu Gun Master, nowych broni i zmienionego balansu, pojawił się szereg innych nowinek.

Battlefield 4 - wiosenna aktualizacja zadebiutuje 26 maja

Góral, 24 maja 2015, 10:33

Studio DICE ujawniło datę premiery wiosennej aktualizacji gry Battlefield 4. Ukaże się ona 26 maja i wprowadzi do zabawy tryb Gun Master, nowe bronie, usprawnienia w kodzie sieciowym i nie tylko.

Battlefield 4 otrzyma bardziej realistyczną oprawę dźwiękową

Meehow, 17 maja 2015, 12:50

Trwają testy nowego systemu dźwiękowego w Battlefield 4. Dzięki niemu dźwięki generowane przez postaci czy pojazdy będą lepiej modyfikowane w oparciu o otoczenie i przeszkody.