Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Battlefield 4 (PC)

Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka
Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka

dodatek do gry2 grudnia 2014

Ostateczna rozgrywka (ang. Final Stand) to piąty i ostatni dodatek do trybu wieloosobowego gry Battlefield 4. Tym razem twórcy postawili na rosyjskie eksperymenty z militarną technologią jutra – co za tym idzie, cztery nowe mapy zostały umiejscowione na malowniczych terenach eurazjatyckich, a w niedostępnym wcześniej arsenale znalazło się sporo wynalazków rodem z opowieści science-fiction.

Battlefield 4: Zęby smoka
Battlefield 4: Zęby smoka

dodatek do gry29 lipca 2014

Czwarty niesamodzielny dodatek do gry Battlefield 4. Tradycyjnie, FPS studia DICE rozbudowano o nowe mapy dla trybu wieloosobowego, a także kilka modeli broni. Zęby smoka to także okazja do sięgnięcia po sprzęt bojowy w postaci tarczy balistycznej oraz zdalnie sterowanego robota bojowego. DLC podnosi maksymalną rangę żołnierza do 130 poziomu.

Battlefield 4: Wojna na Morzu
Battlefield 4: Wojna na Morzu

dodatek do gry15 kwietnia 2014

Trzeci dodatek DLC do gry Battlefield 4, którego akcja toczy się na wodach Morza Południowochińskiego. Rozszerzenie niesie ze sobą tradycyjnie 4 nowe mapy oraz 5 niedostępnych wcześniej broni, 2 gadżety i pojazd amfibijny. W grze pojawia się również zupełnie nowy tryb Carrier Assault, wzorowany na słynnym Titan Assault z gry Battlefield 2142.

Battlefield 4: Drugie uderzenie
Battlefield 4: Drugie uderzenie

dodatek do gry4 marca 2014

Battlefield 4: Drugie uderzenie jest drugim pakietem DLC do gry Battlefield 4 przygotowanym przez szwedzkie studio DICE. Dodatek oferuje wyłącznie zawartość dla komponentu wieloosobowego, składającą się z czterech map, nowego trybu rozgrywki, kilku rodzajów broni oraz pojazdu typu Buggy.

Battlefield 4: Chińska nawałnica
Battlefield 4: Chińska nawałnica

dodatek do gry17 grudnia 2013

Battlefield 4: Chińska nawałnica to pierwszy zestaw dodatków DLC do pierwszoosobowej strzelaniny Battlefield 4. Rozszerzenie, które przygotowane zostało przez ekipę deweloperską studia DICE, wprowadza cztery mapy do rozgrywek w trybie wieloosobowym, a także szereg nowych rodzajów broni, akcesoriów oraz pojazdów.

Klasyczne Operacje

cena: za darmo

DLC15 grudnia 2015

Dodatek wprowadza do gry nową mapę - odświeżoną wersję lokacji Dragon Valley, znanej z gry Battlefield 2. Większość wprowadzonych zmian wiąże się z aspektem wizualnym (m.in. dynamiczna warstwa chmur, większy zasięg wzroku).

Operacje Społecznościowe

cena: za darmo

DLC27 października 2015

Pakiet wprowadza do gry mapę Operacja Wirus, stworzoną w ścisłej współpracy ze społecznością graczy w ramach inicjatywy Mapy Społecznościowej. Lokacja przeznaczona jest do zmagań piechoty, robiącej użytek z szybkich i zwinnych maszyn (np. łodzie RHIB, quady, lekkie wozy opancerzone).

Nocne Operacje

cena: za darmo

DLC1 września 2015

Dodatek wprowadza nową mapę do rozgrywek wieloosobowych o nazwie Fabryka 311: Nocna Zmiana. Gracze toczą na niej boje pod osłoną nocy, robiąc użytek m.in. z optyki nokto- i termowizyjnej, flar i latarek.