Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2015, 13:53

autor: Góral

Battlefield 4 - wszystkie nadchodzące dodatki będą darmowe

W tym miesiącu fani gry Battlefield 4 otrzymają aktualizację z trybem Gun Master i nowymi broniami, a w późniejszym czasie dostaną także dodatkowe mapy. Okazało się, że cała ta zawartość będzie udostępniana za darmo.

Fani Battlefielda 4 w najbliższych miesiącach nie będą narzekać na brak atrakcji. - Battlefield 4 - wszystkie nadchodzące dodatki będą darmowe - wiadomość - 2015-05-09
Fani Battlefielda 4 w najbliższych miesiącach nie będą narzekać na brak atrakcji.

Pod koniec 2014 roku okazało się, że Ostateczna rozgrywka nie jest ostatnim dodatkiem do popularnej strzelanki Battlefield 4 od studia DICE. Szwedzi zapowiedzieli bowiem, że w kolejnych miesiącach dalej będą wspierać swój flagowy tytuł. Kilka tygodni temu zdradzono, że w maju pojawi się aktualizacja produkcji, dodająca m.in. tryb Gun Master oraz nowe bronie. W późniejszym czasie twórcy udostępnią dodatek, umożliwiający zabawę na znanych już mapach nocą, lokacje stworzone przy współudziale społeczności Battlefielda i nie tylko. Miłośnicy FPS-a z pewnością ucieszą się na wieść, ze wszystko to będzie udostępniane za darmo. Oznacza to, że wraz z Ostateczną rozgrywką zakończono pobieranie opłat za kolejne dodatki, co z pewnością wydłuży grze życie.

Przypominam, że poszczególne oddziały studia DICE pracują obecnie nie tylko nad dalszym rozwojem Battlefielda 4, ale także nad zaplanowanym na listopad bieżącego roku Star Wars: Battlefront, Mirror's Edge, które ma zadebiutować w pierwszym kwartale 2016 roku, a także nad strzelanką Battlefield 5. Premiera tej produkcji odbędzie się jednak dopiero pod koniec 2016 roku.

Battlefield 4 - wszystkie nadchodzące dodatki będą darmowe - ilustracja #3Battlefield 4 to jedna z odsłon popularnej serii strzelanek FPP autorstwa studia DICE. Tytuł ukazał się w 2013 roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC. Pomimo początkowych problemów, twórcy nie poddawali się, udostępniając kolejne aktualizacje i patche, poprawiające jakość gry, która rozwijana jest po dziś dzień.

Battlefield 4 - wszystkie nadchodzące dodatki będą darmowe - ilustracja #5Battlefield 4 nie jest ostatnią odsłoną serii. W marcu bieżącego roku ukazał się bowiem Battlefield Hardline, czyli pierwsza część stworzona przez ekipę Visceral Games, znaną z serii kosmicznych horrorów Dead Space. Produkcja odbiega nieco od innych Battlefieldów ze względu na porzucenie wojskowych realiów na rzecz policyjnych klimatów. Więcej informacji na jej temat znajdziecie w naszej recenzji.