Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2014, 10:55

autor: Meehow

Battlefield 4 otrzyma kolejne rozszerzenia w przyszłym roku

Battlefield 4 nie przestaje być wspierany przez firmę Electronic Arts, która zapowiedziała, że najnowsza odsłona hitowej serii FPS-ów otrzyma kolejne dodatki w przyszłym roku.

Battlefield 4 - Battlefield 4 otrzyma kolejne rozszerzenia w przyszłym roku - wiadomość - 2014-12-10
Battlefield 4

Firma Electronic Arts nie zaprzestała wspierania Battlefielda 4 wraz z wydaniem 2 grudnia (18 listopada dla graczy premium) dodatku Ostateczna rozgrywka, który wielu uważało za ostatni. Jak się okazało, EA zapowiedziało dalsze wsparcie dla czwartego BF-a, więc fani tej produkcji mogą spodziewać się wydania kolejnych rozszerzeń w przyszłym roku. Co ciekawe, pod tym adresem można wziąć udział w ankiecie, której celem jest najprawdopodobniej wyłonienie najpopularniejszych kandydatów spośród map z poprzednich odsłon serii, które później miałyby zostać odtworzone w Battlefieldzie 4. Wybór jest całkiem spory, bo na liście znajdują się niemal wszystkie areny od czasu gry Battlefield 1942, aż po Battlefield 3.

W tej chwili to wszystko, co wiemy na temat przyszłości Battlefielda 4 – że jeszcze nie nadszedł jego koniec. Fani muszą uzbroić się w cierpliwość i ewentualnie zagospodarować fundusze na rok przyszły.