Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2014, 14:49

autor: Renox

Battlefield 4 dostępny na Origin za darmo w ramach Okresu Testowego

Użytkownicy serwisu Origin mogą przez tydzień wypróbować najnowszą pierwszoosobową strzelankę studia DICE – grę Battlefield 4. Wspomniana produkcja udostępniona została na platformie Electronic Arts w ramach Okresu Testowego całkowicie za darmo na okres 168 godzin, które liczone będą od momentu uruchomienia tytułu.

Battlefield 4 dostępny w ramach Okresu Testowego na Origin. - Battlefield 4 dostępny na Origin za darmo w ramach Okresu Testowego - wiadomość - 2014-11-07
Battlefield 4 dostępny w ramach Okresu Testowego na Origin.

Jeżeli nie zaopatrzyliście się jeszcze w swoją kopię Battlefield 4, a koniecznie chcecie dobrze wypróbować najnowszego FPS-a ze stajni szwedzkiego studia DICE przed jego ewentualnym zakupem, właśnie nadarzyła się ku temu doskonała okazja. Użytkownicy serwisu Origin otrzymali bowiem możliwości sprawdzenia wspomnianego tytułu w ramach Okresu Testowego. Promocja pozwala bawić się przy grze przez cały tydzień, czyli 168 godzin. Co istotne, czas liczony będzie dopiero od momentu uruchomienia właściwej rozgrywki, a nie rozpoczęcia procesu instalacyjnego. Pamiętajcie jednak, że okres trwania całej akcji upływać będzie niezależnie od tego, czy macie uruchomionego klienta gry, czy też nie. Jeśli zaś w przyszłości zdecydujecie się na zakup omawianej strzelanki, Wasze postępy poczynione w wątku fabularnym zostaną zapisane.

Warto wspomnieć również, że między 6 a 10 listopada autorzy organizują „pięciodniowy weekend”, w czasie trwania którego zdobywane punkty doświadczenia liczone będą podwójnie. Z tego też względu, jeżeli zależy Wam na punktach XP, warto nie ociągać się z pobraniem bohatera niniejszej nowinki. Obie wspomniane wcześniej akcje związane są z zainicjowanym raptem kilkanaście godzin temu drugim sezonem imprezy o nazwie Battlefest, o której więcej przeczytacie na oficjalnej stronie gry. Autorzy przygotowali w ramach tego wydarzenia sporo interesujących atrakcji, które niewątpliwie zainteresują wszystkich fanów serii.

Okres Testowy na platformie Origin to dobra okazja dla wszystkich tych, którzy nie są pewni, czy faktycznie chcieliby wydać realne pieniądze w celu wypróbowania danej produkcji. Na tę chwilę oprócz Battlefield 4 w ramach wspomnianej promocji gracze sprawdzić mogą także Kingdoms of Amalur: Reckoning oraz Titanfall.