Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2014, 11:15

autor: Renox

Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka – nowe screeny i informacje

Firma Electronic Arts oraz studio DICE zaprezentowały kilka świeżych screenów z ostatniego dodatku DLC do gry Battlfield 4 - Ostateczna rozgrywka (ang. Final Stand). Oprócz tego autorzy ujawnili parę ciekawych szczegółów na temat tego, co zaoferuje wspomniane rozszerzenie.

Dodatki DLC do gry Battlefield 4:
  • Chińska nawałnica (17 grudnia 2013)
  • Drugie uderzenie (4 marca 2014)
  • Wojna na Morzu (15 kwietnia 2014)
  • Zęby smoka (29 lipca 2014)
  • Ostateczna rozgrywka (30 listopada 2014)

Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka (ang. Final Stand) to piąte, ostatnie już rozszerzenie do wspomnianego FPS-a, które zadebiutuje na rynku 30 listopada tego roku. DLC zaoferuje cztery nigdy nie udostępniane dotąd mapy. Operation Whiteout zmusi nas do nierównej walki z przeciwnikami i syberyjskim mrozem, Hammerhead pozwoli zobaczyć wnętrze bazy okrętów podwodnych, Hangar 21 umożliwi odkrycie militarnych tajemnic i wojskowych planów, natomiast dzięki zabawie na Giants of Karelia otrzymamy sposobność do zwiedzenia zarówno terenów wiejskich, jak i fabryki, gdzie testuje się najnowocześniejszą technologię.

Deweloperzy ujawnili, że do dyspozycji graczy zostaną oddane takie pojazdy jak XD-1 Accipiter, HT-95 Levkov czy Rorsch MK-1. Nie zabraknie również interesujących gadżetów, jak wprowadzającej zamieszanie w szeregach wroga technologii DS-3 DECOY, która będzie wysyłać fałszywe informacje na temat położenia naszych jednostek, czy też mocowanego do broni detektora celu albo nowego skutera śnieżnego. To oczywiście nie wszystko, co znajdzie się w Ostatecznej rozgrywce, jednak więcej dowiemy się niewątpliwie po premierze, kiedy osobiście przeniesiemy się w mroźne, syberyjskie regiony.

DLC wydane zostanie pod koniec listopada w wersji na PC oraz konsole Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Niżej znajdziecie kilka świetnie prezentujących się, świeżych screenów, które opublikowane zostały przez deweloperów.

Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka – zobacz nowe screeny z ostatniego DLC do gry - ilustracja #2
Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka – zobacz nowe screeny z ostatniego DLC do gry - ilustracja #3
Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka – zobacz nowe screeny z ostatniego DLC do gry - ilustracja #4
Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka – zobacz nowe screeny z ostatniego DLC do gry - ilustracja #5