Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2016, 11:45

autor: Makek

Battlefield 4: Chińska nawałnica – dodatek DLC dostępny za darmo

W ramach wydarzenia „Droga do Battlefield 1” firma Electronic Arts udostępniła za darmo kolejne DLC do gry Battlefield 4. Tym razem jest to dodatek zatytułowany Chińska nawałnica, który możecie pobrać bez opłat do 9 sierpnia.

Firma Electronic Arts kontynuuje wydarzenie nazwane „Drogą do Battlefield 1”, dzięki któremu można za darmo zaopatrzyć się w dodatki do Battlefielda 4 oraz Battlefielda Hardline. Wczoraj zakończyła się poprzednia oferta na DLC zatytułowane Bezprawie, a od dzisiaj gracze mogą pobierać pierwsze oficjalne rozszerzenie do BF4 - Chińska nawałnica.

Chińska nawałnica to pierwszy w kolejności dodatek DLC do Battlefielda 4. - Battlefield 4: Chińska nawałnica – dodatek DLC dostępny za darmo - wiadomość - 2016-08-03
Chińska nawałnica to pierwszy w kolejności dodatek DLC do Battlefielda 4.

Podobnie jak przy wcześniej udostępnionych DLC, również i w przypadku Chińskiej nawałnicy darmowe pobranie umożliwiono posiadaczom wszystkim platform, na jakich pojawił się Battlefield 4. Oferta ta jest oczywiście ograniczona czasowo i potrwa jedynie do przyszłego wtorku, tj. do 9 sierpnia. Po tym dniu trzeba będzie zapłacić za dodatek pełną cenę.

Rozszerzenie Chińska nawałnica zostało najpierw udostępnione na Xboksie 360 oraz Xboksie One. Niedługo potem pojawiło się także na PC dzięki platformie Origin oraz na konsolach Sony: PlayStation 3 oraz PlayStation 4. W celu zaopatrzenia się w dodatek skorzystajcie z powyższych odnośników lub zajrzyjcie na oficjalną stronę wydarzenia Droga do Battlefield 1”, gdzie znajdziecie linki do pobrania DLC na każdą platformę. Do tego będziecie potrzebować oczywiście podstawowej wersji Battlefielda 4, połączenia internetowego, konta EA oraz – w przypadku graczy korzystających z konsol – konta Xbox Live Gold lub PlayStation Plus.

Battlefield 4: Chińska nawałnica zawiera cztery nowe mapy, zlokalizowane na Dalekim Wschodzie. - Battlefield 4: Chińska nawałnica – dodatek DLC dostępny za darmo - wiadomość - 2016-08-03
Battlefield 4: Chińska nawałnica zawiera cztery nowe mapy, zlokalizowane na Dalekim Wschodzie.
Battlefield 4: Chińska nawałnica – dodatek DLC dostępny za darmo - ilustracja #3

Battlefield 4 zadebiutował pod koniec października 2013 roku, a dodatek Chińska nawałnica kilka tygodni później – 17 grudnia. DLC zawiera cztery nowe mapy do rozgrywki wieloosobowej – Jedwabny Szlak, Pasmo Ałtaju, Szczyty Guilin oraz Smoczą Przełęcz. Autorzy wprowadzili tutaj nowy tryb Bitwy Powietrznej, w którym dwie drużyny walczą o kontrolę nad podniebną przestrzenią. Do dyspozycji graczy oddano nowe bronie, akcesoria oraz pojazdy, wśród których znajdziemy szybki i zwrotny motocykl crossowy oraz samolot bombowy, pozwalający atakować wrogów z powietrza.