Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2016, 11:36

autor: Entelarmer

Premiera drugiego pakietu Nova Covert Ops do StarCraft II

Firma Blizzard wypuściła aktualizację 3.5.0 do gry StarCraft II. Jednocześnie ukazała się druga część pakietu dodatkowych misji Nova Covert Ops.

Pod koniec marca firma Blizzard udostępniła pierwszą część rozszerzenia do gry StarCraft II zatytułowanego Nova Covert Ops, składającego się z trzech zestawów dodatkowych misji i skupiającego się na tajnych operacjach oddziału Ghost. Dziś zaś, dzień po amerykańskim debiucie, twórcy wypuścili w Europie aktualizację 3.5.0 wraz z drugim pakietem wspomnianego DLC. Podobnie jak poprzednio, gracze otrzymali trzy nowe misje kampanii, kontynuujące historię Novy – czołowej agentki Duchów, która w pierwszej misji obudziła się z objawami amnezji w bazie organizacji Obrońców Ludzkości (Defenders of Man). Dodatek można zakupić na oficjalnej stronie Blizzarda, osobno w cenie 7,49 euro (ok.33 zł) lub też w pakiecie z pozostałymi dwiema częściami za 14,99 euro (ok. 65 zł), przy czym na ostatnią z nich przyjdzie nam poczekać do 1 grudnia.

Nie jest to bynajmniej koniec nowości związanych z tą aktualizacją, aczkolwiek większość z nich sprowadza się do naprawienia różnorakich błędów, na przykład z wyświetlaniem celów misji, czy też tekstem wychodzącym poza pole Wyszukiwania. Dochodzą do tego poprawki związane z poszczególnymi kampaniami, na przykład usunięcie różnorakich problemów z misją The Escape w Nova Covert Ops, odnawianiem się tarczy jednostki Adept w misji The Host z Legacy of the Void czy z nieprawidłowym ekranem ładowania po wybraniu opcji ponownego rozegrania misji. Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie Blizzarda.