Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 czerwca 2018, 20:04

Battlefield 1: Niespokojne wody i Battlefield 4: Drugie uderzenie za darmo

Electronic Arts nie zapomina o miłośnikach wcześniejszych odsłon serii Battlefield. Dodatki Battlefield 1: Niespokojne wody oraz Battlefield 4: Drugie uderzenie zostały udostępnione za darmo na PC i konsolach.

Battlefield 1: Niespokojne wody i Battlefield 4: Drugie uderzenie za darmo - ilustracja #1

Electronic Arts kontynuuje dobrą tradycję oferowania posiadaczom gier Battlefield 1 oraz Battlefield 4 darmowych dodatków do tych tytułów. W maju informowaliśmy Was o akcji rozdawniczej rozszerzeń W imię cara oraz Ostateczna rozgrywka, a od dziś możecie zgarnąć bez opłat kolejne dwa dodatki. To Battlefield 1: Niespokojne wody i Battlefield 4: Drugie uderzenie. Rozszerzenia mogą dodać do swojej biblioteki posiadacze PlayStation 4 oraz Xboksa One, jak również pecetowi gracze. Warto pamiętać, że dotyczy to również osób, które nie mają w swojej kolekcji podstawowych wersji wyżej wymienionych gier, wymaganych do uruchomienia DLC. Wszystkie linki prowadzące Was do darmowych dodatków znajdziecie poniżej:

Battlefield 1: Niespokojne wody to dodatek, który wprowadza do gry motyw bitew morskich. Główną nowością są cztery nowe mapy – Cape Helles, Achi Baba, Zeebrugge oraz Heligoland Bight. Ponadto w grze pojawiły się trzy typy broni białej i sześć palnej oraz premierowa jednostka klasy elitarnej – Infiltrator.

DLC Drugie uderzenie przeznaczone dla posiadaczy Battlefielda 4 to zestaw czterech map znanych z trzeciej odsłony serii, rzecz jasna odpowiednio odświeżonych. Są to: Operacja Metro 2014, Kaspijska Granica 2014, Zatoka Omańska 2014 i Operacja Pustynna Burza 2014. Oprócz tego dodatek wprowadza nowy tryb rozgrywki – Zdobądź flagę.

Akcja promocyjna jest tradycyjnie ograniczona czasowo, więc warto się pospieszyć, jeżeli chcecie zaopatrzyć się w te darmowe rozszerzenia.