Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2018, 19:21

Demo Unravel Two pojawiło się na konsolach oraz komputerach PC

Electronic Arts opublikowało wersję demonstracyjną gry Unravel Two, która zadebiutowała na początku miesiąca podczas targów E3 2018. Demo udostępnione zostało na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Unravel Two, zapowiedziane podczas prezentacji Electronic Arts na targach E3 2018, było jedną z najciekawszych gier pokazanych przez wydawcę w Los Angeles. Ta kooperacyjna platformówka dla dwóch osób jest bezpośrednią kontynuacją Unravel, które wydane zostało w 2015 roku. Produkcja zadebiutowała w sprzedaży 9 czerwca, a więc tego samego dnia kiedy została po raz pierwszy przedstawiona światu. Wszyscy potencjalnie zainteresowani tytułem gracze będą mieli teraz okazję przetestować go w akcji dzięki wersji demonstracyjnej, która ukazała się na komputerach PC (sklep Origin), a także konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Demo dostępne będzie do 30 lipca.

Demo Unravel Two zawiera dwa pierwsze rozdziały gry i pozwala na samotną lub kooperacyjną zabawę ze znajomym na jednym ekranie. Przypomnijmy, że podczas przygody wcielamy się w niewielkiego stworka uplecionego w całości z kolorowej włóczki, który wraz z podobnym do niego towarzyszem musi pokonać szereg trudności, podróżując przez liczne lokacje inspirowane skandynawskimi krajobrazami. Tytuł zawiera wyzwania platformowe, a także różnego rodzaju łamigłówki, wymagające współpracy pomiędzy dwoma bohaterami.

  1. Oficjalna strona Unravel Two
  2. Poradnik do Unravel Two