Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2018, 18:35

autor: "Vergil"

Trailer From the Ashes – fabularnego DLC do Kingdom Come Deliverance

From the Ashes, czyli pierwsze fabularne rozszerzenie do Kingom Come: Deliverance, zadebiutuje w lipcu. Ekipa Warhorse Studios opublikowała trailer, w którym zapoznaje graczy z czekającym na nich zadaniem; tym razem przyjdzie nam pokierować odbudową osady Przybysławice.

Dzisiaj donosiliśmy Wam już, że Kingdom Come: Deliverance otrzymało tryb Hardcore; na tym jednak nie kończą się informacje związane z debiutanckim dziełem zespołu Warhorse Studios, gdyż deweloperzy opublikowali zwiastun dużego, fabularnego rozszerzenia do tej produkcji, zatytułowanego From the Ashes. Dodatek zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One, a jego premiera odbędzie się w lipcu.

Twórcy najwyraźniej nie zamierzali iść na skróty i nie zaoferują nam więcej tego, z czym mieliśmy do czynienia w podstawowej wersji gry. We From the Ashes pozwolą nam bowiem pokierować budową osady Przybysławice; tamtejsze ruiny zamku były schronieniem dla bandytów i Kumanów (którzy zaatakowali Skalicę, czyli rodzinne miasto Henryka), a teraz pan Dziwisz z sąsiedniego Talmberka (pod którego skrzydła bohater trafił po dramatycznych wydarzeniach przedstawionych w prologu do „podstawki”) składa na nasze barki zadanie postawienia tam wioski z prawdziwego zdarzenia.

W trakcie zabawy będziemy nie tylko wznosić kolejne budowle, lecz także rozsądzać spory wśród mieszkańców Przybysławic czy wreszcie po prostu dbać o to, by w naszej wiosce wszystko funkcjonowało, jak należy. Problemów zapewne będzie co niemiara, ale kto, jeśli nie Henryk, miałby stawić im czoła?

Rozsądzanie sporów będzie jednym z najważniejszych elementów rozgrywki w Kingdom Come: Deliverance - From the Ashes. - Trailer From the Ashes – fabularnego DLC do Kingdom Come Deliverance - wiadomość - 2018-06-26
Rozsądzanie sporów będzie jednym z najważniejszych elementów rozgrywki w Kingdom Come: Deliverance - From the Ashes.

From the Ashes to pierwsze z czterech rozszerzeń fabularnych do Kingdom Come: Deliverance, które znajdują się w planach Warhorse Studios. Dwa kolejne, czyli The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, a także Band of Bastards mają zadebiutować jeszcze w tym roku, podczas gdy ostatnie – A Woman's Lot – zostanie udostępnione za darmo już po wystrzale sylwestrowych fajerwerków. Warto odnotować, że poza tym produkcja ma się jeszcze doczekać mniejszych DLC, za które nie zapłacimy ani grosza; wyżej wspomniany Hardcore Mode jest jednym z nich.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Kingdom Come: Deliverance
  2. Recenzja gry Kingdom Come: Deliverance - między Gothikiem a Wiedźminem
  3. Poradnik do gry Kingdom Come: Deliverance