Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 maja 2018, 16:23

autor: Vergil

Battlefield 1: W imię cara i Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka za darmo

W przededniu oficjalnej zapowiedzi gry Battlefield V Electronic Arts przypomniało graczom o poprzednich częściach serii. Dodatki Battlefield 1: W imię cara oraz Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka zostały udostępnione za darmo na PC i konsolach.

Electronic Arts udostępnia za darmo dwie pozycje ze swojego portfolio; tym razem mowa o dodatkach do Battlefield 1 oraz Battlefield 4, zatytułowanych W imię cara oraz Ostateczna rozgrywka. Rozszerzenia mogą dodać do swojej biblioteki posiadacze PlayStation 4 oraz Xboksa One, a także pecetowi gracze. Należy pamiętać, że dotyczy to również osób, które nie mają w swojej kolekcji podstawowych wersji wyżej wymienionych gier (wymaganych do uruchomienia owych DLC). Standardowo, promocja potrwa przez ograniczony czas (poprzednia zakończyła się po niecałych dwóch tygodniach), więc warto się pospieszyć. Wszystkie potrzebne linki czekają na Was poniżej.

  1. Battlefield 1: W imię cara na PlayStation 4
  2. Battlefield 1: W imię cara na Xboksa One
  3. Battlefield 1: W imię cara na PC
  4. Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka na PlayStation 4
  5. Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka na Xboksa One
  6. Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka na PC
W Battlefield 1: W imię cara gracze mogą stanąć po rosyjskiej stronie barykady. - Battlefield 1: W imię cara i Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka za darmo - wiadomość - 2018-05-22
W Battlefield 1: W imię cara gracze mogą stanąć po rosyjskiej stronie barykady.

Battlefield 1: W imię cara pozwala graczom wcielić się w rolę rosyjskich żołnierzy; DLC wnosi sześć nowych map, jedenaście rodzajów broni oraz kolejne pojazdy, na których czele stoi nowy behemot, czyli czterosilnikowy bombowiec Ilja Muromiec. Na osobną wzmiankę zasługuje fakt, że w rozszerzeniu pojawia się husaria. Oczywiście na tym nie koniec, gdyż twórcy oddają tu w nasze ręce nowy tryb rozgrywki (Zrzut zaopatrzenia), a także kolejne operacje.

Ostateczna rozgrywka, czyli ostatnie DLC do Battlefield 4, wprowadza natomiast przede wszystkim cztery nowe mapy, które ulokowano w sercu Rosji. Dodatek pozwala pobawić się futurystycznymi wynalazkami, na czele z czołgiem unoszącym się nad ziemią oraz karabinem elektromagnetycznym; wszystko to może wzbudzić miłe skojarzenia z grą Battlefield 2142.

Żołnierzom przyszłości niestraszna legendarna rosyjska zima. - Battlefield 1: W imię cara i Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka za darmo - wiadomość - 2018-05-22
Żołnierzom przyszłości niestraszna legendarna rosyjska zima.

W tym momencie warto przypomnieć, że Electronic Arts przygotowuje się do oficjalnej zapowiedzi Battlefield V; pierwsza prezentacja gry odbędzie się jutro, czyli 23 maja 2018 roku. Podobnie jak poprzednia część serii, gra zawita na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Battlefield