Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2014, 10:08

autor: Góral

Battlefield 4 - wersja trial umożliwia 7 dni nieograniczonej zabawy

Firma Electronic Arts udostępniła w sklepie Origin siedmiodniową wersję trial gry Battlefield 4, umożliwiającą nieograniczoną zabawę zarówno w singlu, jak i w multiplayerze. Dodatkowo ujawniono część zmian, które zostaną wprowadzone we wrześniu wraz z nową aktualizacją produkcji.

Electronic Arts, wydawca strzelanki FPP Battlefield 4, przygotowało ciekawą promocję dla osób, które do tej pory wahają się z zakupem gry. Firma postanowiła udostępnić pełną wersję produkcji za darmo na cały tydzień (168 godzin) od momentu jej pierwszego uruchomienia. W tym czasie można bawić się w singlu i multiplayerze, dzięki czemu da się np. przejść całą kampanię i jeszcze postrzelać się w rozgrywkach wieloosobowych. By skorzystać z oferty, należy dodać grę do swojej biblioteki (trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem platformy Origin) do 14 sierpnia. Rozgrywkę można jednak rozpocząć w późniejszym czasie. Pamiętajcie także, że 168 godzin nie jest naliczane jako czas w grze. Oznacza to, że po pierwszym uruchomieniu Battlefielda 4 macie dokładnie tydzień czasu na zabawę.

Battlefield 4 - wersja trial umożliwia 7 dni nieograniczonej zabawy - ilustracja #1

Przy okazji udostępnienia wersji trial, przygotowano także 50% obniżkę, dzięki czemu obecnie grę można nabyć za 74,50 zł (Cyfrowa Edycja Specjalna, zawierająca dodatek Chińska nawałnica i 3 złote pakiety bojowe) lub za 59,50 zł za zwykłą wersję. Oprócz tego taniej da się kupić także inne gry i dodatki, a promocja potrwa do 14 sierpnia.

To jeszcze nie koniec dobrych informacji, gdyż studio DICE ujawniło wczoraj, że we wrześniu ukaże się duża aktualizacja produkcji. Zawierać ona będzie szreg ulepszeń, w tym:

  • usprawnienia trybów Rush, Obliteration, Obliteration Competitive, Capture the Flag i Carrier Assault,
  • zmiany w działaniu celownika optycznego w broniach o krótkim i średnim zasięgu,
  • ulepszenie poruszania się żołnierzy, które będzie odpowiadać temu, co widzieliśmy w Battlefieldzie 3,
  • zmiany w HUD (bardziej przejrzysty i mniej zaśmiecony),
  • łatwiejsze ożywianie partnerów,
  • zmiany w kodzie sieciowym (m.in. zmiany w czasie zadawanych obrażeń, wyeliminowanie problemów z obrażeniami zadawanymi osobie znajdującej się za osłoną, itd.),
  • lepszy balans broni i pojazdów.

Jednocześnie obiecano, że gra będzie w dalszym ciągu ulepszana na podstawie opinii zebranych w programie Community Test Environment, do którego dołączyć mogą osoby z wykupionym pakietem Premium.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Battlefield 4

Battlefield 4