Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2015, 10:33

autor: Góral

Battlefield 4 - wiosenna aktualizacja zadebiutuje 26 maja

Studio DICE ujawniło datę premiery wiosennej aktualizacji gry Battlefield 4. Ukaże się ona 26 maja i wprowadzi do zabawy tryb Gun Master, nowe bronie, usprawnienia w kodzie sieciowym i nie tylko.

Pod koniec marca bieżącego roku studio DICE poinformowało, że w maju ukaże się aktualizacja strzelanki Battlefield 4, dzięki której otrzymamy tryb Gun Master, w którym zabawa polega na walce przy użyciu wyznaczonych broni, które zmieniają się po uzyskaniu określonej liczby zabójstw. Ponadto pojawią się także nowe bronie, usprawnienia w kodzie sieciowym i nie tylko. Dziś ujawniono termin debiutu rzeczonej aktualizacji, która ukaże się 26 maja. By przygotować się na nowy patch, serwery produkcji zostaną wyłączone na 60 minut w następujących godzinach:

  • PC – od godziny 10:00 czasu polskiego,
  • Xbox One – od godziny 11:00 czasu polskiego,
  • Xbox 360 – od godziny 12:00 czasu polskiego,
  • PlayStation 4 – od godziny 13:00 czasu polskiego,
  • PlayStation 3 – od godziny 14:00 czasu polskiego.

Battlefield 4 - wiosenna aktualizacja zadebiutuje 26 maja - ilustracja #1

Battlefield 4 – wiosenna aktualizacja:
  • Wprowadzi tryb Gun Master, nowe bronie, usprawnienia w kodzie sieciowym i nie tylko
  • Ukaże się 26 maja
  • W dniu premiery aktualizacji, serwery produkcji zostaną wyłączone na 1 godzinę

Battlefield 4 zadebiutował na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC w październiku 2013 roku, jednak produkcja rozwijana jest cały czas. Nadchodząca aktualizacja nie będzie ostatnią. Studio pracuje bowiem nad kolejnymi mapami w ramach inicjatywy Community Map Project, testuje serwery z wyższym tickrate oraz kombinuje przy bardziej realistycznej oprawie dźwiękowej.

Jednocześnie przypominam, że pod banderą firmy DICE pracuje kilka innych zespołów, tworzących Star Wars: Battlefront, Mirror's Edge oraz Battlefielda 5. Premiera nowej ostatniej z wymienionych odbędzie się jednak dopiero pod koniec 2016 roku.