Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2015, 12:40

autor: luckie

Wieści ze świata (Technobabylon, Battlefield 4, sonder.) 4/5/15

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery Technobabylon, filmie z kulisów produkcji gry sonder. oraz easter-eggu w Battlefield 4. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do godziny 19:00 we wtorek, 5.5):

  1. SimBin Mega Bundle (paczka gier wyścigowych studia SimBin) – obniżka 80% – 5,40 euro (ok. 22 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 4.5) – obniżka cen 91 tytułów, WWW

Technobabylon

Technobabylon, oldskulowa gra przygodowa w klimatach cyberpunk, ukaże się 21 maja na PC. Nowa produkcja studia Wadjet Eye Games (twórcy m.in. Gemini Rue czy serii The Blackwell Legacy) zabierze nas do dystopicznej metropolii z przyszłości, w której inżynieria genetyczna umożliwiła daleko posuniętą ingerencję w ludzkie ciała i umysły. Zwiastun premierowy znajdziecie poniżej.

Battlefield 4

Olbrzymi prehistoryczny rekin megalodon powrócił w najnowszej aktualizacji do Battlefield 4 wypuszczonej w środowisku testowym (CTE). Gracze mogą zobaczyć morskiego drapieżnika na mapie Paracel Storm (Sztorm na Paracelach) po zestrzeleniu tajemniczej kuli światła unoszącej się nad oceanem, co widać na poniższym nagraniu. Studio DICE zdradza, że na tej samej mapie ukryty jest jeszcze jeden easter-egg.

Squad

W sieci pojawiło się około godzinne nagranie rozgrywki z taktycznego sieciowego FPS-a Squad – samodzielnego projektu twórców moda Project Reality do Battlefield 2. Film omawia zmiany, jakie udało się wprowadzić do gry w ostatnim czasie i prezentuje system konstruowania wysuniętych baz operacyjnych. Rzecz jasna, prezentowana wersja jest daleka od ostatecznej, więc sporo rzeczy może ulec zmianie. Dzięki wsparciu fanów, Squad otrzymał od studia Valve zielone światło i wkrótce powinien pojawić się na Steamie.

sonder.

Studio KAMAI MEDIA przypomniało graczom o swoim ciekawym projekcie – przygodowej grze science-fiction sonder., której największym atutem ma być ogromna swoboda rozgrywki i nieliniowy przebieg akcji. W serwisie Vimeo pojawił się kilkuminutowy film z serii dziennik dewelopera, w którym twórcy opowiadają o swojej produkcji. Obecnie tytuł istnieje w grywalnej wersji pre-alfa, a macedoński deweloper rozgląda się za potencjalnym wydawcą. Docelowo gra zmierza na PC i konsole obecnej generacji.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Toren
  2. My Summer Car

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Euro Truck Simulator 2: Skandynawia trailer
  2. War Thunder update 1.70 (PL)
  3. Total War: Attila Assembly Kit
  4. This War of Mine update 1.3
  5. Armored Warfare Early Access trailer
  6. Technobabylon trailer