Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2018, 11:58

Battlefield 1: Apokalipsa dostępna za darmo

Firma Electronic Arts rozdaje prezenty w ramach przygotowań do premiery Battlefield V. Gracze Battlefield 1 za darmo mogą pobrać dodatek Apokalipsa, a posiadacze Battlefield 4 liczyć zaś mogą na Wojnę na morzu i Chińską nawałnicę.

W ramach przygotowań do nadchodzącej premiery Battlefield V firma Electronic Arts postanowiła udostępnić parę starszych dodatków do gier z tej serii. Wpis rozpoczynający trzecią fazę kampanii promocyjnej „Droga do Battlefield V” stawia sprawę jasno – wszyscy gracze posiadający Battlefield 1 mogą do 6 sierpnia odebrać dodatek Apokalipsa za darmo. Dodatkowo użytkownicy Battlefield 4 mogą liczyć na nieodpłatne zaopatrzenie się w DLC Wojna na morzu i Chińska nawałnica. Prezenty można pobrać na platformie Origin lub z oficjalnych sklepów PlayStation i Xbox.

Apokalipsa nadchodzi. - Battlefield 1: Apokalipsa dostępna za darmo - wiadomość - 2018-08-01
Apokalipsa nadchodzi.

Apokalipsa zawiera pięć nowych map, prezentujących najkrwawsze potyczki z I wojny światowej. Passchendaele, Caporetto i Somma prezentują klasyczne tereny walk z piechotą i pojazdami naziemnymi, a Na krawędzi i Niebo nad Londynem są gratkami dla asów przestworzy. Dodatkowo na piechurów czeka 6 dodatków do arsenału, parę nowych broni białych i kolejne gadżety. Pilotów powinny zaś zainteresować dwa bombowce – Hansa Brandenburg GI i Airco DH10.

Co ciekawe, promocja zeszła się także z datą publikacji niezapowiedzianej Letniej Aktualizacji 2018 do pierwszowojennej strzelanki. Wprowadza ona rozdzielczość 4K w wersji na konsolę Xbox One X. Dodatkowo poprawia sporo aspektów gry, m.in. balansuje operacje uderzeniowe na Przełęczy Łupkowskiej, w Zeebrugge i w Prise de Tahure, lekko zmienia bronie M 1903 i C96, dodaje opcje modyfikacji interfejsu użytkownika oraz rozgniata wiele bugów i przestojów związanych z przebiegiem meczu.

  1. Zdobądź Battlefield 1 „Apokalipsa” za darmo
  2. Kampania Droga do Battlefield V
  3. Battlefield 1 – szczegóły letniej aktualizacji